Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Speed Cash Polska

Pierwsza pożyczka

30000 - 5000000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

165,95%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Speed Cash Polska to produkt finansowy, w którym znajdziemy pożyczki gotówkowe dla indywidualnych osób, jak i mniejszych i dużych przedsiębiorstw, które działają na terenie Polski.
Zrzut strony Speed Cash Polska Podgląd strony.

Speed Cash Polska opinie

Speed Cash Polska kredyt gotówkowy to produkt oferowany dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców dużych i mniejszych firm. Produkty dostępne są pod zastaw nieruchomości, samochodu, biura, mieszkania, czy działki. Kredyt Speed Cash Polska dostępny jest do maksymalnej kwoty 5 milionów złotych. Firma oferuje pomoc finansową, w tym również wspiera plany finansowe przedsiębiorców, oraz pomaga w dziedzinie prawnej i podatkowej. Pieniądze na konto kredytobiorcy pojawiają się w szybkim czasie, maksymalnie do 24 godzin od momentu przyznania wniosku o pożyczkę gotówkową online. Każdy wniosek o kredyt gotówkowy Speed Cash Polska rozpatrywany jest indywidualnie, według możliwości i potrzeb pożyczkobiorcy. Największa ilość klientów to osoby, którym polecono produkt finansowy. Przed zaciągnięciem pożyczki, każdy kredytobiorca ma prawo do skorzystania z kalkulatora, na którym sprawdzi koszty pożyczki, jakie będą go czekały przy jej spłacie. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę firmy i na wirtualnym kalkulatorze podać oszacowaną wartość nieruchomości, czy innej rzeczy, którą chcemy dać pod zastaw, oraz kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Pożyczka bankowa w Speed Cash Polska to dobre rozwiązanie dla osób szukających wysokich kwot pożyczki, na długi okres spłaty. Pożyczką bankową mogą być zainteresowane osoby, które mają możliwość zastawiania wartościowych rzeczy w celu uzyskania pieniędzy z pożyczki.

Speed Cash Polska – o firmie

Siedziba firmy Speed Cash Polska znajduje się w Warszawie, przy ulicy Mazowieckiej 9. Pożyczkobiorcy mogą kontaktować się z biurem obsługi klienta, w godzinach pracy konsultantów, czyli od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00. Speed Cash Polska infolinia w weekendy jest nieczynna. Firma Speed Cash Polska telefon udostępnia na stronie głównej w zakładce “kontakt”. Pożyczka bankowa w Speed Cash Polska przyznawana jest indywidualne i zależy w głównej mierze od zdolności kredytowej klienta. Również warunki pożyczki gotówkowej uzależnione są od tego, co pożyczkobiorca chce zostawić pod zastaw. Jeżeli decydujemy się na zastaw samochodu, możemy uzyskać pożyczkę maksymalnie do 20 tysięcy złotych na okres 12 miesięcy. Pożyczka to 90% wartości zastawionego samochodu klienta. Konieczne jest, aby auto nie było starsze niż 10 lat. Speed Cash Polska kredyt skierowany jest dla osób mających problemy finansowe oraz dla tych, których nazwisko figuruje w bazie dłużników. Największą kwotę pieniężną pożyczkobiorca może uzyskać, jeżeli zdecyduje się zastawić nieruchomość. Może starać się wtedy o przyznanie nawet 5 milionów złotych na okres spłaty 10 lat. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy stracili płynność finansową i uzyskali odmowę w banku. Pożyczki bankowe pod zastaw firmy charakteryzuje minimum formalności, elastyczne warunki spłaty zobowiązania oraz bezpieczeństwo całego procesu zaciągnięcia kredytu.

Speed Cash Polska opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: prywatnych, jak i firm. Pożyczkobiorca ma szansę na uzyskanie pożyczki gotówkowej, jeżeli zdecyduje się dać pod zastaw np. mieszkanie, samochód, działkę, czy biuro. Firma udziela kredytów gotówkowych dla osób pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości.


Opinie o Speed Cash Polska znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Speed Cash Polska online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Pierwszym krokiem do uzyskanie kredytu gotówkowego w Speed Cash Polska jest złożenie prostego wniosku online, który dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Formularz o pożyczkę można również złożyć osobiście, w najbliższej placówce banku. Innym sposobem jest również kontakt telefoniczny z konsultantem.

Po dostarczeniu odpowiednio wypełnionych dokumentów pożyczkobiorca ma obowiązek przedstawienia dodatkowo innych dokumentów, które potwierdzą, że jest on właścicielem zastawionej nieruchomości.

Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, firma zweryfikuje naszą tożsamość i zdecyduje o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku o pożyczkę.

Uzyskałeś pozytywną odpowiedź? Podpisz umowę i czekaj, aż pożyczkodawca przeleje pieniądze na Twoje konto bankowe.

Speed Cash Polska bez zaświadczeń

Pożyczkodawca z racji tego, że oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości, samochodu, czy działki, oczekuje od pożyczkobiorcy wykazania odpowiednich dokumentów. W przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczkobiorca musi dodatkowo przesłać zdjęcia oraz numer księgi wieczystej. Jeżeli interesuje nas pożyczka pod zastaw działki, oprócz zdjęć i numeru księgi wieczystej, zobowiązani jesteśmy przesłać zaświadczenie z gminy o warunkach zabudowy. Interesuje Cię pożyczka pod zastaw samochodu? Przygotuj numer VIN, dowód rejestracyjny, oraz zdjęcia pojazdu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który zdecyduje się wziąć pożyczkę pod zastaw firmy, musisz wykazać numer KRS, bilans i rachunek wyników za ostatni kwartał br., zestawienie aktów trwałych, należności, oraz zobowiązań.

Speed Cash Polska koszty

Firma udostępnia na swojej stronie internetowej wirtualny kalkulator, na którym możemy obliczyć przybliżone koszty pożyczki, jakie czekają nas podczas spłaty zobowiązania. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki w Speed Cash Polska:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%.

Speed Cash Polska opinie

Zastanawiałeś się, czy Speed Cash Polska jest bezpieczny? Z pewnością warto dowiedzieć się tego, przed podpisaniem umowy, z jakąkolwiek instytucją finansową. Speed Cash Polska kredyt gotówkowy opinie klientów możemy znaleźć na forach tematycznych i stronach porównywarek internetowych. Kredyt w Speed Cash Polska opinie ma w większości pozytywne. Klienci chwalą sobie niezawodność i szybkość uzyskania decyzji odnośnie przyznania kredytu przez pożyczkodawcę. Kwota, jaką mogą uzyskać, wynosi aż 5 milionów złotych, w przypadku zdecydowania się zaciągnięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania