Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Szybka Pożyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 3,43 z 5)
loadingLoading...

Szybka Pożyczka

Pierwsza pożyczka

300 - 150000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 120 miesięcy

Wiek

od 18 lat

RRSO

5-50%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Szybka Pożyczka to serwis pośredniczący między klientem a inwestorem. Maksymalna kwota wynosi 150 000 złotych, a minimalna to 300 złotych. Okres spłaty powinien mieścić się w przedziale od 1 roku do 10 lat.
Zrzut strony Szybka Pożyczka Podgląd strony.

Szybka Pożyczka opinie

Szybka Pożyczka instytucja należąca do rynku pozabankowych usług finansowych. Platforma jest pośrednikiem pomiędzy klientem a inwestorem, który udziela pożyczki ratalnej poprzez internet. Platforma dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferuje finansowanie na bardzo dobrych warunkach.

Opinie Szybka Pożyczka – o firmie

Produkty, które można otrzymać przez serwis Szybka Pożyczka, mają charakter pożyczki społecznościowej. Jest to sposób wspierania finansowego na zasadzie P2P, to znaczy, że umowa zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a inwestorem. Jedynym pośrednikiem jest platforma Szybka Pożyczka, jednak w procesie wnioskowania pomija się instytucje, takie jak banki czy parabanki. Każdy z podmiotów czerpie korzyści z takiej umowy. Pożyczkobiorca otrzymuje wsparcie finansowe na bardzo dobrych warunkach, natomiast inwestor zarabia na odsetkach od wpłacanych przez dłużnika rat. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają, zdolności kredytowej umożliwiającej pozyskanie środków pieniężnych na przykład w banku.

Opinie Szybka Pożyczka pożyczki

W systemie serwisu Szybka Pożyczka kwota, o jaką chcemy wnioskować, powinna znajdować się w przedziale od 300 złotych do 150 000 złotych. Sumy są zróżnicowane na tyle, aby każdy potencjalny klient mógł znaleźć wśród nich tę, która będzie mu odpowiadać. Natomiast okres spłaty może wynosić od 12 do nawet 118 miesięcy. Konsumenci mogą dopasować do swoich potrzeb wszystkie parametry łącznie z oprocentowaniem. Jednak to, czy otrzyma wsparcie finansowe oparte na wybranych przez niego wartościach, zależy od inwestorów oraz wyniku weryfikacji historii kredytowej.

Pożyczkodawca nie udziela pożyczek na okres krótszy niż 60 dni.


Opinie o Szybka Pożyczka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Szybka Pożyczka Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

W pierwszej kolejności należy wybrać wartość kwoty pożyczki oraz okresu spłaty za pomocą suwaków umieszczonych w wirtualnym kalkulatorze.

Następnie klikamy przycisk złóż wniosek i uzupełniamy takie dane, jak imię, nazwisko, PESEL, e-mail, telefon i kod pocztowy.

Po zaakceptowaniu wszystkich zgód przechodzimy do wniosku, gdzie będą potrzebne konkretne informacje dotyczące adresu zamieszkania, danych osobowych itd.

Wymagana jest również rozmowa weryfikacyjna, podczas której nastąpi uzupełnienie danych.

Po pozytywnym rozpatrzeniu naszej prośby otrzymamy środki finansowe na konto i będziemy mogli zrealizować wybrany cel.

Koszty pożyczki w Szybka Pożyczka

Na pytanie o koszty pożyczki serwis Szybka Pożyczka odpowiada, że oprócz tych, które ponosi pożyczkobiorca względem inwestora, inne nie istnieją. Pomijając oprocentowanie, które zostaje określone przez wnioskodawcę, firma nie pobiera prowizji od uzyskanego przez pożyczkobiorcę wsparcia. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania może wynosić minimum 5%, zaś maksymalnie 50%. Na całkowity koszt kredytu składa się opłata przygotowawcza oraz odsetki.

Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 05.08.2016 przy wyborze RRSO 50%:

Całkowita kwota kredytu 10 000,00 zł, całkowita kwota do spłaty 13 015,44 zł, całkowity koszt kredytu 13 015,44 zł (w tym: prowizja 0 zł, opłata przygotowawcza 105,24 zł*, odsetki 2910,20 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 1084,62 zł; rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 50%.

*Opłata przygotowawcza: koszt minuty połączenia z infolinią 7,69 brutto.

Pożyczki opinie Szybka Pożyczka – warunki

Aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem platformy Szybka Pożyczka, należy spełniać dwa podstawowe warunki. Pierwszy z nich to aktualny dowód osobisty, który pozwoli na zweryfikowanie tożsamości. Natomiast drugi warunek dotyczy adresu zameldowania na terenie Polski. Po złożeniu wniosku będzie potrzebny dodatkowo numer konta bankowego, na które otrzymamy potrzebne środki finansowe.

Szybka Pożyczka opinie – kontakt

Pożyczkobiorcy mogą się kontaktować z konsultantami za pomocą czatu dostępnego na stronie internetowej lub poprzez adres e-mail. Serwis  nie podaje numeru telefonu ani godzin pracy doradców klienta, przez co nie możemy określić przybliżonego czasu oczekiwania na odpowiedź.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
NA2 SP. Z O. O., Equator II – Al.Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. NIP: 701 044 67 06

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania