Pożyczki pozabankowe ratalne online

provident

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnio: 3,09 z 5)
Loading...

Provident

Pierwsza pożyczka

300 - 15000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 2 lata

Koszt

24,00% - 53,20%

RRSO

133,24%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W najnowszej ofercie: pożyczka samoobsługowa udzielana całkowicie przez internet. W najowszych promocjach, biorąc pożyczkę online na minimum 2000 zł, możesz wygrać tablet. Skorzystaj również z promocji - Oferta specjalna „0%” lub "Za 0 w miesiąc"(szczegóły na stronie internetowej pożyczkodawcy). Pożyczka udzielana na jasnych zasadach bez ukrytych kosztów. Aby ubiegać się o pożyczkę z ratą tygodniową nie przekraczającą 100 zł, wystarczy sam dowód osobisty bez zbędnych zaświadczeń

Zrzut strony Provident Podgląd strony.

W firmie Provident można pożyczyć  od 300 do 15000 złotych. Dotyczy to osób prywatnych jak i firm.
Pożyczkę spłaca się w ratach miesięcznych

Aby otrzymać pożyczkę samoobsługową w Provident należy:
posiadać obywatelstwo polskie i ważny dowód osobisty
adres email
aktywny numer telefonu komórkowego
rachunek bankowy
stały dochód

W formularzu rejestracyjnym wpisujesz:
Twoje dane osobowe, zatrudnienie, adresy kontaktowe i informacje finansowe.
Zakładasz konto na portalu provident.

Biorąc Pożyczkę samoobsługową:
– Wniosek składasz całkowicie online przez internet
– Pożyczasz od 300 do 15000 zł
– Spłacasz w miesięcznych ratach
– Otrzymasz szybki przelew na osobiste konto bankowe
– Możesz rozłożyć spłatę pożyczki na 3, 6, 12, 18, 24 miesiące w zależności od wybranej kwoty

Biorąc pożyczkę 2000 zł w opcji “pożyczka samoobsługowa” na:
12 miesięcy – rata wyniesie 255,47 zł /m-c
18 miesięcy – rata wyniesie 184,37 zł /m-c
24 miesiące – rata wyniesie 143,33 zł /m-c

koszt roczny udzielenia pożyczki to 53,20%
RRSO: 133,24 %

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 – 10000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  przed podpisaniem umowy)

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 131,31%, całkowita kwota kredytu 3 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4598,4 zł, stopa oprocentowania 0 %, całkowity koszt kredytu 1598,4 zł; (w tym: prowizja 1598,4 zł, odsetki 0 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 383,2 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.08.2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Provident Polska SA, ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, Infolinia 600 400 300 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Po złożeniu wniosku, już w pół godziny miałem telefon zwrotny od konsultanta Provident a pożyczkę jeszcze w tym samym dniu. Bardzo sprawnie

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.