Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

kredytok

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnio: 2,00 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

KredytOK

Pierwsza pożyczka

400 - 5000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 6 miesięcy

Wiek

od 26 lat

RRSO

261.65% - 501.22%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kredytok to firma oferująca długoterminowe pożyczki na raty online. Wnioskujący o pożyczkę w Kredytok mają szansę uzyskać od 400 do 5000 zł, ze spłatą maksymalnie do 6 miesięcy. Wniosek składamy całkowicie online, dlatego wystarczy nam komputer oraz łącze do internetu.
Zrzut strony KredytOK Podgląd strony.

KredytOK opinie

KredytOK jest firmą, która zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych w wysokości od  400 do 5000 zł. Należności możemy spłacić maksymalnie do 6 miesięcy. Na stronie firmy dostępny jest kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Dodatkowo, możemy zapoznać się wcześniej z wszystkimi kosztami, jakie poniesiemy za wybraną zaciągniętą pożyczkę. Firma nie ukrywa żadnych kosztów. Pożyczki przez internet to szybki sposób na uzyskanie pieniędzy nawet do kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli potrzebujemy pożyczki na już, warto zapoznać się z tym, jak zaciągnąć pożyczkę w KredytOK.

Opinie KredytOK – o firmie

Właścicielem serwisu jest firma Capital Service S.A., która swoją siedzibę ma w Ostrołęce, przy ulicy Janusza Korczaka 73. Obecnie firma posiada aż 100 stacjonarnych oddziałów, działających na terenie Polski. KredytOK jako jedna z firm pożyczkowych online, proponuje również zaciągnięcie pożyczki w biurze stacjonarnym, prawie w każdym większym mieście w Polsce. Firma pożyczki ratalne KredytOK udziela również indywidualne pożyczki dla seniorów. Taką pożyczkę możemy zaciągnąć przez telefon. W biurze stacjonarnym KredytOK dostępna jest również opcja zaciągnięcia kredytu gotówkowego w wysokości do 200 tys. zł.

Opinie – KredytOK pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: powyżej 26 roku życia, posiadających stały adres zamieszkania na terenie Polski, aktywny rachunek bankowy, stały dochód w Polsce. Pożyczkobiorca musi również uzyskać pozytywną opinię historii kredytowej.


Opinie o KredytOK znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w KredytOK?

Wniosek o pożyczkę składamy za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy, że wypełnimy wniosek o pożyczkę i będziemy czekali na decyzję pożyczkodawcy.

Na stronie głównej znajduje się wirtualny kalkulator, z którego wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Możemy zaciągnąć maksymalnie 5000 zł, ze spłatą do 6 miesięcy.

Po kliknięciu “złóż wniosek” zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem.

We wniosku podajemy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL, numer i ważność dowodu osobistego, pełny adres zamieszkania oraz adres korespondencyjny.

Poniżej znajdują się zgody. Zapoznajemy się z nimi i akceptujemy je.

Kolejno zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie naszego konta bankowego, za pośrednictwem aplikacji Kontomatik.

Kredytok nie oczekuje od wnioskującego wysłania żadnych dodatkowych danych czy dokumentów.

Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, pozostanie nam czekać na decyzję pożyczkodawcy.

Kiedy otrzymam pożyczkę w KredytOK?

Pożyczkę otrzymamy po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi ze strony pożyczkodawcy.

Na nasze konto bankowe, które będzie wcześniej zweryfikowane, zostaną przelane pieniądze z pożyczki.

Jak spłacić zobowiązanie w KredytOK?

Pożyczkę spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy. Na maila uzyskamy harmonogram spłat pożyczki w Kredytok.

Musimy pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania. W sytuacji, gdy nie damy rady spłacić pożyczki w wyznaczonej dacie, koniecznie skontaktujmy się z biurem obsługi klienta. Konsultanci dostępni są pod numerem telefonu: + 48 601 500 500.

Numer konta bankowego znajdziemy na umowie pożyczki oraz po zalogowaniu się w strefie klienta.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca ma prawo do złożenia wypowiedzenia umowy pożyczki. Możemy tego dokonać do 14 dni od momentu podpisania umowy.

Wzór odstąpienia od umowy pożyczki znajdziemy w umowie.

Jeżeli firma przychyli się do naszej prośby, konieczne będzie przelanie pieniędzy na konto pożyczkodawcy.

Biorąc pożyczkę w KredytOK:

Biorąc pożyczkę do 5000 zł, ze spłatą do 6 miesięcy, wysokość miesięcznej raty będzie wynosiła 1210,51 zł.

Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 3 miesiące, maksymalny okres to 6 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 526,51% przy pożyczce 4900zł na okres 3 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 2208,13 zł.

Koszty w KredytOK:

KredytOK udostępnia swoich pożyczkobiorcom na stronie głównej wirtualny kalkulator, dzięki któremu możemy sprawdzić wszystkie koszty pożyczki, przed podpisaniem umowy. Jak wspominaliśmy w tekście powyżej, KredytOK udziela pożyczek ratalnych do 5000 zł, z okresem kredytowania do 6 miesięcy. Przykładowo, zaciągając 5000 zł, ze spłatą do 6 miesięcy, łączna kwota do zapłaty wyniesie nas 7164,40 zł. W skład tej opłaty będą zawarte następująco: RRSO 261,65%, stopa odsetek 10%, odsetki 164,40 zł, prowizja 2000,00 zł.

Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki w KredytOK:

1000 zł | Czas spłaty 3 m-ce | Łączna kwota do zapłaty 1343,49 zł

1000 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Łączna kwota do zapłaty 1432,88 zł

2000 zł | Czas spłaty 3 m-ce | Łączna kwota do zapłaty 2686,97 zł

2000 zł | Czas spłaty 6 m-cy  | Łączna kwota do zapłaty 2865,75 zł

3000 zł | Czas spłaty 3 m-ce | Łączna kwota do zapłaty 4030,46 zł

3000 zł | Czas spłaty 6 m-cy  | Łączna kwota do zapłaty 4298,64 zł

4000 zł | Czas spłaty 3 m-ce  | Łączna kwota do zapłaty 5375,95 zł

4000 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Łączna kwota do zapłaty 5731,52 zł

5000 zł | Czas spłaty 3 m-ce | Łączna kwota do zapłaty 6717,43 zł

5000 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Łączna kwota do zapłaty 7164,40 zł

Pożyczki opinie KredytOK:

Sporą zaletą pożyczkodawcy KredytOK jest możliwość zaciągnięcia pożyczki nie tylko przez internet, ale również przez telefon, w domu klienta lub nawet w biurze stacjonarnym. Firma posiada bardzo dużo biur stacjonarnych na terenie Polski. Klienci cenią sobie fachową pomoc konsultantów firmy KredytOK. Minusem z pewnością są wysokie koszty pożyczki. Przykładowe koszty przedstawiliśmy w tekście powyżej. Sporo osób zachwala sobie zaciągnięcie pożyczki w Kredyt z powodu wysokiej kwoty pożyczki oraz długiego okresu kredytowania. Więcej informacji można uzyskać na stronach porównywarek internetowych. Polecamy zaglądnąć do opinii na pozyczkowy-portal.pl.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Capital Service S.A. jest właścicielem marki KredytOK coraz częściej wybieranej przez Klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania