Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

aasa

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 54, średnio: 4,30 z 5)
loadingLoading...

Aasa

Pierwsza pożyczka

2000 - 10000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 2 lata

Wiek

20 - 70 lat

RRSO

83.81%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana całkowicie przez Internet, udzielana na okres od 12 do 24 miesięcy. Aasa oferuje pożyczki od 2000 do 10000 zł.

Zrzut strony Aasa Podgląd strony.

Aasa opinie

Aasa Polska udziela pożyczek ratalnych z długim okres spłaty zobowiązania. Możemy zaciągnąć od 2000 zł do 10000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi maksymalnie 24 miesiące. Wniosek o pożyczkę składa się całkowicie online, a pożyczkę otrzymuje się na osobiste konto bankowe. Pożyczka skierowana jest do osób powyżej 20 roku życia, które mają stały dochód i nie posiadają zaległości odnotowanych w BIG. Asaa Polska nie wymaga zabezpieczeń ani poręczycieli. Nie wymaga również żadnych przedwstępnych opłat.

Składając wniosek, wybierz wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Uzyskasz wtedy przykładową symulację rat pożyczki. W symulacji zawarte są wszystkie koszty pożyczki.

Opinie Aasa – o firmie

Pożyczkodawcą jest firma Aasa Polska S.A., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Hrubieszowska 2. W przypadku pytań możemy kontaktować się z konsultantami firmy, za pośrednictwem wysłania wiadomości e-mail lub możemy również zadzwonić na numer podany na stronie w zakładce “kontakt”. Możemy również napisać wiadomość w formularzu lub skontaktować się za pomocą czatu online, który widnieje w prawym dolnym rogu w serwisie. Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00.

Opinie – Aasa pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: mieszczących się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat, mających obywatelstwo polskie oraz stałe zamieszkanie na terytorium Polski. Dodatkowo, pożyczkobiorca powinien posiadać stały dochód, który może udokumentować, własny rachunek bankowy oraz dobrą historię kredytową. Firma sprawdza swoich wnioskujacych w bazach dłużników: BIK, BIG Infomonitor, KBIG, ERIF oraz KRD.  


Opinie o Aasa znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Aasa?

We wniosku podajemy: podstawowe dane osobowe, informacje z dowodu osobistego, adres zamieszkania, adres email, informacje o koncie bankowym, Twoje źródła dochodu, informacje o dochodach i comiesięcznych zobowiązaniach. Wnioski rozpatrywane są w dni robocze, w godzinach pracy biura. Przed udzieleniem pożyczki, telefonicznie skontaktuje się z Tobą Konsultant firmy Aasa, dzwoniąc na podany we wniosku telefon lub zostaniesz powiadomiony o decyzji za pośrednictwem e-maila.

Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz jak najszybciej, jeżeli będzie to możliwe to nawet w tym samym dniu. W przypadku wydania decyzji pozytywnej, z podanego we wniosku konta bankowego, należy przelać 1 zł. Możesz potwierdzić dane za pomocą Facebooka. Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank.

Po przyznaniu pożyczki, umowa pożyczki wraz z harmonogramem spłat będzie przesłana e-mailem, aby umożliwić wnioskodawcy zapoznanie się z treścią dokumentów przed ich podpisaniem w obecności kuriera. W harmonogramie spłat znajdą się wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki. Pożyczka zostanie przelana zaraz po podpisaniu umowy i przelaniu opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł.

Jak spłacić pożyczkę w Aasa?

Pożyczkę spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy, które znajdziemy w umowie pożyczki, jak również w harmonogramie spłat, który otrzymamy na konto e-mailowe.

Pożyczkę w Aasa możemy uregulować przed wyznaczonym terminem. Jeżeli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę pożyczki, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta i wyznaczyć nową datę spłaty należności.

Aasa posiada konto bankowe w DnB NORD Polska S.A.

Koszty w Aasa

Biorąc pożyczkę w kwocie 5000 zł na 21 miesięcy:

Rata miesięczna: 401,47zł

RRSO pożyczki: 03%

 

Biorąc pożyczkę w kwocie 5000 zł na 24 miesiące:

Rata miesięczna: od 367,80zł

 

Biorąc pożyczkę w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące:

Rata malejąca miesięczna: od 723,12zł

 

Powyższy koszt pożyczki uwzględnia:

  • Roczną Stopę Oprocentowania (odsetki)
  • Odsetki od spłaty pożyczki
  • Jednorazową Opłatę przygotowawczą (rozdzieloną na wszystkie raty)
  • Miesięczną opłatę administracyjną

 

Poniżej przedstawiamy koszty pierwszej pożyczki ratalnej w Aasa:

2000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 154,62 zł

3000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 225,68zł

4000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 296,75zł

5000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 367,80 zł

6000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 438,87 zł

7000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 509,93zł

8000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 580,99 zł

9000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 652,05 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 723,12zł

 

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 75,94%. Rata miesięczna 499,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 755,73 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 3 934 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 989,73 zł (stan na dzień 01.03.2019 r.).

Pożyczki opinie Aasa

Przejrzeliśmy opinię na temat firmy Aasa Polska. Wszystkie były pozytywne. Firma oferuje pożyczki ratalne w wysokiej kwocie, bo możemy uzyskać aż 10000 zł. Pożyczkę rozkładamy na spłatę 24 miesięcy. Pożyczkobiorcy chwalili sobie niewysokie koszty pożyczki, jakie zostały im naliczone za zaciągnięte zobowiązanie. Aasa słynie również z szybkości udzielenia odpowiedzi odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jedynym minusem, jaki można znaleźć, jest wysoka granica dolnego wieku pożyczkobiorcy. Firma umożliwia zaciągniecie pożyczki, dla osób w wieku od 20 do 70 lat.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Aasa Polska S.A. ul. Sienna 64 00-825 Warsawa, Infolinia 22 4600300, 801 404040 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 - 19.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Po pożyczkę przed świętami udałam się właśnie do Aasa. Na stronie jest kalkulator, zatem można samemu wybrać na jaki okres ma być pożyczka i przede wszystkim jakie będą koszta z tym związane. Oczywiście po akceptacji wniosku nic się nie zmieniło. Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę wziąć pożyczkę na dłuższy okres, niż jeden miesiąc, Nie muszę się o nic martwić, tylko spokojnie spłacam w ratach. Nie potrzebują zaświadczeń, ale sprawdzają BIK co dla mnie też jest ważne. Umowę dostałam bardzo szybko do domu, podpisałam i od razu środki wpłyneły mi na rachunek. Szybko, solidnie i bez ukrytych opłat. Tak powinno to wszystko wyglądać.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania