Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

supergrosz

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 45, średnio: 3,16 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

SuperGrosz

Pierwsza pożyczka

1000 - 15000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące do 4 lata

Wiek

od 21 lat

Koszt

do 55% na 12 miesięcy

RRSO

57,00 - 811,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz SuperGrosz to oferta ratalnej pożyczki. Możesz wybrać ofertę z rozłożeniem spłaty od 4 do 48 rat. Wypełniasz wniosek w kilka minut bez wysyłania przelewu weryfikacyjnego. Obierz pożyczkę na poczcie poprzez przekaz GIRO! O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 21 lat, posiadające dochody. Pieniądze możesz otrzymać w przeciągu 5 minut.
Zrzut strony SuperGrosz Podgląd strony.

SuperGrosz opinie

SuperGrosz prowadzi swoje działania na rynku pozabankowych usług finansowych. Jego produktem jest pożyczka ratalna. Firma została założona w 2015 roku w Polsce. Pożyczkodawca dba o ciągły rozwój swojego serwisu oraz oferty, stara się zachować wysoki standard oferowanych usług oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas całej procedury wnioskowania. Dodatkowo SuperGrosz przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe promocje.

Pożyczka na selfie w SuperGrosz

SuperGrosz wprowadził do swojej oferty nową funkcję, którą jest pożyczka przez selfie. Dostępna kwota oraz okres kredytowania pozostają niezmienne: dla nowych klientów 10 000 zł na 48 miesięcy oraz 15 000 zł przy składaniu wniosku po raz kolejny. Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, a następnie kilknąć odpowiedni baner, który przeniesie nas na specjalną stronę wnioskowania. Określamy za pomocą suwaków interesujące parametry pożyczki, a następnie przechodzimy dalej i wprowadzamy numer telefonu. Kolejnym krokiem będzie zrobienie selfie i umieszczenie go w systemie. Na wyraźnym zdjęciu powinna znajdować się nasza twarz oraz dowód osobisty. Następnie pozostaje nam tylko wprowadzenie kilku informacji, takich jak numer konta bankowego. Pozostałe informacje zostaną uzupełnione na podstawie dowodu osobistego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią na nasze konto nawet w ciągu 15 minut!

Opinie SuperGrosz – o firmie

SuperGrosz wprowadza do swoich działań pięć rozwiązań, które ułatwiają szybkie przejście przez proces wnioskowania, zachowując zasady odpowiedzialnego pożyczania. Pierwsze z nich to przejrzystość kosztów – wszystkie dodatkowe opłaty zostają opublikowane w taki sposób, aby klient miał do nich stały i bezproblemowy dostęp. Brak ukrytych kosztów. Kolejne to szybkość podejmowania decyzji – SuperGrosz korzysta z systemu, który pozwala na pełną automatyzację, co umożliwia zaoszczędzenie czasu na długim oczekiwaniu na decyzję oraz przesyłaniu potrzebnych dokumentów. Trzecie to wielokanałowa i profesjonalna obsługa – udostępnienie danych kontaktowych do różnych kanałów komunikacji oraz pozostawienie możliwości wyboru między złożeniem wniosku online lub telefonicznie.

Wprowadzono również możliwość wnioskowania o pożyczkę bez konta bankowego – nawiązanie współpracy z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym pozwoliło na weryfikację tożsamości oraz otrzymanie środków finansowych poprzez czek GIRO. Jest to nowa metoda, aby móc skorzystać z tego rozwiązania, potrzebujemy dowód osobisty oraz kod dostarczony do nas SMS-em. Dodatkowym rozwiązaniem jest również wprowadzenie wnioskowania o pożyczkę przez telefon, co jest ułatwieniem dla osób niekorzystających z internetu.

Opinie SuperGrosz pożyczki

W serwisie SuperGrosz dostępne są pożyczki ratalne, których kwota może wynosić od 1000 do 15000 złotych. Pożyczkodawca umożliwia rozłożenie zobowiązania na co najmniej 4 raty. Natomiast maksymalna liczba comiesięcznych opłat to 48 i jest ona dostępna nawet przy najniższej pożyczce. Kwoty powyżej 10000 złotych dostępne są dla stałych klientów.

Pożyczkodawca oferuje nowym klientom promocje pierwsza darmowa pożyczka. Oznacza to, że SuperGrosz udziela rabatu na koszty spłaty. Jednak pożyczkobiorca musi spełnić jeden warunek. Spłacić zaciągnięte zobowiązanie w terminie 30 dni.


Opinie o SuperGrosz znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w SuperGrosz?

Składając wniosek, określ kwotę pożyczki i termin spłaty.
Masz do wyboru kwotę od 1000 do 15 000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy
Następnie wypełnij formularz i utwórz konto, podając swoje dane z dowodu osobistego, numer telefonu, adres e-mail i podstawowe informacje o Twoim dochodzie.
SuperGrosz nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Aby zweryfikować dane podane we wniosku, SuperGrosz wprowadził usługę GroszConnect.
Dzięki tej usłudze, nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego 1 grosza i tym samym szybciej uzyskasz decyzję o przyznaniu pożyczki.

Jak działa usługa GroszConnect?

1. Z listy wybierasz nazwę swojego banku.
Do wyboru masz banki:
Alior Bank, BOŚ Bank, BPH, BZWBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Millennium, Pekao, PKO SA, Pocztowy, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe
2. Wpisujesz identyfikator klienta i hasło które używasz przy logowaniu do swojego banku.
3. System GroszConnect nawiąże kilkusekundowe, bezpieczne połączenie z Twoim kontem i sprawdzi zgodność danych wpisanych w formularzu.

Możesz zweryfikować się w inny sposób, jeśli wybierzesz przelew GIRO. Wtedy nie musisz posiadać konta bankowego. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, zostanie wysłany do ciebie sms. Weryfikujesz dane, okazując dowód  osobisty oraz kod z SMS-a w urzędzie pocztowym podczas odbioru gotówki.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank.

Aby zakończyć weryfikację wniosku, poproszony zostaniesz o potwierdzenie numeru telefonu.
Na podany numer otrzymasz wiadomość sms z kodem weryfikacyjnym.
Po wprowadzeniu kodu i zaznaczeniu obowiązkowych zgód, Twój wniosek zostanie zakończony i wysłany do weryfikacji.

Jeżeli zajdzie taka konieczność, skontaktuje się z Tobą konsultant.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w wiadomości sms lub poprzez e-mail.

Jeśli jesteś stały klientem SuperGrosz, czyli po raz drugi starasz się o pożyczkę, możesz otrzymać nawet 15 000 zł.

Koszty spłaty SuperGrosz

SuperGrosz udostępnia swoim klientom wirtualny kalkulator, dzięki któremu klienci mogą sprawdzić koszty spłaty konkretnej pożyczki. Za pomocą suwaków można łatwo określić kwotę oraz okres kredytowania. Wybierając kwotę 10000 złotych na 24 raty, otrzymujemy informacje, że wysokość raty będzie wynosiła 815,96 zł, prowizja 8508,30 zł oraz odsetki 1074,72 zł przy RRSO 107,09 %.

Kwota pożyczki   1000 zł | Termin spłaty 24 | Kwota spłaty   1958.42 zł

Kwota pożyczki   5000 zł | Termin spłaty 24 | Kwota spłaty   9791.39 zł

Kwota pożyczki   9000 zł | Termin spłaty 24 | Kwota spłaty 17624.60 zł

Kwota pożyczki 15000 zł | Termin spłaty 24 | Kwota spłaty 29374.41 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł, 5000 zł, 9000 zł, 15000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 11.04.2018 r.).

Spłata pożyczki opinie SuperGrosz

Comiesięczne opłaty przelewamy poprzez naciśnięcie przycisku “Spłać” w zakładce Twoje pożyczki. Zakładka jest dostępna po zalogowaniu się na konto klienta SuperGrosz. Wówczas pożyczkodawca otrzymuje również wszystkie potrzebne dane, takie jak numer konta bankowego. Zobowiązanie można spłacić w dowolnym czasie przed upłynięciem daty zakończenia kredytowania. Jednak nie wolno jej przekroczyć.

W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w ustalonym wcześniej terminie należy niezwłocznie skontaktować się z infolinią SuperGrosz. Konsultanci pomogą nam znaleźć w takiej sytuacji dobre rozwiązanie dla obu stron.

Jeśli pożyczkobiorca nie będzie mógł dojść do porozumienia z pożyczkodawcą, wówczas wszelkie spory zostaną rozstrzygnięte za pośrednictwem Rzecznika Finansowego. Dane szczegółowe można znaleźć na oficjalnej stronie Biura Rzecznika Finansowego. Innym rozwiązaniem może być również skorzystanie z usług platformy ODR, która pomaga dojść do porozumienia drogą internetową.

SuperGrosz Opinie pożyczki – kontakt

SuperGrosz oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc ze strony konsultantów, z którymi można się kontaktować poprzez podane na stronie dane kontaktowe. Firma udostępnia możliwość rozmowy telefonicznej oraz wymiany wiadomości e-mail. W stopce kontaktowej znajdują się dwa numery. Jeden z nich służy do składania wniosków, zaś drugi do Biuro Obsługi Klienta. Dodatkowym rozwiązaniem wprowadzonym przez SuperGrosz jest również możliwość rozpoczęcia czatu z konsultantem lub wypełnienie formularza kontaktowego.  Doradcy są do dyspozycji konsumentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00. Osoby, które preferują korzystanie z social mediów, mogą również spróbować kontaktu za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela SuperGrosz Sp. z o.o. Infolinia czynna w dni robocze: 8 - 20 oraz w sobotę i niedzielę: 9 - 17 telefon: 22 102 15 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Wypełnienie wniosku zajęło mi 5 minut. Na decyzję czekałem dość długo, ale otrzymałem pożyczkę za darmo :) Myśle że tak długi czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam MP
avatar
2. info@polecampozyczke.pl
"Teź dostałem pożyczkę, u mnie weryfikacja trwała ok 15 minut. Jako że polski biznes to polecam."

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania