Pożyczki pozabankowe ratalne online

takto-finanse

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,90 z 5)
Loading...

TAKTO Finanse

Pierwsza pożyczka

500 - 10000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 3 lata

Wiek

do 70 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata do 204 zł

RRSO

166,65%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana od 6 do 36 miesięcy. Takto Finanse oferuje pożyczkę od 500 do 10000 zł. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy dochód min. 500 zł bez zajęć komorniczych i brak zaległości w obecnej historii kredytowej. Pożyczkę można otrzymać do 24 godzin. Pożyczka dostępna również dla osób na umowach "śmieciowych" i ze złą przeszłością kredytową. Wiek osoby wnioskującej nie może przekroczyć 75 lat

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wypełnić krótki formularz. W formularzu podajesz: Podstawowe dane osobowe, PESEL, adres email, telefon kontaktowy i określasz oczekiwaną kwotę pożyczki.

Zrzut strony TAKTO Finanse Podgląd strony.

Jak najszybciej przedzwoni do Ciebie konsultant Takto Finanse, który dokona weryfikacji Twoich danych i przyjmie telefoniczny wniosek. W czasie rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową i poznasz wysokość rat kredytu.
Wniosek o pożyczkę  można zawrzeć telefonicznie lub w obecności kuriera, który dostarczy umowę do podpisu i odbierze niezbędne dokumenty.

Po rozmowie z konsultantem, na pocztę email otrzymasz wiadomość z prośbą o przesłanie wymaganych kopii dokumentów i przelaniu 1 grosza.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Konto nie jest wymagane przy zawieraniu umowy w obecności kuriera.

Pożyczkę otrzymasz do 24 godzin, przelewem na podane konto lub odbierzesz na Poczcie (jeżeli nie posiadasz konta). Za wypłatę na Poczcie nie jest pobierana dodatkowa opłata.
Koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta i składa się na nią: oprocentowanie nominalne, opłata przygotowawcza i opłata operacyjna. Poza tym nie są pobierane żadne inne opłaty.

Roczna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania dla pożyczki na okres 12 miesięcy wynosi 166,66%.

Przybliżony koszt pożyczki:

Pożyczając 1000 zł na 12 miesięcy – rata do 136 zł/m-c
Pożyczając 2000 zł na 24 miesiące – rata do 171 zł/m-c
Pożyczając 3000 zł na 36 miesięcy – rata do 194 zł/m-c

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 – 10000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 11.03.2016)
Pożyczkę można spłacić przed terminem, obniżając koszty.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela TAKTO Sp. z o.o. Infolinia 801 006 206, 22 456 3000 , czynna pn - pt 8:00 - 21:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
już drugi raz zabieram pożyczkę w Takto, Jak na pożyczkę pozabankową to jedna z przystępnych ofert

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.