Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Zakra

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 8, średnio: 2,88 z 5)
loadingLoading...

Zakra

Pierwsza pożyczka

400 - 40000 zł

Okres pożyczki

2 miesiące do 3 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

do 10%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Zakra to firma udzielająca pożyczek społecznościowych. Dostępne kwoty znajdują się w przedziale od 400 do 40000 złotych. Okres spłaty może wynosić od 2 do 36 miesięcy. Aby móc skorzystać z oferty, klient musi mieć ukończone 18 lat.
Zrzut strony Zakra Podgląd strony.

Zakra opinie

Zakra jest to firma działająca na polskim rynku pozabankowych usług finansowych. Sztandarowym produktem oferowanym przez pożyczkodawcę są pożyczki społecznościowe. Przedsiębiorstwo istnieje od 2010 roku, a swoje usługi kieruje zarówno do osób fizycznych, jak i firm. Warunkiem możliwości skorzystania z wsparcia finansowego jest publikacja informacji na temat interesującej nas kwoty środków i oczekiwanie na zgłoszenie.

Opinie Zakra – o firmie

Zakra udziela pożyczek społecznościowych – Social Lending. W procesie wnioskowania zostaje pominięta instytucja finansowa, którą mogą być nie tylko banki, ale także firmy pozabankowe. Umowa zawierana jest bezpośrednio pomiędzy pożyczkobiorcą, a przedsiębiorcą, który wykaże chęć wsparcia finansowego. W ofercie każdy ma możliwość znalezienia produktu dopasowanego do swoich potrzeb i możliwości. Kwoty pożyczki wahają się od drobnych sum do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Ta forma pozyskiwania potrzebnych środków pieniężnych postrzegana jest jako tańsza od standardowych pożyczek. Różni się prowizją, opłatami wstępnymi, a także oprocentowaniem. Jednak czas oczekiwania na przyznanie pożyczki może być dłuższy niż w banku czy pozabankowych instytucjach finansowych. Jeśli pożyczkobiorcy zależy na szybkim dostępie do pieniędzy, wówczas zrezygnuje z tego produktu. Z tego powodu też są pożyczki społecznościowe są mniej popularne od chwilówek czy pożyczek ratalnych, mimo nierzadko lepszych warunków.

Opinie Zakra pożyczki

Na stronie internetowej pożyczkodawcy możemy znaleźć wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków w prosty sposób określimy interesującą nas kwotę, termin spłaty oraz oprocentowanie. Minimalna kwota, o jaką może ubiegać się klient, wynosi 400 złotych, zaś maksymalna to 40 000 złotych. Termin spłaty musi mieścić się w przedziale od 2 do 36 miesięcy. Wartości te są od siebie niezależne, a decyzja w sprawie przyznania pożyczki zależy jedynie od inwestorów.

Po przejściu na stronę główną Zakra pożyczki wyświetla się tablica z ogłoszeniami wnioskodawców oraz inwestorów. Jednak dostęp do szczegółowych informacji na temat wniosków mają jedynie użytkownicy serwisu.


Opinie o Zakra znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Zakra Opinie pożyczki – warunki

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w Zakra, należy być osobą pełnoletnią oraz posiadać ważny dowód osobisty, który potwierdzi wprowadzone przez nas dane. Podkreśla się, że jeśli wnioskodawca ma złą historię kredytową lub w systemie Biura Informacji Kredytowej widnieją wpisy o zaległościach w opłatach, nie jest to jednoznaczne z brakiem możliwości uzyskania potrzebnych środków finansowych. Wszystko zależy od inwestora. W przypadku negatywnych zapisów w bazach dłużników informacja ta zostanie przekazana potencjalnemu pożyczkodawcy w postaci czerwonej ikonki przy wniosku. Zakra nie wymaga od swoich użytkowników zaświadczeń dotyczących zarobków. Jednak w trakcie wypełniania formularza należy wpisać dane na temat źródła dochodu, to znaczy rodzaju umowy oraz danych pracodawcy. Jeśli klient nie posiada stałego dostępu do środków finansowych, trzeba tę informację uwzględnić w swoim wniosku.

Pożyczki opinie Zakra – wnioskowanie krok po kroku

Pożyczki Zakra są udzielane drogą elektroniczną, dlatego w pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową serwisu. Następnie zostaniemy zobowiązani do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który znajduje się w sekcji rejestracja. Poprawne uzupełnienie wymaganych danych jest gwarancją sprawnego korzystania z usług platformy. Dokument zawiera pola, takie jak: nazwa użytkownika, hasło oraz adres e-mail, na który zostanie dostarczony link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego zostanie nam udostępniona funkcja logowania.  W trakcie rejestracji należy również podać źródło naszego dochodu lub zaznaczyć jego brak. Nie są potrzebne żadne dokumenty potwierdzające te informacje.

Aby być pełnoprawnym użytkownikiem serwisu, należy przejść weryfikację konta bankowego. Ponadto jako potencjalni klienci zostaniemy sprawdzeni w bazach dłużników Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Zakra Corp Sp. z o.o., ul. Solec 81B lok. A22, 00-382 Warszawa.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania