Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Zaimo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 2,75 z 5)
loadingLoading...

Zaimo

Pierwsza pożyczka

3000 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 2 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

od 80%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Zaimo to firma, która posiada w ofercie długoterminowe pożyczki ratalne. Maksymalna kwota pożyczki to 10000 złotych, a minimalna 3000 złotych. Okres spłaty może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Aby ubiegać się o pożyczkę w Zaimo, trzeba mieć minimum 18 lat, posiadać dowód osobisty, osobisty rachunek bankowy oraz dostęp do urządzenia podpiętego do internetu.
Zrzut strony Zaimo Podgląd strony.

Zaimo opinie

Zaimo jest to firma zajmująca się udzielaniem pozabankowych usług finansowych. Składając wniosek, pożyczkobiorca może się ubiegać o długoterminową pożyczkę ratalną. Pożyczkodawca należy do spółki Kredito24, która oferuje także chwilówki.

Firma należy aktualnie do Monedo Now.

Opinie Zaimo – o firmie

Zasady procedury wnioskowania o pożyczkę są jasne i uniwersalne. Pożyczkodawca zapewnia swoim klientom wsparcie finansowe, nie pytając o cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Produkt firmy charakteryzuje duża elastyczność i możliwość dostosowania wysokości środków finansowych oraz czasu spłaty do potrzeb wnioskodawcy. Warunki pożyczki są dostosowane do indywidualnych preferencji pożyczkobiorcy. Procedura ubiegania się o wsparcie finansowe przebiega w pełni online. Jest to idealne rozwiązanie dla konsumentów, którym brakuje czasu na spotkania w oddziałach instytucji pożyczkowych czy donoszenie dokumentów. W przypadku Zaimo wszystko można załatwić za pośrednictwem internetu, bez wychodzenia z domu, a formalności są ograniczone do minimum. Po akceptacji wniosku pieniądze zostaną przesłane na konto pożyczkobiorcy w kilkanaście minut.

Opinie Zaimo pożyczki

Zaimo oferuje swoim klientom możliwość uzyskania długoterminowej pożyczki ratalnej. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, wynosi 10000 złotych, zaś najniższa to nawet 3000 złotych. Okres spłaty w zależności od finansów pożyczkobiorcy wynosi od 3 do 24 miesięcy. Pożyczkodawca nie ogranicza dostępu do najwyższej sumy środków finansowych, o którą można wnioskować, będąc nowym klientem. Wymagany jest przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosz.


Opinie o Zaimo znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Zaimo Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

W pierwszej kolejności należy wybrać interesującą nas kwotę oraz okres spłaty.

Następnie akceptując warunki, przechodzimy do wypełniania formularza poprzez kliknięcie przycisku “Aplikuj teraz”.

Odpowiadamy na kilka pytań, które dotyczą naszych danych osobowych, adresowych, kontaktowych oraz informacji o dochodach.

Teraz pozostaje tylko oczekiwać na akceptację wniosku.

W przypadku pozytywnej decyzji otrzymamy konkretną ofertę. Jeśli zdecydujemy się ją przyjąć, odsyłamy online podpisaną umowę.

Przelew zostanie zrealizowany niemal natychmiast po akceptacji warunków.

Pożyczki Zaimo Opinie – koszty pożyczki

Wstępne koszty pożyczki oraz wysokość rat zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Na stronie nie ma dostępnego ogólnego przykładu wartości dodatkowych opłat. Wnioskodawca otrzymuje je po złożeniu odpowiedniego formularza przed podpisaniem umowy.

Pożyczki Zaimo – warunki

Aby móc ubiegać się o pożyczkę Zaimo, należy mieć ukończone co najmniej 18 lat. Niezbędne jest również polskie obywatelstwo oraz adres zamieszkania na terenie Polski. Do wypełnienia wniosku będzie potrzebny dowód osobisty w celu zweryfikowania tożsamości. Jednym z elementów procedury ubiegania się o pożyczkę jest przelew weryfikacyjny, dlatego należy posiadać konto bankowe, na które również zostaną dostarczone środki finansowe. Do rozpoczęcia procesu wnioskowania potrzebny jest komputer lub urządzenie mobilne podpięte do internetu, ponieważ wszystkie formalności załatwiane są online. Firma weryfikuje zdolność kredytową swoich klientów we wszystkich dostępnych bazach dłużników BIK, BIG, KRD.

Zaimo pożyczki opinie – kontakt

Z pożyczkodawcą można się kontaktować poprzez infolinię lub adres e-mail. Wybierając drugą możliwość, należy pamiętać o dłuższym czasie oczekiwania na odpowiedź. Konsultanci są dostępni dla klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. W przypadku pytań warto zapoznać się z zawartością sekcji pytania i odpowiedzi umieszczonej na stronie internetowej oraz umową ramową.

Pożyczki opinie Zaimo – przejęcie

Firma została przejęta przez Monedo Now, która oferuje pożyczki w wysokości od 1500 do 10000 złotych na okres od 6 do 25 miesięcy. Z pożyczkodawcą można się kontaktować za pośrednictwem infolinii pod numerem wskazanym na stronie internetowej lub przez pocztę elektroniczną. Konsultanci pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. W weekendy Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Kreditech Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa. KRS: 0000429058 NIP: 5252534005 REGON: 146209184

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania