Pożyczki pozabankowe ratalne online

supergrosz

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 34, średnio: 2,94 z 5)
Loading...

stars

polecane

SuperGrosz

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

2 miesiące do 4 lata

Wiek

od 18 lat >

Koszt

do 55% na 12 miesięcy

RRSO

57,00 - 811,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz SuperGrosz to oferta ratalnej pożyczki. Możesz wybrać ofertę z rozłożeniem spłaty od 2 do 48 rat. Wypełniasz wniosek w kilka minut bez wysyłania przelewu weryfikacyjnego. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 18 lat, posiadające dochody. Pieniądze możesz otrzymać w przeciągu 5 minut.
Zrzut strony SuperGrosz Podgląd strony.

Składając wniosek określ kwotę pożyczki i termin spłaty.
Masz do wyboru kwotę od 1000 do 10000 zł na okres od 2 do 48 miesięcy
Następnie wypełnij formularz i utwórz konto, podając swoje dane z dowodu osobistego, numer telefonu, adres email i podstawowe informacje o Twoim dochodzie.
SuperGrosz nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Aby zweryfikować dane podane we wniosku, Supergrosz wprowadził usługę GroszConnect.
Dzięki tej usłudze, nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego 1 grosza i tym samym szybciej uzyskasz decyzję o przyznaniu pożyczki.

Jak działa usługa GroszConnect?
1. Z listy wybierasz nazwę swojego banku.
Do wyboru masz banki:
Alior Bank, BOŚ Bank, BPH, BZWBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, eurobank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Millennium, Pekao, PKO SA, Pocztowy, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe

2. Wpisujesz identyfikator klienta i hasło które używasz przy logowaniu do swojego banku.
3. System GroszConnect nawiąże kilkusekundowe, bezpieczne połączenie z Twoim kontem i sprawdzi zgodność danych wpisanych w formularzu.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Aby zakończyć weryfikację wniosku, poproszony zostaniesz o potwierdzenie numeru telefonu.
Na podany numer otrzymasz wiadomość sms z kodem weryfikacyjnym.
Po wprowadzeniu kodu i zaznaczeniu obowiązkowych zgód, Twój wniosek zostanie zakończony i wysłany do weryfikacji.

Jeżeli zajdzie taka konieczność, skontaktuje się z Tobą konsultant.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w wiadomości sms.

Jeżeli superGrosz polecisz znajomym, za każdą pożyczkę otrzymasz mniejszą prowizję przy kolejnej pożyczce.

Przy pożyczce ratalnej:
pożyczając 2000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 163,12 zł – RRSO 107%
pożyczając 3000 zł na 48 miesięcy, rata wyniesie 138,60 zł – RRSO 57%

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto superGrosz.
Wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z infolinią pod nr 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze 8 – 20 oraz w soboty 10 – 18.
Konsultanci Supergrosz pomogą Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela SuperGrosz Sp. z o.o. Infolinia czynna w dni robocze: 7 - 21 oraz w sobotę i niedzielę: 9 - 17 telefon: 22 102 15 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Wypełnienie wniosku zajęło mi 5 minut. Na decyzję czekałem dość długo, ale otrzymałem pożyczkę za darmo :) Myśle że tak długi czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam MP
2. info@polecampozyczke.pl
"Teź dostałem pożyczkę, u mnie weryfikacja trwała ok 15 minut. Jako że polski biznes to polecam."

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.