Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
wandoo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 4,00 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Wandoo

Pierwsza pożyczka

300 - 5000 zł

Okres pożyczki

10 dni do 1 miesiąc

Wiek

od 20 - 70 lat

Koszt

0%

RRSO

0%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Wandoo to pośrednik finansowy. Wnioskując na Wandoo, pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów, czyli ile pożyczasz to tyle oddajesz. Za pierwszym razem możesz pożyczyć nawet 2500 zł. Stali klienci mogą wnioskować do kwoty 5000 zł.

Pierwsza pożyczka udzielana za pośrednictwem Wandoo: od 300 do 2500 zł na okres do 30 dni.

Pożyczka przeznaczona dla osób: - mieszkających w Polsce (posiadających polski dowód osobisty) i w wieku od 20 do 70 lat - które nie posiadają opóźnień w spłatach kredytów i nie widnieją w rejestrach dłużników BIG - posiadają osobiste konto bankowe i telefon komórkowy.

Zrzut strony Wandoo Podgląd strony.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Wandoo?

Wybierz kwotę pożyczki i wypełnij formularz rejestracyjny. Jako stali klienci, możemy uzyskać maksymalnie 5000 zł, ze spłatą do 30 dni.

W formularzu podajesz podstawowe dane adresowe, numer telefonu, adres email, rodzaj Twojego zajęcia, kwotę miesięcznych dochodów i zobowiązań. Ustalasz hasło do swojego konta użytkownika.

Następnie należy dokonać opłaty rejestracyjnej (1 grosz) ze swojego konta osobistego.

Opłatę rejestracyjną możesz przelać na jedno z 6 kont bankowych w: mBank, Alior Bank, Bank Zachodni WBK, PKO BP, Pekao Bank, Bank Millennium

Jeżeli swoje konto posiadasz w jednym z wyżej wymienionych banku, opłatę rejestracyjną przelejesz ekspresowo. Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Dla potwierdzenia danych we wniosku, może do Ciebie przedzwonić konsultant Wandoo.
Gdy wpłata rejestracyjna zostanie zaksięgowana, Twój wniosek zostanie przeanalizowany i jak najszybciej otrzymasz decyzję (telefonicznie lub poprzez email i sms).

W przypadku decyzji pozytywnej, pieniądze możesz otrzymać już w przeciągu 15 minut. Czas transferu zależy od banku, w którym masz konto bankowe.

Za pośrednictwem Wandoo pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów.
Przykładowo pożyczając 1000 zł – do 30 dni spłacasz 1000 zł
Warunkiem otrzymania bezpłatnej pożyczki to terminowa jej spłata!

Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie, za pośrednictwem Wandoo możesz ją zrefinansować u innego pożyczkodawcy (opcja płatna).

Korzystając z refinansowania, nie traci się promocji 0% na pierwsze 30 dni pożyczki.

Przedłużanie i zaciąganie kolejnej pożyczki to koszt ok 25% w skali miesiąca, czyli pożyczając 1000 zł na 30 dni spłacasz 1250 zł. RRSO 1410,33%

Pożyczając kolejne pożyczki warto poczekać na promocje.

Na co uważać!

Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczać w Wandoo tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić, ewentualnie korzystać z przedłużenia 2-3 razy.

Zalecamy aby nie przedłużać pożyczki w nieskończoność! Jeżeli nie jesteś pewny terminowej spłaty, polecamy skorzystać z pożyczki długoterminowej, ratalnej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Finva Sp. z o.o. - Pośrednik kredytowy: Wandoo Finance Sp. z o.o. Kontakt: Pon – Pt: 9:00 – 17:00, telefon: 22 3800102. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Kontakt z firmą Wandoo, telefoniczny jak i emailowy przebiega sprawnie.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania