Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

t-mobile kredyt gotówkowy

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

T-Mobile kredyt gotówkowy

Pierwsza pożyczka

500 - 200000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

16,93%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

T-Mobile w swojej ofercie zawarł kredyt gotówkowy, który klienci firmy mogą uzyskać za pośrednictwem internetu. Jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym w T-mobile? Wystarczy, że wypełnisz formularz, a konsultant zadzwoni na Twój numer telefonu, który podasz w wysłanym wniosku.
Zrzut strony T-Mobile kredyt gotówkowy Podgląd strony.

T-Mobile kredyt gotówkowy opinie

T-mobile kredyt gotówkowy dostarcza swoje usługi za pośrednictwem Alior Banku. Obecnie klienci firmy mają możliwość na zaciągnięcie od 500 zł do 200000 zł, ze spłatą rozłożoną maksymalnie na 10 lat. Trzy proste kroki dzielą wnioskującego od otrzymania decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o kredyt gotówkowy. Wypełnij formularz i czekaj na telefon ze strony konsultanta firmy. Jeżeli przejdziesz cały proces pomyślnie, pieniądze pojawią się na twoim rachunku bankowym. Szansę na uzyskanie kredytu gotówkowego w T-mobile ma bardzo spora liczba osób. Firma akceptuje różnego rodzaju dochody, wliczając nawet umowę zlecenie. Jak na oferowaną tak wysoką kwotę pożyczki, jest to bardzo korzystna oferta. W T-mobile kredyt charakteryzuje się niską miesięczną ratą, jaka będzie obowiązywała kredytobiorcę podczas jego spłaty. Pożyczka bankowa w T-mobile otrzymywana jest na konto klienta w bardzo szybkim czasie. Jeżeli kredytobiorca posiada rachunek bankowy w tym samym banku co firma, może otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia. Wszystko również będzie zależało od godzin pracy oraz dni, w których czynna jest instytucja bankowa. Przed zaciągnięciem kredytu, jeżeli zależy nam na czasie, warto sprawdzić sesję elixir. Każdy bank udostępnia takie informacje na swoich stronach internetowych lub podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. W przypadku T-mobile infolinia dostępna jest pod numerem telefonu: 19 506.

T-Mobile kredyt gotówkowy – o firmie

Produkty T-mobile pożyczki bankowe dostępne są dla wszystkich. Pomysł powstania usługi T-mobile kredytu bankowe powstał w wyniku współpracy między znanym operatorem sieci komórkowej T-mobile oraz jednym z największych banków działającym na terenie RP Alior Banku. Kredyt T-mobile dostępny zaciągamy 100% online, bez konieczności odwiedzania oddziału instytucji. Jak wszystkie firmy pozabankowe i bankowe, T-mobile kredyt gotówkowy sprawdza swoich wnioskujących w bazach osób zadłużonych. W tym wypadku firma zagląda do danych bazy Biuro Informacji Kredytowej. Jeżeli nasze nazwisko figuruje w bazie BIK i jesteśmy osobami zadłużonymi, możemy spotkać się z odmową udzielenia kredytu. Jeżeli natomiast firma bankowa lub pozabankowa przesłała nasze dane do BIK, ale terminowo spłacaliśmy zobowiązanie, nie musimy się martwić o brak przyznanie gotówki. Jeżeli jesteśmy już stałymi, lojalnymi klientami T-mobile usługi bankowe, możemy bezpośrednio wnioskować przez stronę o kredyt, bez konieczności rejestrowania konta klienta.

T-Mobile kredyt gotówkowy opinie – warunki

Kredyt gotówkowy T-mobile przeznaczony jest dla osób: posiadających dobrą zdolność kredytową, polskie obywatelstwo, oraz ważny dowód osobisty. Ważne, żeby kredytobiorca mieszkał na terenie RP. Aby uzyskać kredyt gotówkowy w T-mobile należy wypełnić formularz prawdziwymi danymi osobowymi i czekać na decyzję ze strony firmy.


Opinie o T-mobile kredyt gotówkowy znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


T-Mobile kredyt gotówkowy – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Kredyt gotówkowy w T-mobile dostępny jest do uzyskania za pośrednictwem strony internetowej. Klienci firmy nie muszą fatygować się do biura stacjonarnego, aby uzyskać potrzebne pieniądze na koncie. Firma stworzyła ofertę, w której możliwy jest do uzyskania kredyt gotówkowy w wysokości do maksymalnej kwoty 200000 zł. Spłatę zobowiązania możemy rozłożyć na 10 lat.

Po odwiedzeniu strony kredytobiorcy, na stronie głównej znajdziemy formularz o pożyczkę. Podajemy w nim: imię, nazwisko, PESEL, oraz numer telefonu komórkowego. Po wysłaniu wniosku ktoś z firmy skontaktuje się na nasz numer w sprawie omówienia zaciągnięcia kredytu gotówkowego online.

Po rozmowie z konsultantem kredytobiorcy będą zobowiązani do dostarczenia firmie wszystkich wymaganych dokumentów. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z kredytu.

Kredyt można uregulować na kilka sposobów. Jednym z nich jest wykonanie tradycyjnego przelewu na numer bankowy firmy kredytowej. Inną opcją jest ustawienie automatycznej comiesięcznej spłaty, czyli tzw. przelewów cyklicznych. Druga opcja dostępna jest dla osób posiadających konto osobiste w T-mobile Usługi Bankowe.

T-Mobile kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

T-mobile kredyt gotówkowy to oferta skierowana dla osób posiadających ważny dowód osobisty i pozytywną zdolność kredytową w bazach osób zadłużonych. Firma sprawdza swoich kredytobiorców w bazach BIK. Biuro Informacji Kredytowej zajmuje się gromadzeniem i przechowywaniem oraz przekazywaniem danych dotyczących zadłużenia kredytobiorców. W zależności, z jaką instytucją współpracuje dana firma, stamtąd właśnie otrzyma potrzebne dane, które decydują o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku o kredyt. Jeżeli chodzi o zaświadczenia, to każda firma udzielająca kredyt potrzebuje od wnioskującego wykazania odpowiednich dokumentów. Jest to warunek konieczny z racji tego, że firma udziela bardzo wysokich kwot gotówkowych. Jednakże, jak wspomina na swojej stronie firma T-mobile, akceptuje bardzo dużo różnych źródeł dochodu. Jeżeli potrzebujemy zaciągnąć więcej informacji, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta. W T-mobile kontakt dostępny jest na stronie internetowej kredytodawcy.

T-Mobile kredyt gotówkowy koszty

Na stronie kredytodawcy nie znajdziemy wirtualnego kalkulatora kosztów kredytu. Możemy uzyskać informację, że jesteśmy w stanie zaciągnąć maksymalnie aż 200000 zł na 10 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 16,93%.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości: 565,47 zł.

T-Mobile kredyt gotówkowy opinie

Kredyt w T-mobile dostępny jest dla większości osób, posiadających dobrą zdolność kredytową, która jest głównym warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji od kredytodawcy. Firma T-mobile umożliwia swoim klientom skorzystanie z refinansowania zaciągniętego kredytu. Sama procedura refinansowania kredytu w T-mobile jest bardzo prosta. Wszystkie kredyty można połączyć w jedną ratę, która będzie niska. Minimum formalności i bezpieczeństwo danych klientów to priorytet dla firmy T-mobile.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania