Pożyczki pozabankowe ratalne online

smskredyt

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 28, średnio: 3,14 z 5)
Loading...

SmsKredyt

Pierwsza pożyczka

200 - 5000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc lub 2 miesiące do 2 lata

Wiek

20 - 80 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata 200,63 zł

RRSO

155,49% - 819.12%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W SMS Kredyt otrzymasz pożyczkę wieloratalną od 2 do 30 miesięcy.

Aby otrzymać pożyczkę w smskredyt, wystarczy dowód osobisty i dokument potwierdzający stały dochód. Pożyczka dla osób w wieku od 20 do 80 lat, które nie są wpisane w rejestr BIG

Dostępna pożyczka: 1000 - 5000 zł na 2 - 30 miesięcy

Określ kwotę pożyczki i okres spłaty.

Zrzut strony SmsKredyt Podgląd strony.

Następnie wpisujesz:
Imię i Nazwisko, adres zameldowania i zamieszkania, PESEL,
serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, podstawowe informacje o dochodach.

Możesz wybrać sposób odbioru pożyczki na:
– przelew na rachunek
– wypłata na poczcie GIRO
– wypłata w placówce banku Pekao

Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz drogą telefoniczną.

Biorąc ratalną pożyczkę:
1000 zł na 12 miesięcy – rata wyniesie 133,75 zł/m-c – koszt 60,50 % – RRSO 155,49%
2000 zł na 24 miesiące – rata wyniesie 163,12 zł/m-c
5000 zł na 30 miesięcy – rata wyniesie 355,70 zł/m-c

W SMSkredyt nie ma możliwości przesunięcia spłaty pożyczki.

(powyższe dane zostały opracowane w dniu 11.03.2016 roku na podstawie ogólnodostępnych informacji i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku na stronie pożyczkodawcy)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela SMS Invest Sp. z o.o. SMS Kredyt ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław, Infolinia: 717193333 Godziny pracy: dni robocze: 8.00 - 18.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.