Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

supergrosz

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 42, średnio: 3,12 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

SuperGrosz

Pierwsza pożyczka

1000 - 15000 zł

Okres pożyczki

2 miesiące do 4 lata

Wiek

od 18 lat >

Koszt

do 55% na 12 miesięcy

RRSO

57,00 - 811,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz SuperGrosz to oferta ratalnej pożyczki. Możesz wybrać ofertę z rozłożeniem spłaty od 4 do 48 rat. Wypełniasz wniosek w kilka minut bez wysyłania przelewu weryfikacyjnego. Obierz pożyczkę na poczcie poprzez przekaz GIRO! O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 18 lat, posiadające dochody. Pieniądze możesz otrzymać w przeciągu 5 minut.
Zrzut strony SuperGrosz Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SuperGrosz?

Składając wniosek określ kwotę pożyczki i termin spłaty.
Masz do wyboru kwotę od 1000 do 15 000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy
Następnie wypełnij formularz i utwórz konto, podając swoje dane z dowodu osobistego, numer telefonu, adres email i podstawowe informacje o Twoim dochodzie.
SuperGrosz nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Aby zweryfikować dane podane we wniosku, Supergrosz wprowadził usługę GroszConnect.
Dzięki tej usłudze, nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego 1 grosza i tym samym szybciej uzyskasz decyzję o przyznaniu pożyczki.

Jak działa usługa GroszConnect?

1. Z listy wybierasz nazwę swojego banku.
Do wyboru masz banki:
Alior Bank, BOŚ Bank, BPH, BZWBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Millennium, Pekao, PKO SA, Pocztowy, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe
2. Wpisujesz identyfikator klienta i hasło które używasz przy logowaniu do swojego banku.
3. System GroszConnect nawiąże kilkusekundowe, bezpieczne połączenie z Twoim kontem i sprawdzi zgodność danych wpisanych w formularzu.

Możesz zweryfikować się w inny sposób, jeśli wybierzesz przelew GIRO. Wtedy nie musisz posiadać konta bankowego. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, zostanie wysłany do ciebie sms. Weryfikujesz dane, okazując dowód  osobisty oraz kod z SMS-a w urzędzie pocztowym podczas odbioru gotówki.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank.

Aby zakończyć weryfikację wniosku, poproszony zostaniesz o potwierdzenie numeru telefonu.
Na podany numer otrzymasz wiadomość sms z kodem weryfikacyjnym.
Po wprowadzeniu kodu i zaznaczeniu obowiązkowych zgód, Twój wniosek zostanie zakończony i wysłany do weryfikacji.

Jeżeli zajdzie taka konieczność, skontaktuje się z Tobą konsultant.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w wiadomości sms lub poprzez e-mail.

Jeśli jesteś stały klientem SuperGrosz, czyli po raz drugi starasz się o pożyczkę, możesz otrzymać nawet 15 000 zł.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto superGrosz.
Wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z infolinią pod nr 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze 8 – 20 oraz w soboty 9 – 17.
Konsultanci Supergrosz pomogą Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela SuperGrosz Sp. z o.o. Infolinia czynna w dni robocze: 8 - 20 oraz w sobotę i niedzielę: 9 - 17 telefon: 22 102 15 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Wypełnienie wniosku zajęło mi 5 minut. Na decyzję czekałem dość długo, ale otrzymałem pożyczkę za darmo :) Myśle że tak długi czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam MP
avatar
2. info@polecampozyczke.pl
"Teź dostałem pożyczkę, u mnie weryfikacja trwała ok 15 minut. Jako że polski biznes to polecam."

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania