Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

takto-finanse

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 12, średnio: 2,75 z 5)
loadingLoading...

TAKTO Finanse

Pierwsza pożyczka

500 - 25000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 3 lata

Wiek

do 70 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata do 204 zł

RRSO

166,65%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana od 6 do 36 miesięcy. TAKTO Finanse oferuje pożyczkę od 500 do 25000 zł.

Zrzut strony TAKTO Finanse Podgląd strony.

TAKTO opinie

TAKTO Finanse działa na rynku pozabankowych usług finansowych. Oferuje swoim klientom szybkie pożyczki gotówkowe. Pożyczkodawca stara się łączyć wysoką kwotę pożyczki, długi okres spłaty oraz warunki elastyczne do możliwości wnioskodawcy. W efekcie oferta stworzona przez firmę jest łatwo dostępna oraz dopasowana do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorcy. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzono również funkcję samodzielnego dostosowania liczby rat do pożyczanej kwoty.  

Opinie TAKTO – o firmie

TAKTO kieruje się dobrem klienta oraz dąży do spełnienia jego oczekiwań wobec pożyczkodawców. Firma należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, której inicjatywą było stworzenie kodeksu “Zasady Dobrych Praktyk” dla instytucji zajmujących się między innymi udzielaniem pożyczek. Firma gwarantuje swoim klientom przejrzyste i zrozumiałe warunki sformułowane w sposób etyczny i zgodny z regułami. TAKTO prowadzi sprzedaż swoich produktów nie tylko na własnej stronie internetowej, ale także w dużych serwisach pośredniczących w umowie. Do dyspozycji pożyczkobiorcy pozostaje 20-stu profesjonalnych doradców, którzy jeszcze bardziej usprawnią procedurę wnioskowania.

Opinie TAKTO – pożyczki

Pożyczki udzielane przez TAKTO Finanse charakteryzuje dostępność wysokiej kwoty przy długim okresie spłaty. Najniższe wsparcie finansowe, o które może wnioskować pożyczkobiorca to 500 złotych, natomiast najwyższa dostępna suma to nawet 25 000 złotych. Termin zwrotu należności bez względu na wartość pożyczki wynosi od 6 do 36 miesięcy. Rzadkością jest możliwość pożyczenia niskiej kwoty pieniędzy na długi okres spłaty. Pożyczkobiorca wnioskujący o wsparcie finansowe 500 złotych ma również możliwość wyboru daty zwrotu po opłaceniu 36  rat miesięcznych.

Pożyczkobiorcy nie będzie potrzebne potwierdzenie stałego dostępu do środków finansowych, ponieważ TAKTO Finanse akceptuje różne źródła dochodu. Należy również liczyć się z około godzinnym oczekiwaniem na podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki. Jednak przelew pieniędzy może zostać wykonany nawet 15 minut od akceptacji wniosku, dzięki nowej usłudze BlueMedia. Ponadto firma umożliwia pożyczkobiorcy zawarcie umowy drogą telefoniczną podczas rozmowy telefonicznej lub w formie papierowej, którą bez dodatkowych opłat dostarczy kurier.


Opinie o TAKTO znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Procedura wnioskowania – TAKTO Finanse

Pożyczkę można otrzymać nawet do 24 godzin od złożenia wniosku. Pożyczka dostępna również dla osób na umowach „śmieciowych” lub z negatywną historią kredytową.

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wypełnić krótki formularz. We wniosku podajesz

podstawowe dane osobowe, PESEL, adres e-mail, telefon kontaktowy i określasz oczekiwaną kwotę pożyczki.

Niedługo po przesłaniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant TAKTO Finanse, który dokona weryfikacji Twoich danych i przyjmie telefoniczny wypełniony formularz. W czasie rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową i poznasz wysokość rat kredytu.

Wniosek o pożyczkę można zawrzeć telefonicznie lub w obecności kuriera, który dostarczy umowę do podpisu i odbierze niezbędne dokumenty.

Po rozmowie z konsultantem otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o przesłanie wymaganych kopii dokumentów i przelanie 1 grosza.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Warto zaznaczyć, że konto bankowe nie jest wymagane przy zawieraniu umowy w obecności kuriera.

Pożyczkę otrzymasz do 24 godzin w formie przelewu na podane we wniosku konto lub w późniejszym terminie możesz odebrać ją osobiście na Poczcie. Za wypłatę na Poczcie nie zostanie pobrana dodatkowa opłata.
Koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta i składa się na nią: oprocentowanie nominalne, opłata przygotowawcza i opłata operacyjna. Poza tym nie są pobierane żadne inne opłaty.

Maksymalna wysokość Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania wynosi 271.54%.

Przykładowy koszt pożyczki TAKTO

Po przejściu na stronę internetową TAKTO Finanse można skorzystać z wirtualnego kalkulatora, który umożliwi klientowi sprawdzenie kosztów. To narzędzie pozwala dopasować do potrzeb oraz możliwości finansowych zarówno wysokość pożyczki, jak i termin spłaty. Przykładowo pożyczkobiorca może wybrać kwotę 4000 zł na 6 miesięcy. W takim przypadku miesięczna rata równa się 942 zł przy RRSO 244.35%. Natomiast pozostałe koszty spłaty wyniosą odpowiednio: opłata prowizyjna 600 zł, opłata za udzielenie pożyczki 1000 zł, odsetki 49 zł.

Kwota pożyczki 4000 zł   | Liczba rat 6 | Całkowity koszt spłaty   5 649 zł

Kwota pożyczki 10000 zł | Liczba rat 12 | Całkowity koszt spłaty 15 753 zł

Kwota pożyczki 18000 zł | Liczba rat 12 | Całkowity koszt spłaty 28 355 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 4000 zł, 10000 zł, 18000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 18.07.2018)

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki – 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 8400,22 zł; RRSO – 119,26% (według stanu na dzień 13-02-2018)

TAKTO Finanse – spłata pożyczki

Kolejne raty wpłacamy co miesiąc na konto pożyczkodawcy, które możemy znaleźć w umowie pożyczkowej lub po zalogowaniu do serwisu na swoim koncie klienta.

Konsekwencją nieterminowej wpłaty należności będzie wzrost odsetek, a ponadto dodatkowe opłaty za wysyłane monity.

W przypadku niemożności spłacenia kolejnych rat w terminie należy zwrócić się o pomoc do konsultanta dostępnego dla klientów na infolinii.

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość nadpłacania raty. Jeśli klient przeleje na konto pożyczkodawcy większą sumę pieniędzy niż jest to wymagane, wówczas nadwyżka zostanie odliczona od wymaganej kwoty następnej raty.

Pożyczki opinie TAKTO – warunki

O pożyczkę w TAKTO Finanse mogą ubiegać się osoby między 22 a 75 rokiem życia, które posiadają polskie obywatelstwo. Do wypełnienia wniosku niezbędny będzie również ważny dowód osobisty, celem pozyskania podstawowych danych osobowych, a następnie ich potwierdzenia. Pożyczkodawca nie wymaga od wnioskodawcy posiadania stałego źródła dochodu opartego na umowie o pracę. W TAKTO Finanse wystarczy, że zarabiasz minimum 500 złotych netto.

TAKTO Opinie pożyczki – korzyści

TAKTO Finanse gwarantuje brak ukrytych opłat. Wszystkie opłaty zostają przedstawiane jeszcze przed złożeniem chęci wzięcia pożyczki. Warto zwrócić uwagę na szczegółowo rozpisane dane pod wirtualnym kalkulatorem oraz przejrzeć pliki dostępne w sekcji dokumenty. Każdy pożyczkobiorca ma swoje prawa. Jednym z nich jest możliwość rozwiązania umowy do 14 dni od jej zawarcia. Dodatkowo TAKTO Finanse jako jedna z nielicznych firm pozwala na posiadanie drugiej pożyczki przed spłatą zobowiązania wcześniejszej. Warunkiem jest terminowa spłata 6 pierwszych rat.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela TAKTO Sp. z o.o. Infolinia 801 006 206, 22 456 3000 , czynna pn - pt 8:00 - 21:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
już drugi raz zabieram pożyczkę w Takto, Jak na pożyczkę pozabankową to jedna z przystępnych ofert

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania