Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

takto-finanse

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,90 z 5)
loadingLoading...

TAKTO Finanse

Pierwsza pożyczka

500 - 25000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 3 lata

Wiek

do 70 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata do 204 zł

RRSO

166,65%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana od 6 do 36 miesięcy. Takto Finanse oferuje pożyczkę od 500 do 25000 zł.

Zrzut strony TAKTO Finanse Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w TAKTO Finanse?

Pożyczkę można otrzymać do 24 godzin. Pożyczka dostępna również dla osób na umowach „śmieciowych” i ze złą przeszłością kredytową.

Wiek osoby wnioskującej nie może przekroczyć 75 lat

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wypełnić krótki formularz. We wniosku podajesz:
Podstawowe dane osobowe, PESEL, adres email, telefon kontaktowy i określasz oczekiwaną kwotę pożyczki.

Jak najszybciej przedzwoni do Ciebie konsultant Takto Finanse, który dokona weryfikacji Twoich danych i przyjmie telefoniczny wniosek. W czasie rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową i poznasz wysokość rat kredytu.

Wniosek o pożyczkę  można zawrzeć telefonicznie lub w obecności kuriera, który dostarczy umowę do podpisu i odbierze niezbędne dokumenty.

Po rozmowie z konsultantem, na pocztę email otrzymasz wiadomość z prośbą o przesłanie wymaganych kopii dokumentów i przelaniu 1 grosza.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Konto nie jest wymagane przy zawieraniu umowy w obecności kuriera.

Pożyczkę otrzymasz do 24 godzin, przelewem na podane konto lub odbierzesz na Poczcie (jeżeli nie posiadasz konta). Za wypłatę na Poczcie nie jest pobierana dodatkowa opłata.
Koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta i składa się na nią: oprocentowanie nominalne, opłata przygotowawcza i opłata operacyjna. Poza tym nie są pobierane żadne inne opłaty.

Roczna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania dla pożyczki na okres 12 miesięcy wynosi 166,66%.

Przybliżony koszt pożyczki:

Pożyczając 1000 zł na 12 miesięcy – rata do 136 zł/m-c
Pożyczając 2000 zł na 24 miesiące – rata do 171 zł/m-c
Pożyczając 3000 zł na 36 miesięcy – rata do 194 zł/m-c

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 – 10000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 11.03.2016)
Pożyczkę można spłacić przed terminem, obniżając koszty.

Jak wygląda spłata pożyczki w TAKTO Finanse?

Spłatę pożyczki przelewamy na konto pożyczkobiorcy, które znajdziemy w umowie pożyczki lub po zalogowaniu się w strefie klienta.

Jeżeli nie spłacimy pożyczki w terminie, będzie oznaczało to wzrost odsetek oraz dodatkowych opłat za czynności monitoringowe, które powiększą naszą kwotę zadłużenia.

Jak odstąpić od umowy pożyczki?

Każdy pożyczkobiorca ma prawo odstąpić od umowy pożyczki w terminie 14 dni od momentu zawarcia umowy.

Formularz znajdziemy w umowie pożyczki. Będziemy zobowiązani wysłać dokument na adres firmy Takto Finanse. Dodatkowo musimy pamiętać o zwróceniu pieniędzy (kwota pożyczki + odsetki) w terminie 30 dni od dnia odstąpienia od umowy.

 

 

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela TAKTO Sp. z o.o. Infolinia 801 006 206, 22 456 3000 , czynna pn - pt 8:00 - 21:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
już drugi raz zabieram pożyczkę w Takto, Jak na pożyczkę pozabankową to jedna z przystępnych ofert

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania