Darmowe chwilówki

0%
wandoo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 3,00 z 5)
Loading...

new_releases

nowość

Wandoo

Pierwsza pożyczka

300 - 2500 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc

Wiek

od 20 - 70 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Wandoo to pośrednik finansowy. Wnioskując na Wandoo, pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów, czyli ile pożyczasz to tyle oddajesz. Za pierwszym razem możesz pożyczyć nawet 2500 zł. Stali klienci mogą wnioskować do kwoty 5000 zł.

Pierwsza pożyczka udzielana za pośrednictwem Wandoo: od 300 do 2500 zł na okres do 30 dni.

Pożyczka przeznaczona dla osób: - mieszkających w Polsce (posiadających polski dowód osobisty) i w wieku od 20 do 70 lat - które nie posiadają opóźnień w spłatach kredytów i nie widnieją w rejestrach dłużników BIG - posiadają osobiste konto bankowe i telefon komórkowy.

Zrzut strony Wandoo Podgląd strony.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?
Wybierz kwotę pożyczki i wypełnij formularz rejestracyjny.
W formularzu podajesz podstawowe dane adresowe, numer telefonu, adres email, rodzaj Twojego zajęcia, kwotę miesięcznych dochodów i zobowiązań. Ustalasz hasło do swojego konta użytkownika.
Następnie należy dokonać opłaty rejestracyjnej (1 grosz) ze swojego konta osobistego.

Opłatę rejestracyjną możesz przelać na jedno z 6 kont bankowych w:
mBank, Alior Bank, Bank Zachodni WBK, PKO BP, Pekao Bank, Bank Millennium
Jeżeli swoje konto posiadasz w jednym z wyżej wymienionych banku, opłatę rejestracyjną przelejesz ekspresowo.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Dla potwierdzenia danych we wniosku, może do Ciebie przedzwonić konsultant Wandoo.
Gdy wpłata rejestracyjna zostanie zaksięgowana, Twój wniosek zostanie przeanalizowany i jak najszybciej otrzymasz decyzję (telefonicznie lub poprzez email i sms)
W przypadku decyzji pozytywnej, pieniądze możesz otrzymać już w przeciągu 15 minut. Czas transferu zależy od banku, w którym masz konto bankowe.

Za pośrednictwem Wandoo pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów.
Przykładowo pożyczając 1000 zł – do 30 dni spłacasz 1000 zł
Warunkiem otrzymania bezpłatnej pożyczki to terminowa jej spłata!

Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie, za pośrednictwem Wandoo możesz ją zrefinansować u innego pożyczkodawcy (opcja płatna).
Korzystając z refinansowania, nie traci się promocji 0% na pierwsze 30 dni pożyczki.
Przedłużanie i zaciąganie kolejnej pożyczki to koszt ok 25% w skali miesiąca, czyli pożyczając 1000 zł na 30 dni spłacasz 1250 zł. RRSO 1410,33%
Pożyczając kolejne pożyczki warto poczekać na promocje.

Na co uważać!
Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczać w Wandoo tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić, ewentualnie korzystać z przedłużenia 2-3 razy.
Zalecamy aby nie przedłużać pożyczki w nieskończoność! Jeżeli nie jesteś pewny terminowej spłaty, polecamy skorzystać z pożyczki długoterminowej, ratalnej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Finva Sp. z o.o. - Pośrednik kredytowy: Wandoo Finance Sp. z o.o. Kontakt: Pon – Pt: 9:00 – 17:00, telefon: 22 3800102. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Kontakt z firmą Wandoo, telefoniczny jak i emailowy przebiega sprawnie.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.