Darmowe chwilówki

0%
vivus

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 4,00 z 5)
Loading...

stars

polecane

Vivus

Pierwsza pożyczka

100 - 3000 zł

Okres pożyczki

1 dzień do 1 miesiąc

Wiek

20 - 78 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Obecnie jedna z lepszych chwilówek na naszym rynku.

Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo do kwoty 3000 zł Ile pożyczasz tyle oddajesz. Wypełniasz prosty wniosek bez danych o dochodach. Dodatkowo można otrzymać premię: 30 zł  za polecenie. Pożyczka dla osób w wieku 20 - 78 lat. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Vivus.pl wchodzi w skład międzynarodowej jednostki 4finance Group, będącym liderem w zakresie pożyczek krótkoterminowych. 4finance Group prowadzi działalność na terenie Łotwy, Litwy, Estonii, Szwecji, Danii i Polski. W ofercie Vivus.pl znajdują się atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 100 zł do 4000 zł, udzielane na okres od 1 do 30 dni. Wysokość kredytu oraz czas jego trwania określa klient. Decyzja kredytowa może być podjęta nawet w przeciągu kilkunastu minut, ponadto klient nie musi posiadać dodatkowego zabezpieczenia w postaci zastawu czy poręczenia, nie ma też konieczności przedstawiania zaświadczenia z miejsca zatrudnienia

Pożyczą za darmo: do 3000 zł na miesiąc.

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email i hasło do portalu. Zgłoszenie pożyczki zajmuje kilka minut.

Zrzut strony Vivus Podgląd strony.

Aby otrzymać pożyczkę należy przelać ze swojego osobistego konta 1 grosz na jedno z sześciu kont bankowych
Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski
lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueCash ( 1 pln)
Transakcja jest niezbędna w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Na konto, z którego vivus otrzyma opłatę rejestracyjną, przelana zostanie pożyczka.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Czas otrzymania pożyczki zależy od miejsca Twojego konta bankowego.
Przelewy pożyczki dla klientów sześciu banków są dokonywane w ciągu kilku minut. Klienci innych banków otrzymają swoje przelewy z małym opóźnieniem.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

5 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
30 dni – 0,00 %

Termin spłaty pożyczki  można przedłużyć dwukrotnie o 7 – 14 – 30 dni (opcja płatna)

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 PLN. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 2000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 280 PLN; całkowita kwota do zapłaty 2280 PLN; RRSO 392% (stan na dzień 11.03.2016r.)

Premia za zaproszenie nowego klienta wynosi 30 zł
Zaciągając kolejne pożyczki na wyższą kwotę, poproszony zostaniesz o uzupełnienie profilu o adres korespondencyjny i podpisanie umowy.

Polecamy:
Obecnie najlepsza oferta na rynku pożyczek-chwilówek

Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo do 3000 zł! Ile pożyczasz, tyle oddajesz.
Niskie oprocentowanie przy kolejnej pożyczce.
Dodatkowo otrzymasz premię 30 zł, za każdą zaproszoną osobę która podejmie pożyczkę

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Vivus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. 17 Stycznia 56, Infolinia (22) 206 21 21 godziny pracy: codziennie 6:00 - 23:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
vivus bez problemu pożyczył 1000 zł na miesiąc. Z powodu tego że mojego Banku nie ma w spisie kont bankowych vivus, pożyczkę otrzymałem dopiero na drugi dzień. W vivus nie ma weryfikacji telefonicznej! Pożyczkę spłaciłem dzień wcześniej.Potwierdzenie spłacenia pożyczki otrzymałem mailem i smsem: Pożyczka została w pełni spłacona. Możesz teraz otrzymać nową pożyczkę... Po 15 dniach otrzymałem wiadomość że mogę ubiegać się o 1500 zł. MP
2. info@polecampozyczke.pl
Polecam, jest trochę pracy przy rejestracji, ale każda kolejna pożyczka jest błyskawicznie na koncie,oprocentowanie w porównaniu np. z filarum jest praktycznie o połowę tańsze.
3. info@polecampozyczke.pl
Bardzo jestem zadowolona, spłaciłam jedną a już mam nową ofertę i wcale nie są duże opłaty. Od 2600 zł to ponad 300 zł więcej i przedłużyć można. polecam

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.