Pożyczki chwilówki z prowizją

sms365

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 24, średnio: 2,88 z 5)
Loading...

SMS365

Pierwsza pożyczka

200 - 900 zł

Okres pożyczki

15 dni lub 1 miesiąc

Wiek

20 - 75 lat

Koszt

20,00% - 25,00%

RRSO

1410,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka z premią. Za każde polecenie zakończone pożyczką otrzymasz 30 zł. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka: do 900 zł na miesiąc

Zrzut strony SMS365 Podgląd strony.

Zgłoszenie pożyczki zajmuje kilka minut.

Czas otrzymania pożyczki zależy od miejsca Twojego konta bankowego.
Firma stosuje weryfikację telefoniczną. Pożyczka przyznawana jest po rozmowie telefonicznej z konsultantem.

We wniosku podajesz:
Imię i Nazwisko, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, nazwę Banku, adres do korespondencji, rodzaj Twojego zajęcia z nazwą zakładu pracy i telefonem.

Aby otrzymać pożyczkę należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 grosz na jedno z ośmiu kont bankowych:
PKO BP, Pekao Bank, Millennium, BZ WBK, BRE Bank, Alior Bank, BPH Bank, Kredyt Bank

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Biorąc pożyczkę 600 zł na:
15 dni – spłacasz więcej 720 zł – koszt 20,00 %
30 dni – 750 zł – koszt 25,00 %

 Spłatę pożyczki możesz przedłużyć o 15 – 30 dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 600 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 600 zł – kwota pożyczki, 750 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 1410,00% (stan na 20.10.2013)

Premia za zaproszenie nowego klienta, który podejmie pożyczkę wynosi 30 zł

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Regita Sp. z o.o. Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa Tel.(22) 100 5800 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.