Darmowe chwilówki

0%
sohocredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,60 z 5)
Loading...

SOHOCREDIT

Pierwsza pożyczka

100 - 1000 zł

Okres pożyczki

1 dzień do 1 miesiąc

Wiek

20 - 76 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwsza pożyczka do 1000 zł bez żadnych kosztów! Do 30 dni. Ile pożyczasz tyle oddajesz. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Pożyczą za darmo: do 1000 zł na miesiąc.

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, nazwa i adres miejsca pracy, stanowisko,zarobki netto, adres zamieszkania i zameldowania, Bank.

Zrzut strony SOHOCREDIT Podgląd strony.

Na sam początek należy się zarejestrować i dokonać przelewu w wysokości 1 grosza z poprawnym tytułem przelewu: czytałem i zgadzam się z warunkami umowy pożyczki.
Transakcja jest niezbędna w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.
Na konto, z którego sohocredit otrzyma opłatę rejestracyjną, przelana zostanie pożyczka.

Wypłaty pożyczki dla klientów banków:

PKO BP, BZ WBK, Alior Bank, Millennium Bank, PEKAO SA, BRE/mBank
są dokonywane w ciągu kilku minut.

Klienci innych banków otrzymają swoje przelewy kolejnego bankowego dnia roboczego.

UWAGA! sohocredit nie akceptuje przelewów z rachunków SKOK oraz dokonywanych poprzez przyspieszające systemy bankowe.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Czas otrzymania pożyczki: Firma stosuje weryfikację telefoniczną. Pożyczka przyznawana jest po rozmowie telefonicznej z konsultantem.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

7 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
30 dni – 0,00 %

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1 PLN. Dla pierwszej pożyczki RRSO wynosi 0%. Reprezentatywny przykład dla pożyczki na kwotę 500 PLN, okres trwania umowy pożyczki 30 dni, RRSO wynosi 0%, oprocentowanie 0%, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 500,00 zł

polecamy!

  • Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo na 30 dni!  Ile pożyczasz, tyle oddajesz.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Rapid Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18A Tel. 222 668 302 Godziny pracy: 7.00 - 23.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.