Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Złota rybka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 2,29 z 5)
loadingLoading...

Złota Rybka

Pierwsza pożyczka

1000 - 7000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 2 lata

Wiek

od 20 do 80 lat

RRSO

od 96.91%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Maksymalna kwota pożyczki Złota Rybka wynosi 7000 złotych, a minimalna to 1000 złotych. Pożyczka może zostać rozłożona na od 3 do 24 stałych rat miesięcznych.  Wnioski mogą składać osoby w wieku od 20 do 80 lat.
Zrzut strony Złota Rybka Podgląd strony.

Złota Rybka opinie

Złota Rybka to pozabankowa firma finansowa, która oferuje pożyczki ratalne. Serwis należy do spółki SMS Kredyt prowadzącej swoją działalność na polskim rynku od 10 lat. Siedziba przedsiębiorcy znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Świętego Mikołaja 8-11. Pożyczkodawca posiada pozytywne opinie wśród klientów.

Opinie Złota Rybka – o firmie

Firma oferuje swoim klientom długoterminowe pożyczki online. Klienci ubiegając się o środki finansowe, nie są zobowiązani do podania celu, na jaki je przeznaczą. Może być to dowolny nieplanowany wydatek, remont mieszkania czy zakup potrzebnego sprzętu. Warunki zobowiązania zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości wnioskodawcy. Procedura wnioskowania o pożyczkę przebiega w pełni online.

Nie ma konieczności osobistego składania wniosku czy zobowiązania doniesienia innych dokumentów do oddziału instytucji. Formularz można wypełnić w dowolnym dogodnym dla klienta momencie. Jednak w przypadku wysłania wniosku w weekendy lub w nocy należy poczekać na decyzję do godzin pracy pożyczkodawcy. Ponadto cały proces przebiega szybko i sprawnie. Jednak warto pamiętać, że firma nie oferuje nowym klientom żadnych promocji.

Złota rybka Opinie pożyczki

Złota Rybka w swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki pozabankowe. Maksymalna kwota zobowiązania może wynosić nawet 1000 złotych, a minimalna wartość to 7000 złotych. Spłata środków finansowych może zostać rozłożona na najwyżej 30 stałych rat miesięcznych, natomiast najkrótszy czas kredytowania to 3 miesiące. Pożyczkodawca nie oferuje swoim klientom promocji pierwszej darmowej pożyczki.


Opinie o Złota Rybka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Opinie Złota rybka pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniej kwoty oraz okresu spłaty w wirtualnym kalkulatorze za pomocą suwaków.

Kiedy zdecydujemy się na konkretne wartości, należy kliknąć “Weź pożyczkę”.

Zostaniemy przekierowani na stronę zawierającą formularz do wypełnienia. W wymagane pola należy wpisać: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, numer i serię dowodu osobistego, PESEL, adres zamieszkania, stan cywilny, podstawowe informacje o dochodach oraz liczbę osób na utrzymaniu.

Po wysłaniu formularza należy poczekać na decyzję pożyczkodawcy, którą otrzymamy w wiadomości SMS lub podczas rozmowy z konsultantem.

W przypadku akceptacji wniosku możemy się spodziewać w najbliższym czasie do naszego domu przyjdzie kurier z umową.

Po podpisaniu umowy i dostarczeniu jej do pożyczkodawcy niemal natychmiast otrzymamy pieniądze na konto.

Pożyczki opinie Złota rybka – warunki

O pożyczki Złota Rybka mogą ubiegać się osoby w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają polskie obywatelstwo. Wnioskodawca musi otrzymywać stałe źródło dochodu gwarantujące płynność finansową. Pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, aby zniwelować ryzyko problemów ze spłatą w terminie. Sprawdzane zostają dane z Biura Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, KRD, ERIF) oraz Biura Informacji Kredytowej.

Wymagane jest potwierdzenie stałego źródła utrzymania w formie dokumentu zawierającego jego wysokość oraz pochodzenie. Firma nie akceptuje takich dochodów, jak: alimenty, renta, zasiłek dochodowy, 500+ czy staż z urzędu pracy.

Pożyczki Złota Rybka – koszty spłaty

Na stronie pożyczkodawcy udostępniony jest wirtualny kalkulator, dzięki któremu możemy sprawdzić wstępne koszty spłaty zobowiązania. Za pomocą suwaków określamy okres kredytowania oraz termin spłaty. Wybierając kwotę 1000 złotych na okres 24 miesięcy, otrzymujemy sumę opłat  w wysokości 957.62 zł.

Kwota pożyczki 1000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Kwota do spłaty 1957.62 zł

Kwota pożyczki 2000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Kwota do spłaty 3915.24 zł

Kwota pożyczki 3000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Kwota do spłaty 5872.86 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych informacji. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Pożyczki Złota Rybka – kontakt

Pożyczkobiorcy mogą się kontaktować z pożyczkodawcą za pośrednictwem infolinii pod numerem wskazanym na stronie internetowej lub poprzez adres e-mail SMS Kredyt. Konsultanci pozostają do dyspozycji konsumentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Złota Rybka należy firmy SMS Kredyt, ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław. KRS: 0000610035 NIP: 8971731029 REGON: 020558301

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania