Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

aasa

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 54, średnio: 4,30 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

Aasa

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

1 rok 2 miesięcy do 2 lata

Wiek

20 - 70 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata od 228,16 zł

RRSO

RRSO 137,34% na 12 miesięcy

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana całkowicie przez Internet, udzielana na okres od 14 do 24 miesięcy. Aasa oferuje pożyczki od 1000 do 10000 zł. Wniosek o pożyczkę składa się całkowicie online, a pożyczkę otrzymasz na osobiste konto bankowe. Pożyczka skierowana jest do osób powyżej 20 roku życia, które mają stały dochód i nie posiadają zaległości odnotowanych w BIG. Asaa Polska  nie wymaga zabezpieczeń ani poręczycieli. Nie wymaga również żadnych przedwstępnych opłat.

Składając wniosek, wybierz wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Uzyskasz wtedy przykładową symulację rat pożyczki. W symulacji zawarte są wszystkie koszty pożyczki.

Zrzut strony Aasa Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Aasa?

We wniosku podajesz:
Podstawowe dane osobowe, informacje z dowodu osobistego, adres zamieszkania, adres email, informacje o koncie bankowym, Twoje źródła dochodu, informacje o dochodach i comiesięcznych zobowiązaniach.

Wnioski rozpatrywane są w dni robocze, w godzinach pracy biura.
Przed udzieleniem pożyczki, telefonicznie skontaktuje się z Tobą Konsultant firmy Aasa, dzwoniąc na podany we wniosku telefon lub zostaniesz powiadomiony o decyzji za pośrednictwem e-maila.

Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz jak najszybciej, jeżeli będzie to możliwe to nawet w tym samym dniu.
W przypadku wydania decyzji pozytywnej, z podanego we wniosku konta bankowego, należy przelać 1 zł. Możesz potwierdzić dane za pomocą Facebooka.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po przyznaniu pożyczki, umowa pożyczki wraz z harmonogramem spłat będzie przesłana emailem, aby umożliwić wnioskodawcy zapoznanie się z treścią dokumentów przed ich podpisaniem w obecności kuriera. W harmonogramie spłat znajdą się wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki.

Pożyczka zostanie przelana zaraz po podpisaniu umowy i przelaniu opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł.

Biorąc pożyczkę w kwocie 5000 zł na 15 miesięcy:
Rata miesięczna: 547,31 zł
Oddajesz więcej ok. 34 %
RRSO pożyczki: 123,62 %

Biorąc pożyczkę w kwocie 5000 zł na 24 miesiące:
Rata miesięczna: od 359,80 zł

Biorąc pożyczkę w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące:
Rata malejąca miesięczna: od 746,67 zł

Powyższy koszt pożyczki uwzględnia:

  • Roczną Stopę Oprocentowania (odsetki)
  • Odsetki od spłaty pożyczki
  • Jednorazową Opłatę przygotowawczą (rozdzieloną na wszystkie raty)
  • Miesięczną opłatę administracyjną

Aasa Pożyczka ratalna onlina do 10 000 zł - weź pożyczkę

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki w różnych przedziałach kwotowych i czasowych  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 11.06.2018)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Aasa Polska S.A. ul. Sienna 64 00-825 Warsawa, Infolinia 22 4600300, 801 404040 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9.00 - 19.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Po pożyczkę przed świętami udałam się właśnie do Aasa. Na stronie jest kalkulator, zatem można samemu wybrać na jaki okres ma być pożyczka i przede wszystkim jakie będą koszta z tym związane. Oczywiście po akceptacji wniosku nic się nie zmieniło. Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę wziąć pożyczkę na dłuższy okres, niż jeden miesiąc, Nie muszę się o nic martwić, tylko spokojnie spłacam w ratach. Nie potrzebują zaświadczeń, ale sprawdzają BIK co dla mnie też jest ważne. Umowę dostałam bardzo szybko do domu, podpisałam i od razu środki wpłyneły mi na rachunek. Szybko, solidnie i bez ukrytych opłat. Tak powinno to wszystko wyglądać.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania