Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Szybka pożyczka online – ranking szybkich pożyczek przez internet

Szybka pożyczka online – ranking szybkich pożyczek przez internet został przygotowany z myślą o osobach potrzebujących pieniędzy na pokrycie nagłych wydatków oraz dla tych, którzy życzą sobie większej kwoty na spełnianie marzeń lub zakup czegoś droższego. Eksperci naszego portalu sprawdzili oferty wielu pożyczkodawców działających na rynku pozabankowym i wybrali te, które na podstawie wielu kryteriów okazały się najlepsze. Zobacz nasz ranking szybkich pożyczek online i wybierz wiarygodną firmę pożyczkową, której zaufało wielu klientów.

RANKING – SZYBKA POŻYCZKA ONLINE!

Ranking Firma Maksymalna kwota pożyczki Okres spłaty pożyczki Złóż wniosek
1 pożyczka-ratalna.pl 20 000 zł 2 48 miesięcy złóż pożyczkę
2 wonga 20 000 zł 2 – 60 miesięcy złóż pożyczkę
3 hapipozyczki 10 000 zł 6 – 20 miesięcy złóż pożyczkę
4 Pożyczka Profi Credit - Twoje pieniądze 25 000 zł 1 36 miesięcy złóż pożyczkę

Czym jest szybka pożyczka?

Szybkie pożyczki to drugi, zaraz po chwilówce najpopularniejszy sposób finansowania dostępny w ofercie instytucji pozabankowych. Szybka pożyczka stała się alternatywą dla zwykłej pożyczki, którą możemy dostać w tradycyjnym banku. Powodem takiej sytuacji jest fakt, że aby otrzymać pieniądze w banku musimy przejść skomplikowane procedury oraz mieć odpowiednią zdolność kredytową. Wymogi, które są nam stawiane aby otrzymać potrzebne pieniądze często okazują się być zbyt restrykcyjne i wielu ludzi nie jest w stanie im sprostać. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam firmy pożyczkowe, które przygotowały właśnie dla takich klientów ofertę pożyczki ratalnej. Zasada działania jest taka sama – podczas wypełniania wniosku wskazujemy jaką kwotę potrzebujemy oraz na jak długi okres czasu chcemy rozłożyć spłatę całego zobowiązania. Niektórzy pożyczkodawcy idą nam na rękę i pozwalają samemu wybrać wysokość raty, tak aby proces spłaty były dla nas wygodny i nie zaburzał naszego miesięcznego budżetu domowego. Obecnie w ofercie instytucji pozabankowych możemy znaleźć szybką pożyczkę ratalną od 1000 zł do 60 000 zł, na okres spłaty wynoszący od 1 – 61 miesięcy.


RANKING SZYBKICH POŻYCZEK PRZEZ INTERNET znajdziesz również na stronie pozyczkowy-portal.pl.


Na czym polega szybka pożyczka?

Jeżeli zależy nam na tym, aby potrzebne pieniądze jak najszybciej trafiły na nasze konto, w trakcie wyboru odpowiedniej firmy pożyczkowej, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów, mających wpływ na czas otrzymania pożyczki. Nowoczesne technologie pozwalają przyspieszyć proces wnioskowania o pożyczkę, dlatego zwróćmy uwagę, czy wybrane przez nas firmy je wdrażają.

Na początku sprawdźmy, w jaki sposób odbywa się weryfikacja tożsamości. Jeżeli firma pożyczkowa korzysta tylko i wyłącznie ze standardowych przelewów, cały proces udzielania pożyczki może wydłużyć się nawet o 2 dni robocze. Problem ten nie pojawi się, jeśli nasz pożyczkodawca korzysta z aplikacji Instantor lub Kontomatik, które podłączają się do naszego konta bankowego i automatycznie pobierają wszystkie najpotrzebniejsze dane niezbędne do sprawdzenia naszej osoby. Nasza weryfikacja może zająć również kilka minut, jeśli nasz pożyczkodawca korzysta z przelewów natychmiastowych typu Blue Cash.

Kolejnym aspektem, na który również warto zwrócić uwagę, jest sposób w jaki pożyczka zostanie nam dostarczona. Zasady są podobne, jak w przypadku weryfikacji tożsamości. Jeżeli pożyczkodawca ma do dyspozycji zwykłe przelewy standardowe, to potrzebne pieniądze dotrą na nasze konto zgodnie z godzinami przelewów wychodzących i przychodzących w sesjach ELIXIR, które realizowane są tylko w dni robocze. Z kolei jeśli posiadamy konto w tym samym banku co nasz pożyczkodawca, możemy liczyć na to, że szybka pożyczka przez internet pojawi się na naszym rachunku nawet w ciągu 15 minut od wysłania wniosku.

Szybka pożyczka przez internet – kto może ją otrzymać?

Szybka pożyczka przez internet jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. 18 lat to dolna granica wieku, od którego możemy starać się o uzyskanie potrzebnego wsparcia finansowego. Mimo to, większość firm pozabankowych udziela pożyczek osobom, które ukończyły minimum 20 lat. W zależności od wybranej firmy, udzielającej szybkich pożyczek przez internet, warunki które należy spełnić mogą się nieco różnić. Jednak większość znajduje wspólny mianownik, a to oznacza, że aby otrzymać szybką pożyczkę należy:

 • posiadać własne konto bankowe,
 • mieć aktywny numer telefonu,
 • posiadać adres e-mail,
 • być obywatelem Polski,
 • dysponować ważnym dowodem osobistym,
 • mieć stałe źródło dochodu,
 • złożyć wniosek online.

Szybka pożyczka – jak wnioskować?

Szybka pożyczka wyróżnia się prostą procedurą wnioskowania i minimum formalności. Na początku warto wybrać najlepszą firmę pożyczkową. W tym celu polecamy zapoznać się z aktualnymi rankingami pożyczek ratalnych lub skorzystać z porównywarek online, które dopasują najlepszą ofertę pożyczki, odpowiadającą naszym potrzebom i możliwościom. Po dokonaniu wyboru przechodzimy na stronę internetową firmy pożyczkowej, gdzie na wirtualnym suwaku zaznaczamy wysokość kwoty jaką chcemy uzyskać oraz okres, w którym zamierzamy ją spłacić. Na zamieszczonym wirtualnym kalkulatorze będą wyświetlały się najważniejsze informacje dotyczące wysokości raty oraz kosztów pożyczki. Jeśli wszystkie parametry będą nam odpowiadały, przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. W formularzu zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych informacji dotyczących naszej osoby – będą to: dane osobowe, dane kontaktowe, miesięczne dochody i wydatki oraz wiadomości odnoszące się do naszej sytuacji zawodowej. Następnie zapoznajemy się ze wszystkimi dołączonymi zgodami i akceptujemy je. W tym momencie przychodzi czas na weryfikację tożsamości. Robimy to za pomocą przelewu na małą kwotę (zazwyczaj 1 gr lub 1 zł) lub korzystając z wcześniej wspomnianych aplikacji. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Jeśli okaże się, że spełniamy wszystkie warunki, jakie stawia przed nami firma pożyczkowa, pożyczka zostanie nam przyznana, a pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na nasze konto.

Najczęściej zadawane pytania

Właścicielem serwisu polecampozyczke.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis polecampozyczke.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie polecampozyczke.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu polecampozyczke.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka lub kredyt gotówkowy powinien zostać wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,

prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,

opłata przygotowawcza,

opłata administracyjna,

koszt produktów dodatkowych – bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia.

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

 • obciążenie kosztami monitów, upomnień i wezwań przez pożyczkodawcę,

 • wpis na listę dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej,

 • postępowanie komornicze lub sądowe,

 • naliczenie odsetek karnych,

 • przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej.

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.