Darmowe chwilówki

0%
visset

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 26, średnio: 2,69 z 5)
Loading...

Visset

Pierwsza pożyczka

300 - 1500 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc

Wiek

od 20 - 75 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W Visset pierwszą pożyczkę otrzymasz całkowicie za darmo. Za pierwszym razem osoby prywatne mogą pożyczyć do 1000 zł, natomiast prowadzący działalność gospodarczą do 1500 zł. Warunkiem otrzymania darmowej pożyczki jest terminowa jej spłata.

Pożyczka dla osób w wieku od 20 do 75 lat z obywatelstwem polskim. Dysponującym własnym kontem bankowym w dowolnym polskim banku. Z aktywnym telefonem komórkowym i adresem email. Bez aktualnych wpisów w BIG, KRD, ERIF. Standardowy proces weryfikacji wniosku, odbywa się bez konieczności dosyłania dokumentów.

Proces otrzymania pożyczki jest prosty i szybki a wniosek złożysz całkowicie online przez internet.

Zrzut strony Visset Podgląd strony.

Składając wniosek, wybierz kwotę i okres spłaty.
Załóż swoje konto klienta na visset, podając podstawowe dane.
Dla klientów indywidualnych oferowana jest pożyczka wyłącznie z bezpłatnym poręczeniem.
Dla przedsiębiorców nie są wymagane żadne zabezpieczenia (minimalny okres prowadzenia działalności to 6 miesięcy).

Aby potwierdzić i zweryfikować swoje dane, należy przelać 1 złoty na konto visset.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczka zostanie przelane natychmiast.

Visset posiada konto w banku PKO BP.
Jeżeli również posiadasz konto w tym samym banku. To pożyczkę otrzymasz bardzo szybko.
W innym przypadku czas weryfikacji i otrzymania pożyczki zależeć będzie od godzin księgowania przelewów między bankami.

Jako osoba prywatna:
Za pierwszym razem pożyczysz od 300 do 1000 zł na okres 30 dni
Promocyjny koszt pożyczki wyniesie 0% – RRSO 0%

Jako przedsiębiorca:
Za pierwszym razem pożyczysz od 300 do 1500 zł na okres 30 dni
Koszt pożyczki wyniesie 0% – RRSO 0%

W visset termin spłaty pożyczki możesz odroczyć (opcja płatna)

Dla stałych klientów Visset stosuje kody rabatowe i promocje.

Reprezentatywny przykład pożyczki bez promocji: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 635 zł; Odsetki: 4.11 zł; Prowizja: 130.89 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1767%
Powyższy opis został opracowany na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronie visset w dniu 1.09.2016 r.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pośrednikiem i jednocześnie operatorem portalu visset.pl jest spółka ASETIA sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 55/57 lok. 5, 60-738 Poznań, tel. 616 614 222, 502 255 550, godziny pracy 7.00 – 20.00 - Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.