Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

vippo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Vippo

Pierwsza pożyczka

500 - 5000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy 2 dni do 3 lata

Wiek

od 21 lat

RRSO

78,30% - 255,52%

Kiedy udzielana: 7 dni w tygodniu od 9.00 do 19.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczki udzielane w Vippo możliwe są od kwoty 500 zł. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie uzyskać to 5000 zł. Spłatę pożyczki oddajemy w równych miesięcznych ratach. Najdłużej możemy podpisać umowę na 36 miesięcy.
Zrzut strony Vippo Podgląd strony.

Vippo opinie

Vippo to polski pożyczkodawca, udzielający pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 5000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić w systemie ratalnym do 36 równych miesięcy. Firma nie wymaga od osób wnioskujących żadnego zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Firma Pożyczki Vippo sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników m.in. w BIK, ERIF, BIG, Infomonitor. Jeżeli posiadamy złą historię kredytową, możemy spotkać się z odmową naszego wniosku o pożyczkę w firmie Vippo.

Opinie Vippo – o firmie

Pożyczkodawcą jest Vippo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Produkt zawsze dopasowany zostaje do potrzeb oraz możliwości finansowej pożyczkobiorcy. Firma pożyczkowa Vippo może pochwalić się również wyróżnieniami oraz nagrodami m.in. posiada Certyfikat Audytu Etycznego, jak również tytuł Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Firma podkreśla, że nie znajdziemy w umowie żadnych ukrytych kosztów. Wszystko stworzone jest w sposób prosty i przejrzysty. Możemy również kontaktować się z biurem obsługi klienta, jeżeli nasunęłyby nam się jakieś dodatkowe pytania. Konsultanci dostępni są w godzinach od 9.00 do 19.00.

Opinie – Vippo pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: które ukończyły 21 lat, posiadają polskie obywatelstwo i nie figurują w żadnych z rejestrów dłużników.


Opinie o Vippo znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Vippo?

Do złożenia wniosku o pożyczkę w Vippo, potrzebny będzie nam komputer i dostęp do internetu. W Vippo jesteśmy w stanie zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 500 do 5000 zł. Zobowiązanie spłacamy w równych ratach. Możemy sami dopasować sobie, w jakim terminie chcemy spłacić pożyczkę. Okres kredytowania w Vippo waha się pomiędzy 6 a 36 miesiącami.

Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy interesujące nas parametry pożyczki i klikamy “chcę pożyczkę”. Poniżej również znajdują się wszystkie koszty, jakie będą nas obowiązywać przy kwocie pożyczki, jaką chcemy uzyskać.

W formularzu będziemy zobowiązani do podania wszystkich danych podstawowych, jak również adresowych. Ważne, abyśmy wprowadzili wszystkie dane poprawnie, ponieważ błędne podanie danych może skutkować odrzuceniem wniosku.

Pożyczkodawca wyśle nam wiadomość SMS ze specjalnym kodem, którym musimy potwierdzić dane rejestracyjne.

Będziemy również zobowiązani do wykonania przelewu weryfikacyjnego z naszego własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy.

Po wykonaniu powyższych czynności nie pozostaje nam nic innego jak czekać na decyzję ze strony pożyczkodawcy.

Kiedy otrzymam pożyczkę w Vippo?

Jeżeli wykonamy wszystkie kroki w procesie rejestracyjnym, musimy czekać na decyzję pożyczkodawcy.

Firma zawsze informuje wnioskujących o decyzji, nawet jeżeli wniosek zostanie odrzucony.

Przeszliśmy cały proces pomyślnie? W takim razie na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze, o które wnioskowaliśmy.

W zależności, w jakim banku posiadamy rachunek, pieniądze otrzymamy w ciągu paru godzin, jednakże nie później niż w kolejnym dniu roboczym od momentu zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Jak spłacić zobowiązanie w Vippo?

Pożyczkę w Vippo spłacamy zgodnie z harmonogramem spłat, który uzyskamy wraz z dokumentami umowy pożyczki. Rachunek bankowy, na który mamy wykonać przelew znajdziemy również w umowie pożyczki.

Jeżeli chcemy, możemy spłacić pożyczkę w Vippo przed wyznaczonym terminem.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca może skorzystać z odstąpienia od umowy pożyczki. Mamy na to 14 dni od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą.

W przypadku zaakceptowania wniosku, odnośnie zerwania umowy, będziemy musieli zwrócić całą kwotę pożyczki na konto firmy Vippo.

Biorąc pożyczkę w Vippo na:

Pożyczając 2000 zł na:

12 miesięcy – rata wyniesie 262,50 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych informacji i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku na stronie pożyczkodawcy)

Co więcej, zobowiązani jesteśmy do wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł na rachunek bankowy pożyczkodawcy.  

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 111,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2581,55 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 1081,55 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 420,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 30,00 zł – łącznie 540 zł, odsetki 121,55 zł), 18 miesięcznych rat równych po 143,42 zł.

Koszty w Vippo

Przed zaciągnięciem pożyczki w Vippo jesteśmy w stanie sami sprawdzić koszty pożyczki, jakie czekają nas przy spłaceniu zobowiązania. Firma oferuje pożyczki ratalne maksymalnie do 5000 zł, ze spłatą do 36 miesięcy. W tym wypadku, jeżeli zdecydowalibyśmy się na taką kwotę pożyczki, pierwsza rata będzie wynosiła 30,02 zł.

Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki ratalnej w Vippo:

500 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 65,62 zł

500 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 30,02 zł

1000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 131,25 zł

1000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 60,04 zł

2000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 262,50 zł

2000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 120,09 zł

3000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 393,75 zł

3000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 180,13 zł

4000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 525,00 zł

4000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 240,18 zł

5000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 656,25 zł

5000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 300,22 zł

Pożyczki opinie Vippo

Sprawdziliśmy opinie Vippo na forach internetowych oraz stronach dyskusyjnych. Według klientów firmy Vippo, którzy już w przeszłości skorzystali z usług pożyczkodawcy, firma rzetelnie sprawdza każdy wniosek, ale również pożyczkobiorca szybko otrzymuje odpowiedź z decyzją odnośnie przyznania lub odrzucenia pożyczki. Jak wspomnieliśmy w tekście powyżej, firma weryfikuje swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników. Jeżeli posiadamy negatywną historię kredytową w BIK lub BIG nasz wniosek może zostać odrzucony. Minusem, jak na pożyczkę na raty w porównaniu z konkurencją, która działa na rynku, firma Vippo ma dość niską kwotę pożyczki. 5000 zł to kwota, która może zainteresować osoby, które nie mają wymagań co do kwoty pożyczki.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Vippo Sp. z o.o.., . NIP: 5272801231, Regon 366826073, KRS 0000669289.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania