Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Unilink Cash

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 13, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

Unilink Cash

Pierwsza pożyczka

300 - 25000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 4 lata

Wiek

od 21 lat

RRSO

od 79.61%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Unilink Cash jest pośrednikiem pomiędzy bankami lub pozabankowymi instytucjami finansowymi a pożyczkobiorcą. Warunki pożyczki są dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.
Zrzut strony Unilink Cash Podgląd strony.

Unilink Cash opinie

Unilink Cash to nowoczesna firma, która działa na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Na swojej platformie udostępnia możliwość skorzystania z ponad 30 produktów. Przedsiębiorstwo pośredniczy w zawieraniu umów między klientami a bankami lub instytucjami pozabankowymi. Siedziba Unilink Cash znajduje się w Warszawie przy ulicy Słonecznej 29.

Opinie Unilink Cash – o firmie

Firma oferuje liczne pożyczki ratalne online, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. Unilink Cash współpracuje z ponad 3000 partnerów z całej Polski. Działania mające na celu usprawnienie procesu zaciągania pożyczki są wspierane również przez 15 Dyrektorów Regionu. Pośrednik współpracuje jedynie z pożyczkodawcami, którzy cieszą się dobrą opinią oraz zaufaniem wśród klientów. Zaletą oferty jest możliwość zaciągnięcia pożyczki od największych przedstawicieli zarówno sektora bankowego, jak i pozabankowego. Klienci Unilink Cash mogą liczyć na ciągłe wsparcie niezależnie od etapu rozwoju, na jakim się znajduje. Firma gwarantuje pomoc informatyczną, szkoleniową, marketingową itd. Przedstawiciele platformy chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami.

Opinie Unilink Cash pożyczki

Platforma udostępnia możliwość zaciągnięcia pożyczek między innymi z takich instytucji bankowych, jak: ING Bank Śląski, Raiffeisen Bank, Bank Zachodni WBK oraz pozabankowych: Super Grosz, Rapida, Hapi Pożyczki czy Provident. Po kliknięciu przycisku “Pożycz” zostaniemy przekierowani do formularza, gdzie znajdziemy informacje na temat maksymalnych wartości wsparcia finansowego dostępnego w ofercie pośrednika. W przypadku pożyczki pozabankowej jest to 25 000 złotych.

Natomiast jeśli chodzi o kredyt bankowy, największa kwota, o jaką możemy się ubiegać, to 250 000 złotych. Informacje na temat terminu spłaty są niedostępne, ponieważ zależy on od kwoty zobowiązania oraz wybranego pożyczkodawcy. Każdy wniosek analizowany jest indywidualnie przez analityka Unilink Cash.

Firma na swojej stronie internetowej informuje, że średnia kwota, którą może uzyskać klient to 6874 złotych. Z kolei aż 78% wnioskodawców otrzymuje pozytywną odpowiedź i środki finansowe na swoim koncie. Decyzja podejmowana jest w maksymalnie 15 minut, przy czym proces wnioskowania trwa około 60 minut.


Opinie o Unilink Cash znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Warunki pożyczki – opinie Unilink Cash

Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Unilink Cash, należy spełniać pewne warunki. Podstawą jest ukończenie co najmniej 21 rok życia, posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego miejsca zamieszkania na terenie naszego kraju. Potwierdzeniem tych informacji będzie aktualny dowód osobisty. W celu ułatwienia kontaktu z pożyczkodawcą trzeba podać takie dane, jak aktualny numer telefonu oraz adres e-mail. Dla zmniejszenia ryzyka wystąpienia opóźnień w spłacie zobowiązania konieczne jest również udokumentowanie stałego źródła utrzymania.

Unilink Cash Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Na początku należy otworzyć serwis Unilink Cash. Następnie w strefie Dla Klienta wybieramy przycisk “Pożycz”. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę z krótkim formularzem kontaktowym. Najpierw musimy zdecydować, czy chcemy wnioskować o mniejszą sumę w instytucji pozabankowej czy większą w banku. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na swoją rzeczywistą sytuację finansową oraz historię kredytową. Kolejnym krokiem jest wypełnienie trzech pól kolejno imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu. Aby wysłać formularz, musimy zaakceptować wszystkie zgody znajdujące się pod przyciskiem “Wyślij”. Na koniec wybieramy wcześniej wspomniany przycisk i oczekujemy na kontakt. Doradca klienta powinien się z nami skontaktować w ciągu 15 minut od wysłania wniosku. Jeśli to nie nastąpi lub chcemy porozmawiać z konsultantem jak najszybciej, sami możemy zadzwonić pod numer wskazany na stronie Unilink Cash. Po uzupełnieniu danych podczas rozmowy telefonicznej otrzymamy informację o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku. W przypadku akceptacji pieniądze zostaną przelane na podany przez nas numer konta bankowego.

Unilink Cash – kontakt

Pożyczkobiorcy mogą kontaktować się z serwisem za pośrednictwem numeru telefonu lub adresu e-mail. Jednak godziny dostępności doradców klienta nie zostały określone.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Unilink Cash Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-789, ul. Słoneczna 29 jest pośrednikiem kredytowym banków: Alior Bank SA, Getin Noble Bank SA, Nest Bank SA, Bank Zachodni WBK SA, Raiffeisen Bank Polska SA, ING Bank Śląski SA, TF Bank AB, Ferratum Bank p.l.c oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o., InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Provident Polska SA, SuperGrosz Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., Fellow Finance Oyj, Money Sp. z o.o., Mogo Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania