Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

 

 

Ranking Firma Kwota Czas spłaty Złóż wniosek
1 supergrosz 15000 zł 48 mies. złóż pożyczkę
2 hapipozyczki 10000 zł 24 mies. złóż pożyczkę
3 smartney logo 60000 zł 60 mies. złóż pożyczkę
4 provident 15000 zł 36 mies. złóż pożyczkę
5 Pożyczka Profi Credit - Twoje pieniądze 25000 zł 36 mies. złóż pożyczkę
6 pożyczka-ratalna.pl 25000 zł 36 mies. złóż pożyczkę
7 supermoney logo 10000 zł 48 mies. złóż pożyczkę
8 wonga 20000 zł 48 mies. złóż pożyczkę
9 dopasowana pożyczka logo 50000 zł 36 mies. złóż pożyczkę

Pożyczka ratalna online

W naszym serwisie Polecam Pożyczkę pośredniczymy między klientem a pożyczkodawcą. Przedstawiamy najważniejsze informacje o tym, jak zaciągnąć pożyczki pozabankowe w danej firmie. Nasza porównywarka pożyczek skupia najlepsze oferty, prezentując tylko wybrane pozyczki online, które są godne uwagi i budzą zaufanie klientów. Są to oczywiście podmioty finansowe sprawdzone w instytucjach dbających o bezpieczeństwo klienta i zaufanie społeczne do firm świadczących usługi typu kredyty pozabankowe — mowa np. o KPF, KNF.

Pożyczka ratalna to produkt wsparcia finansowego świadczony zarówno przez banki jak i instytucje pozabankowe. Pożyczki na raty charakteryzują się długim okresem spłaty pożyczki, często na kilkanaście miesięcy. Wiele firm oferuje pożyczki pozabankowe na raty nawet ze spłatą na 36 miesięcy. Pożyczki pozabankowe przez internet wyróżniają się także wysoką kwotą, jaką klient może pożyczyć. Standardowo jest to 10 000 zł lub więcej. Rynek pożyczek ratalnych online rozwija się w błyskawicznym tempie. Wraz z rozwojem, można zauważyć większe zaufanie społeczne do pożyczek przez internet. Same firmy pożyczkowe starają się stanąć na wysokości zadania i rozwijają swoje technologie internetowe. Dzięki temu weryfikacja klienta i ocena jego wniosku następuje nawet szybciej niż w popularne piętnaście minut. Zależnie od wybranych firm, koszty zaciągnięcia pożyczki nie są już tak wysokie, jak chociażby kilka lat temu. Firmy wprowadzają też specjalne regulacje i politykę odpowiedzialnego pożyczania, tak aby sprawić, by pożyczka online była jak najbardziej bezpieczna.

W naszym serwisie Polecam Pożyczkę znajdzie się również pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty. Powyżej znajduje się ranking ofert pożyczek ratalnych, ułożony według wewnętrznych ocen naszych ekspertów, dla których pożyczka online na raty nie ma żadnych tajemnic. Znamy rynek pożyczek online na wylot, prześwietlamy każdą nową ofertę, jak również sprawdzamy zaufane firmy pod kątem obsługi klienta, kosztów, czy szybkości wnioskowania o pożyczkę ratalną.

Pożyczki pozabankowe online

Pożyczki pozabankowe to termin zarezerwowany zarówno dla szybkich chwilówek jak i długoterminowych pożyczek ratalnych. W naszym serwisie skupiamy się wyłącznie na pożyczkach i chwilówkach, które możemy zaciągać drogą elektroniczną, wysyłając wniosek przez Internet. Pożyczki pozabankowe dotyczą także udzielanych zobowiązań finansowych stacjonarnie, czyli w pierwotnym modelu, w którym klient odwiedza placówkę firmy w wybranym mieście i na miejscu zapoznaje się z ofertą, po czym podpisuje umowy, dostarcza odpowiednie i wymagane dokumenty, a finalnie otrzymuje gotówkę lub przelew na konto, jeśli tego sobie właśnie życzy. Sama definicja pożyczki pozabankowej, jak wskazuje nazwa, dotyczy produktów finansowych, usług udzielanych przez instytucje, które nie mają statusu banku. Pożyczka pozabankowa może więc być nawet określeniem na pożyczkę prywatną. W naszym serwisie Polecam Pożyczkę skupiamy się jednak na ofertach, w której klient może otrzymać pożyczki pozabankowe przez Internet. Opisywane rozwiązania i dostarczane usługi są ściśle związane z nowoczesną branżą Fintech, czyli sektora skupiającego przedsiębiorstwa działające w obszarze finansów i nowej technologii, które pozostają między sobą w ścisłej korelacji. Jaki związek z branżą fintech mogą mieć pożyczki online? Okazuje się, że ogromny.

Pozabankowe pożyczki na raty

Jednym z wyróżników pożyczek pozabankowych przez Internet jest możliwość zaciągnięcia zobowiązania finansowego bez wychodzenia z domu. Wystarczy usiąść do komputera, mieć dostęp do internetu, wyszukać odpowiednią ofertę pożyczki i załatwić wszelkie formalności online. Co więcej, jak wskazują badania, klienci coraz częściej wybierają wnioskowanie przez Smartphone\’a. Nie trzeba więc, otwierać przeglądarki internetowej w naszym stacjonarnym komputerze, by szybko i bez problemów złożyć wniosek o pożyczkę. Potrzebujesz szybkiej gotówki? Jesteś w centrum miasta, na przystanku, w tramwaju, w taksówce? Możesz skorzystać z naszego serwisu Polecam Pożyczkę, czyli porównywarka pożyczek – i posługując się jednym urządzeniem, otrzymać pożyczkę. Czas wydłużonych decyzji o przyznaniu pożyczki oraz oczekiwaniach na przelew, dawno już minął. Właśnie dlatego pozabankowe kredyty są tak popularne wśród klientów. Poza tym korzystając z nowoczesnych technologii szybkiej weryfikacji, jaką jest na przykład Kontomatik czy Instator, nie musimy wykonywać przelewów weryfikacyjnych, aby potwierdzić nasze dane uzupełnione w formularzu rejestracyjnym danego serwisu pożyczkowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu pożyczka ratalna w piętnaście minut nie jest już pustym hasłem reklamowym. Wymienione formy weryfikacji klienta wnioskującego o pożyczki pozabankowe na raty, stanowią idealną formę do błyskawicznej weryfikacji klienta. W bezpiecznym połączeniu szyfrowanym odpytują nasze konto bankowe, przesyłając do firmy pożyczkowej dane osobowe, tym samym potwierdzając naszą tożsamość. Wydaje się, że nie ma obecnie szybszej możliwości zweryfikowania danych klienta ubiegającego się o pozabankowe pożyczki przez Internet.

Sam proces wnioskowania o pożyczki online jest bardzo wygodny. Zazwyczaj określamy kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz czas spłaty. Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty znana jest w szybkiej aplikacji. Przechodzimy do zakładania konta, wpisujemy dane osobowe w formularzu elektronicznym i wskazujemy nasz numer konta bankowego, adres email oraz numer telefonu komórkowego. Często zdarza się, że musimy również odpowiedzieć na pytania o cel pożyczki, ile zarabiamy miesięcznie, w jakim stosunku pracy pozostajemy, czy jest to umowa o pracę, zlecenie, czy własna działalność gospodarcza. Weryfikujemy nasze dane, a później z kolei czekamy na ocenę naszego wniosku u firmy pożyczkowej. Wszystko odbywa się internetowo. Zazwyczaj wystarczy parę minut, by otrzymać odpowiedź od firmy.

Porównywarka pożyczek ratalnych

Porównywarka pożyczek Polecam Pożyczkę powstała z myślą o osobach, które poszukują najlepszych ofert pozabankowych pożyczek na raty. Skracamy maksymalnie drogę zakupową klienta, podsuwając mu gotowe rozwiązania. Korzystając z naszej porównywarki pożyczek, osoba zdecydowana na pożyczkę online nie musi przeszukiwać serwisów wielu pożyczkobiorców, porównywać ich oferty i wybierać spośród setek, niejednokrotnie niezweryfikowanych firm. Wystarczy sprawdzić nasze zestawienie pożyczek online, jakie prezentujemy w sersie, aby zaoszczędzić sobie czasu na poszukiwania. Co więcej, korzystając z porównywarki pożyczek Polecam Pożyczkę, użytkownik ma gwarancję, że wybrane firmy pożyczkowe, w którym może wnioskować o wsparcie finansowe, zapewniają wysoką jakość usług. Jeżeli mamy zastrzeżenia do jakichkolwiek praktyk danej firmy, informujemy o tym w tekście. Oceniamy pożyczki online bezstronnie, obiektywnie, szanując opinie klientów, którzy już mieli do czynienia z wybraną firmą.

Długoterminowe pożyczki przez Internet prezentowane w porównywarce Polecam Pożyczkę charakteryzują się możliwością rozłożenia spłaty na wiele elastycznych rat. Znajdziemy tutaj oferty pożyczek do 10 000 zł, a nawet do 25 000 zł. Liczba rat uzależniona jest od wybranej oferty. Pożyczki pozabankowe przez Internet to zazwyczaj raty rzędu 24 miesięcy a nawet 48 jak w przypadku firmy SuperGrosz. Poza standardowymi ofertami pożyczek ratalnych, klient znajdzie tutaj pożyczki z gwarantem, co znacząco ułatwia otrzymanie zobowiązania finansowego przez osoby z niezbyt pozytywną oceną punktową w Biurze Informacji Kredytowej albo oferty pożyczek pod zastaw samochodu. Ta druga opcja zyskuje coraz bardziej na popularności. Firma wycenia nasz samochód, po czym w ramach zastawu, udziela nam zobowiązania finansowego. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku niespłacenia pożyczki, pożyczkodawca może przejąć nasz samochód, ponieważ już w momencie podpisania umowy o pożyczkę, staje się on prawnym właścicielem samochodu na czas trwania umowy. Dla niektórych osób może to być jednak jedna droga, aby skorzystać z pożyczki na raty.

Najczęściej zadawane pytania

Właścicielem serwisu polecampozyczke.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis polecampozyczke.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie polecampozyczke.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu polecampozyczke.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka lub kredyt gotówkowy powinien zostać wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,

prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,

opłata przygotowawcza,

opłata administracyjna,

koszt produktów dodatkowych – bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia.

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

  • obciążenie kosztami monitów, upomnień i wezwań przez pożyczkodawcę,

  • wpis na listę dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej,

  • postępowanie komornicze lub sądowe,

  • naliczenie odsetek karnych,

  • przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej.

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.