Pożyczki pozabankowe ratalne online

zaplo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 9, średnio: 2,44 z 5)
Loading...

Zaplo

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 2 lata

Wiek

21 - 70 lat

Rata

pożyczając 2000 zł na 23 m-cy rata 167,66 zł

RRSO

156,00% na 12 miesięcy

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka pozabankowa udzielana online. Pożyczkę otrzymasz na okres 3-24 miesięcy. Pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu dla osób w wieku 21 - 70 lat. Pożyczkę otrzymają osoby które nie są wpisane do rejestru dłużników BIG.

Teraz w najnowszej promocji, możesz przetestować pożyczkę i w terminie do 30 dni zwrócić ją bez dodatkowych kosztów.

Pierwsza pożyczka: do 10 000 zł na 3 - 24 miesiące

Zrzut strony Zaplo Podgląd strony.

Aby podjąć pożyczkę należy najpierw dokonać rejestracji.
Określasz kwotę pożyczki i oczekiwaną miesięczną ratę.

W formularzu rejestracyjnym podajesz:
Imię i Nazwisko, adres korespondencyjny, PESEL, serię i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, informacje o dochodach.

Następnie należy dokonać opłaty rejestracyjnej

Do wyboru masz:
Przelew bankowy w kwocie 1 grosz
lub przelew z wykorzystaniem dostępnego na stronie internetowej Systemu „BlueCash” z opłatą rejestracyjną 1 złotych

Po rozpatrzeniu wniosku, powyższe opłaty zostaną zwrócone.

Opłata rejestracyjna nie występuje w przypadku skorzystania z dobrowolnej opcji weryfikacji za pośrednictwem
systemu Instantor, do którego odesłanie znajduje się na Stronie Internetowej.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Wniosek zostanie rozpatrzony zaraz po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej. Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz na Twój numer telefonu podany podczas rejestracji. Po udzieleniu pożyczki na Twój adres e-mail zostanie wysłana umowa pożyczki wraz z wyciągiem comiesięcznych rat.

Jeżeli osobiste konto bankowe posiadasz w jednym z poniższych banków:
Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, mBank
Pieniądze na koncie otrzymasz do 15 min od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Pożyczając 2000 zł na:
12 miesięcy – rata 267,50 zł / m-c – koszt 60%
23 miesiące – rata 167,66 zł / m-c

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym Spółka posiada swoje konto). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 107,1%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 3 829,92 zł (w tym: prowizja 3 400 zł, odsetki 429,29 zł); całkowita kwota do zapłaty 7 829,92 zł, płatna w 24 ratach miesięcznych ratach, z czego 23 miesięczne raty płatne po 326,25 zł i ostatnia 24 rata wyrównawcza w wysokości 326,17 zł. Kalkulacji dokonano na dzień 11 marca 2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Zaplo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56, infolinia 221 333 888 . Godziny pracy: codziennie 6.00 - 23.00. Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Bardzo szybko i łatwo 5 minut i gotowe
2. info@polecampozyczke.pl
mi niestety nie przyznali :(

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.