Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne do 5000 zł przez internet – ranking

Pożyczki ratalne do 5000 zł przez internet to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Czeka Cię kosztowna naprawa samochodu? Nieprzewidziany wydatek postawił pod znakiem zapytania długo planowany wyjazd? Zobacz nasz ranking i znajdź odpowiednie rozwiązanie!

Poniżej przedstawiamy ranking, w którym zostali ujęci pożyczkodawcy oferujący pożyczki ratalne do 5000 zł na atrakcyjnych warunków. Sprawdź, czy wśród nich znajdzie się ta najlepsza dla Ciebie!

Najlepsze pożyczki ratalne do 5000 zł!

Ranking Firma Kwota Czas spłaty Złóż wniosek
1 supergrosz 15000 zł 48 mies. złóż pożyczkę
2 pożyczka-ratalna.pl 20000 zł 48 mies. złóż pożyczkę
3 15000 zł 36 mies. złóż pożyczkę
4 hapipozyczki 10000 zł 24 mies. złóż pożyczkę
5 Pożyczka Profi Credit - Twoje pieniądze 25000 zł 48 mies. złóż pożyczkę

Czym jest pożyczka ratalna?

Wielu z nas identyfikuje pozabankowe firmy pożyczkowe z chwilówkami. Jednak warto pamiętać, że w ich ofercie można znaleźć również zobowiązania długoterminowe, tak zwane pożyczki ratalne. Gwarantują one dostęp do wyższych kwot, które w zależności od pożyczkodawcy mogą wynosić maksymalnie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak wysokie wsparcie finansowe umożliwia wprowadzenie spłaty w systemie ratalnym. Dzięki temu w łatwy sposób możemy dopasować swój budżet domowy do czekających nas wydatków. Harmonogram spłaty informuje klienta, ile pieniędzy i w jakim terminie będzie musiał wpłacić na konto pożyczkodawcy. Taka wiedza pozwoli nam również wprowadzić stałe zlecenie w rachunku bankowym, co zapobiegnie ewentualnemu opóźnieniu w wywiązaniu się z obowiązków.

Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o 5000 zł, z pewnością znajdziemy również kilka ofert chwilówek gwarantujących dostęp do tej kwoty. Jednak należy pamiętać, że w przypadku zobowiązań krótkoterminowych będziemy musieli zwrócić pożyczone pieniądze w formie jednorazowej wpłaty na konto pożyczkodawcy. W takiej sytuacji na zgromadzenie środków potrzebnych na spłatę mamy jedynie 30 dni, co może być dużym wyzwaniem dla budżetu domowego. Dlatego też przy większych kwotach specjaliści zalecają skorzystanie z pożyczki na raty. Dzięki temu zachowamy finansowy spokój i nie będziemy musieli się martwić, czy wystarczy nam pieniędzy na spłatę zobowiązania.

Potrzebujesz 5000 zł? Sprawdź naszą ofertę w POŻYCZKI RATALNE DO 5000 ZŁ PRZEZ INTERNET – RANKING na pozyczkowy-portal.pl!

Kiedy najczęściej jest nam potrzebna pożyczka ratalna do 5000 zł?

Jak już wspomnieliśmy, pożyczki długoterminowe gwarantują nam możliwość spłaty zobowiązania w systemie ratalnym. Dzięki temu możemy sfinansować większe wydatki, nie martwiąc się koniecznością zwrotu pieniędzy już po miesiącu czy dwóch. Jeżeli w Twoim budżecie pojawił się kryzys, a nasza sytuacja finansowa nie pozwala nam na złożenie wniosku w banku, wówczas warto skorzystać z oferty firm pożyczkowych. Obniżają one swoje wymagania względem wnioskodawców, a produkty kredytowe aktywne w innych instytucjach zazwyczaj nie stanowią problemu.

Pożyczka ratalna: alternatywa dla kredytu w banku

Jak wiadomo, aby otrzymać kredyt w banku, należy spełniać wymagające kryteria, które dla wielu z nas mieszczą się poza zasięgiem. W najlepszej sytuacji znajdują się osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony z doskonałą historią kredytową. Bez wątpienia jakikolwiek wpis w rejestrach dłużników eliminuje nas jako kandydatów do otrzymania kredytu. Dodatkowo czas oczekiwania na decyzję banku może wynosić nawet kilka dni. Kiedy potrzebujemy szybkiego wsparcia finansowego bez zbędnych formalności, najlepszym rozwiązaniem okazują się pożyczki online. Jeżeli posiadamy urządzenie z dostępem do internetu wystarczy 15 minut, a wniosek będzie wypełniony i wysłany do pożyczkodawcy.

Podczas wypełniania formularza zostaniemy zapytani o dane osobowe, kontaktowe, adresowe oraz podstawowe informację na temat sytuacji finansowej. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń. Dzięki weryfikacji tożsamości oraz sprawdzeniu naszych danych w bazach dłużników pożyczkodawca otrzymuje wszystkie niezbędne przesłanki umożliwiające akceptację lub odrzucenie wniosku.

Pożyczka ratalna do 5000 – gdzie ją zaciągnąć?

Podczas przeglądania ofert pożyczkodawców można zauważyć, że większość z nich oferuje kwoty do 10000 zł. Dlatego też kiedy będzie potrzebna pożyczka ratalna do 5000, znajdziemy ją bez problemu. Jednak warto pamiętać, że każda firma ma prawo indywidualnie ustalić kryteria stawiane swoim klientom. Dlatego podczas selekcji warto zwrócić uwagę na warunki pożyczki. Z kolei jeżeli zależy nam na szybkiej reakcji pożyczkodawcy, musimy sprawdzić godziny pracy oraz to, jakie metody weryfikacji zostały udostępnione. Warto również zwrócić uwagę na bank, gdzie dana firma posiada konto. Może się zdarzyć, że dłuższy czas oczekiwania na przelew wynika z ograniczeń wprowadzonych przez sesje ELIXIR.

W naszym rankingu znalazły się firmy, które na tle konkurencji wypadają najlepiej. Podczas selekcji wzięliśmy pod uwagę nie tylko koszt pożyczki, ale także godziny pracy, warunki stawiane wnioskodawcom, czas oczekiwania na decyzję, metody weryfikacji tożsamości, a także dostępność infolinii i innych materiałów pomocniczych dla klienta. Pamiętajmy, że decyzja o złożeniu wniosku powinna zostać podjęta na podstawie naszych indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w rankingu proponują atrakcyjne warunki oraz proces wnioskowania bez zbędnych formalności. Zanim wybierzemy jedną ofertę, warto przejrzeć wszystkie znajdujące się w zestawieniu pożyczki ratalne do 5000 zł przez internet.

Najczęściej zadawane pytania

Właścicielem serwisu polecampozyczke.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis polecampozyczke.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie polecampozyczke.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu polecampozyczke.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka lub kredyt gotówkowy powinien zostać wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,

prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,

opłata przygotowawcza,

opłata administracyjna,

koszt produktów dodatkowych – bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia.

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

  • obciążenie kosztami monitów, upomnień i wezwań przez pożyczkodawcę,

  • wpis na listę dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej,

  • postępowanie komornicze lub sądowe,

  • naliczenie odsetek karnych,

  • przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej.

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.