Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Chwilówki

sms365

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 30, średnio: 2,73 z 5)
loadingLoading...

SMS365

Pierwsza pożyczka

200 - 3000 zł

Okres pożyczki

15 dni do 1 miesiąc

Wiek

20 - 75 lat

RRSO

0.06% - 1410,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka z premią. Za każde polecenie zakończone pożyczką otrzymasz 30 zł. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka: do 900 zł na miesiąc

Zrzut strony SMS365 Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SMS365?

Zgłoszenie pożyczki zajmuje kilka minut.

Czas otrzymania pożyczki zależy od miejsca Twojego konta bankowego.
Firma stosuje weryfikację telefoniczną. Pożyczka przyznawana jest po rozmowie telefonicznej z konsultantem.

We wniosku podajesz:
Imię i Nazwisko, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, nazwę Banku, adres do korespondencji, rodzaj Twojego zajęcia z nazwą zakładu pracy i telefonem.

Aby otrzymać pożyczkę należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 grosz na jedno z ośmiu kont bankowych:
PKO BP, Pekao Bank, Millennium, BZ WBK, BRE Bank, Alior Bank, BPH Bank, Kredyt Bank

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Biorąc pożyczkę 600 zł na:
15 dni – spłacasz więcej 720 zł – koszt 20,00 %
30 dni – 750 zł – koszt 25,00 %

 Spłatę pożyczki możesz przedłużyć o 15 – 30 dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 600 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 600 zł – kwota pożyczki, 750 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 1410,00% (stan na 20.10.2013)

Premia za zaproszenie nowego klienta, który podejmie pożyczkę wynosi 30 zł

Jak spłacić pożyczkę w SMS365?

Pożyczkę w SMS365 spłacamy na jedno z kont pożyczkodawcy za pośrednictwem banku internetowego, w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub w filii banku.

Co w przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki?

Jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania, firma przygotowała dla swoich klientów możliwość refinansowania pożyczki. Proces ten polega na zaciągnięciu nowej pożyczki u partnera firmy, dzięki której spłacimy całą poprzednią pożyczkę. W tej sytuacji przedłużymy również termin spłaty o kolejne 30 dni.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Regita Sp. z o.o. Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa Tel.(22) 100 5800 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania