Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

smskredyt

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

SMS Kredyt

Pierwsza pożyczka

1000 - 7000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące 1 dzień do 2 lata 6 miesięcy 13 dni

Wiek

od 20 - 80 lat

RRSO

97.01% - 538.03%

Kiedy udzielana: w dni robocze od 8.00 do 18.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

SMS Kredyt udziela pożyczek na raty online od 1000 do 7000 zł. Maksymalny czas spłaty należności wynosi 30 miesięcy. Spółka SMS Kredyt działa na rynku już od 2007 roku. Jeżeli zdecydujemy się zaciągnąć pożyczkę w stacjonarnym biurze w naszym mieście, możemy uzyskać wyższą kwotę niż tę oferowaną przez internet, bo aż 10000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy.
Zrzut strony SMS Kredyt Podgląd strony.

SMS Kredyt opinie

SMS Kredyt to firma, która zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek ratalnych. Maksymalna dostępna kwota wynosi 10000 zł, natomiast jej spłata to aż 48 miesięcy. Firma pożyczkowa SMS Kredyt specjalizuje się w udzielaniu pożyczek za pośrednictwem internetu. Pożyczki online to bardzo wygodny sposób dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na już. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest natychmiastowa.

Opinie SMS Kredyt – o firmie

Firma SMS Kredyt to jedna z najstarszych firm pozabankowych w Polsce, udzielająca pożyczek ratalnych online. SMS Kredyt powstał już w 2007 roku i działa prężnie do dziś. Wypłata pożyczki może odbyć się w jednej z wybranych trzech metod. Możemy uzyskać pieniądze z pożyczki na konto bankowe, poprzez odbiór w wybranej placówce Poczty Polskiej lub w Banku, w którym posiadamy rachunek bankowy.

SMS Kredyt posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Zobowiązuje on do etycznego działania na rynku finansowym. Jeżeli firma posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, oznacza to, że jest zaufaną firmą pożyczkową na rynku polskim i warto zainteresować się jej ofertą.

Opinie – SMS Kredyt pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: będących w wieku od 20 do 80 lat, posiadających ważny dowód osobisty, stałe źródło dochodu oraz nieposiadających negatywnej historii w bazach dłużników BIK, oraz BIG.


Opinie o SMS Kredyt znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w SMS Kredyt?

Zaciągnięcie pożyczki w SMS Kredyt jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę firmy i tam na kalkulatorze wybrać kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Za pośrednictwem strony internetowej jesteśmy w stanie zaciągnąć od 1000 do 7000 zł, ze spłatą do 30 miesięcy. Jednakże, jeżeli będziemy chcieli uzyskać wyższą kwotę pożyczki, warto wybrać się do stacjonarnego biura, ponieważ tam będziemy mogli zaciągnąć już 10000 zł! Spłata takiego zobowiązania również ulega zmianie. Możemy skorzystać ze spłaty pożyczki rozłożonej na 40 równych rat.

Poniżej kalkulatora znajduje się formularz informacyjny oraz inne dokumenty związane z pożyczką. Warto przed kliknięciem “weź pożyczkę” dokładnie zapoznać się z nimi. Kiedy będziemy zdecydowani na zaciągnięcie pożyczki w SMS Kredyt, musimy wypełnić formularz. Rejestrujemy się na serwisie, podając nasze dane osobiste, jak również kontaktowe. We wniosku podajemy: imię i nazwisko, pesel, numer telefonu, adres e-mail. Dodatkowo, musimy zaznaczyć wszystkie zgody przed wysłaniem formularza.

Aby uzyskać pożyczkę w SMS Kredyt, musimy wysłać pożyczkodawcy skan naszego źródła dochodu. Akceptowane źródła to: umowa o pracę, zlecenie oraz o dzieło, renta, emerytura, własna działalność gospodarcza oraz gospodarstwo rolne.

Firma sprawdza swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników BIG i BIK. Dlatego ważne jest posiadanie dobrej historii kredytowej. Pożyczkę otrzymamy, jeżeli pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek. Musimy spełnić wszystkie warunki, które ustalone są w umowie pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę w SMS Kredyt ?

Pożyczkę w SMS Kredyt spłacamy na rachunek bankowy pożyczkodawcy, który znajdziemy w umowie pożyczki lub po zalogowaniu się na konto klienta. Termin spłaty pożyczki nie może przekraczać daty, którą wyznaczyliśmy razem z pożyczkodawcą w umowie pożyczki.

Płatność możemy dokonać nie tylko przez przelew internetowy, ale również w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Agencji Opłat.

Nieterminowa spłata zobowiązania może skutkować naliczeniem dodatkowych kosztów. Firma również może podać nasze dane osobowe do baz dłużników, jeżeli po upomnieniach nadal nie wpłacimy zaległości.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę na raty w SMS Kredyt, ma prawo do odstąpienia od umowy pożyczki. Przysługuje na to 14 dni od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą.

W tym celu należy złożyć odpowiedni dokument i wysłać na adres pocztowy pożyczkodawcy lub e-mail. Wzór odstąpienia od umowy znajdziemy w umowie pożyczki.

Pieniądze, które uzyskaliśmy od firmy, należy zwrócić do 30 dni wraz z odsetkami ustawowymi.

Biorąc pożyczkę w SMS Kredyt na:

Pożyczając 2000 zł na:

12 miesięcy – rata wyniesie 267,48 zł

24 miesiące – rata wyniesie 163,09 zł

30 miesięcy – rata wyniesie 142,27 zł

Powyżej podaliśmy przykładowe aktualne kwoty rat pożyczek. Kwoty te, mogą ulec zmianie. Na bieżąco staramy aktualizować się wszystkie dane.

Reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej w SMS Kredyt: Pożyczam 4000 zł, na okres 30 miesięcy: oprocentowanie stałe 10% rocznie, kwota raty wynosi 284,52 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 4535,15 zł (w tym: opłata operacyjna: 4 000 zł, odsetki 535,15 zł), całkowita kwota do spłaty to 8535,15 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 97,01%.

Koszty w SMS Kredyt

Jeżeli jesteśmy zainteresowani pożyczką ratalną w SMS Kredyt, warto zapoznać się z kosztami, jakie poniesiemy za zaciągnięcie pożyczki w SMS Kredyt. Maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać, wynosi 10000 zł. Jeśli interesuje nas pożyczki na 10000 zł, ze spłatą do 30 miesięcy, każda rata będzie wynosiła nas 497,92 zł

Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki ratalnej w SMS Kredyt:

1000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 133,73 zł

1000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 71,13 zł

2000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 267,48 zł

2000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 142,27 zł

3000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 401,21 zł

3000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 213,40 zł

4000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 534,94 zł

4000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 284,52 zł

5000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 668,69 zł

5000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 355,66 zł

6000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 802,42 zł

6000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 426,79 zł

7000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 936,15 zł

7000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Rata pożyczki wynosi 497,92 zł

Kalkulator dostępny na stronie, pokazuje jedynie koszty pożyczki do kwoty 7000 zł.

Pożyczki opinie SMS Kredyt

Pożyczkobiorcy udzielający się na forach internetowych, chwalą sobie zaciągnięcie pożyczki w SMS Kredyt. Ceniona przez klientów firmy, jest szybka decyzja kredytowa – nawet do 15 minut od momentu wysłania wniosku o pożyczkę. Wysoka kwota pożyczki oraz długi okres kredytowania to wielka zaleta firmy. Natomiast minusem SMS Kredyt jest brak możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania. Obecnie większość firm oferuję tę opcję, co umożliwia spłatę pożyczki w późniejszym terminie. Niestety firma SMS Kredyt nie posiada w swojej ofercie pierwszej darmowej pożyczki.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
SMS Kredyt Sp. z o. o. ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław, e-mail: smskredyt@smskredyt.pl. NIP: 8971731029, REGON: 020558301, KRS 0000610035.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania