Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

alior bank logo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Alior Bank

Pierwsza pożyczka

500 - 200000 zł

Okres pożyczki

0 dni do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

18 - 66 lat

RRSO

9,89%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Alior Bank to jeden z prestiżowych instytucji finansowych działających na rynku w Polsce. Pożyczka w Alior Banku skierowana do klientów indywidualnych, może zostać przeznaczona na dowolny cel.
Zrzut strony Alior Bank Podgląd strony.

Alior Bank opinie

Alior Bank oferuje zarówno kredyty, jak i pożyczki gotówkowe online. Kredyt gotówkowy Alior Bank możliwy jest do uzyskania w kilku opcjach. Klienci mogą np. skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który umożliwia osobom zadłużonym uregulowania zaciągniętego zobowiązania. W ofercie Alior Banku możemy również znaleźć produkt, jakim jest kredyt hipoteczny, dzięki któremu pożyczkobiorcy mogą zakupić swoje wymarzone mieszkanie lub dom. Najczęściej wybieraną opcją jest kredyt gotówkowy, który daje spore możliwości swoim pożyczkobiorcom. Pożyczka bankowa w Alior Bank może zostać przeznaczona na dowolny cel. Pożyczkobiorcy nie muszą tłumaczyć się firmie pożyczkowej, na co wydadzą uzyskane środki pieniężne z pożyczki. W przypadku pożyczek gotówkowych możemy skorzystać z następujących ofert. Pierwszą z nich jest Pożyczka na Piątkę, którą klient może dopasować do swoich celów i potrzeb. Pożyczkę na Piątkę cechuje niskie, bo tylko 5% oprocentowanie. Alior Bank Kredyt gotówkowy w przypadku produktu, jakim jest Pożyczka na Piątkę, możemy zaciągnąć do kwoty 200 000 zł, z okresem kredytowania do 10 lat. Jeżeli poszukujemy tańszej pożyczki, możemy skorzystać z kredytu Alior Bank o nazwie Pożyczka Zimowa 0 stopni. Kredytodawca oferuje pożyczkę do 50 000 zł, której oprocentowanie wynosi 6,9%.W tym przypadku pożyczkobiorca nie płaci prowizji oraz uzyskuje dodatkowe ubezpieczenie na życie. Ostatnim kredytem gotówkowym oferowanym przez usługi Alior Banku jest Magiczna Pożyczka, dzięki której możemy uzyskać do 4600 zł, ze spłatą do 2 lat. Wniosek o pożyczkę możemy wypełnić online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Alior Bank – o firmie

Alior Bank to instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od listopada 2008 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Łopuszańska 38d. Rok 2012 był rokiem przełomowym dla firmy bankowej. Firma zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 2012 roku w Alior Banku możemy korzystać również z bankowości internetowej. Kredyt Alior Bank dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw lub osób prowadzących własną działalność. Kredytodawca w swojej ofercie posiada szeroki zestaw produktów m.in. pożyczki gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty hipoteczne, czy nawet ubezpieczenia. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego przyznawana jest w godzinach pracy biura obsługi klienta. Alior Bank kontakt znajdziemy na stronie głównej w zakładce “kontakt”. Infolinia banku dostępna jest dla klientów indywidualnych 24 godziny 7 dni w tygodniu, natomiast dla przedsiębiorstw od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 18.00.

Alior Bank opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: Kredytobiorcą mogą zostać osoby, które poprawnie wypełniły wniosek o pożyczkę gotówkową oraz zarejestrowały konto klienta na stronie internetowej firmy. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby pełnoletnie do 66 roku życia, posiadające ważny dokument tożsamości. Dodatkowo, ważne jest, aby klient posiadał własny rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Opinie o Alior Bank znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Alior Bank online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Alior Bank kredyt uzyskamy po odwiedzeniu strony internetowej firmy bankowej. Możemy również zaciągnąć pożyczkę gotówkową w najbliższej placówce banku. Wystarczy, że wypełnimy wniosek poprawnymi danymi i zostanie on przyjęty, a na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z pożyczki.

Jeżeli wybieramy opcję skorzystania z wypełnienia wniosku za pośrednictwem internetu, po wybraniu odpowiadającego nam produktu klikamy “złóż wniosek”. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem o pożyczkę. Podajemy w nim następująco: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego. Dodatkowo podajemy kwotę, jaką chcielibyśmy uzyskać oraz okres jej kredytowania.

Poniżej wniosku znajdują się klauzule informacyjne, z którymi warto się zapoznać. Jest to kwestia obowiązkowa. Jeżeli wykonamy każdy z powyżej wymienionych kroków, czekamy na decyzję ze strony kredytodawcy.

Jeśli pożyczkodawca uzna, że kwota, o jaką wnioskujemy, jest za wysoka, przedstawi nam dopasowaną ofertę do naszych potrzeb i możliwości. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, na naszym koncie pojawią się pieniądze, które możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Alior Bank bez zaświadczeń

Alior Bank przygotował dla swoich klientów możliwość skorzystania z pożyczki gotówkowej bez zaświadczeń. Możliwe jest to w przypadku skorzystania z opcji osobistego odwiedzenia placówki banku. Wystarczy pokazać pracownikowi banku dowód osobisty i czekać na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Pracownik banku zweryfikuje dane pożyczkobiorcy w jego obecności i za jego zgodą. Jeżeli uzyska pozytywną decyzję, bank wypłaci pieniądze na konto klienta tego samego dnia. Kredytodawca poprosił o wykazanie dokumentu źródła dochodu? Wszystkie wzory dokumentów znajdziemy na stronie głównej Alior Banku.

Alior Bank koszty

Pożyczkę gotówkową w Alior Banku możemy uzyskać maksymalnie do 200 000 zł, ze spłatą do 10 lat. Poniżej podajemy przykładowy koszt pożyczki gotówkowej w Alior Banku, w przypadku wybrania produktu, jakim jest Pożyczka na Piątkę:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka na Piątkę wynosi 9,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 24 700 zł, całkowita kwota do zapłaty: 35 316,68 zł, oprocentowanie zmienne: 5%, całkowity koszt kredytu: 10 616,68 zł (w tym prowizja: 4358,83 zł (15%), odsetki: 6257,85 zł), 96 równych, miesięcznych rat w wysokości 367,89 zł.

Alior Bank opinie

Alior Bank kredyt gotówkowy opinie w większości przypadków ma pozytywne. Mocną stroną kredytodawcy jest udzielenie pożyczki gotówkowej w wysokiej kwocie i długim okresie kredytowania. Mocną stroną firmy jest ograniczenie formalności do minimum. Możemy nawet uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń, co jest rzadkością wśród ofert firm bankowych. Oczywiście, jak każda firma, Alior Bank opinie możemy również znaleźć te negatywne, w których zaliczamy wysokie RRSO. Pożyczki bankowe to nie tylko jeden z produktów, jakie możemy znaleźć u pożyczkodawcy. Firma oferuje również kredyty konsolidacyjne, czy również ubezpieczenia.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania