Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Skarabeusz Pożyczki

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 36, średnio: 2,97 z 5)
loadingLoading...

Skarabeusz Pożyczki

Pierwsza pożyczka

300 - 5000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 12 miesięcy

Wiek

od 18 lat

RRSO

od 16%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Skarabeusz Pożyczki oferuje pożyczki domowe o maksymalnej wartości 5000 złotych, zaś minimalnej 300 złotych. Najdłuższy termin spłaty wynosi 52 tygodnie. Cotygodniowe raty odbierane są przez agenta pożyczkodawcy w miejscu zamieszkania klienta.
Zrzut strony Skarabeusz Pożyczki Podgląd strony.

Skarabeusz Pożyczki opinie

Skarabeusz Pożyczki to pozabankowa firma finansowa. W swojej ofercie posiada pożyczki ratalne. Jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 124. Swoją działalność prowadzi w wybranych województwach. Pożyczek udzielają przedstawiciele firmy w miejscu zamieszkania klienta.

Opinie Skarabeusz Pożyczki – o firmie

Produkt proponowany przez Skarabeusz Pożyczki jest jednym z najstarszych istniejących na pozabankowych rynku usług finansowych. Są to pożyczki domowe. Polega ona na podpisaniu umowy oraz dostarczeniu środków finansowych do miejsca zamieszkania klienta. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta bankowego oraz preferują dostarczenie pieniędzy w gotówce.

W tym przypadku wsparcie finansowe zostaje udzielone, podobnie jak przy zaciąganiu pożyczek online, w trybie bez wychodzenia z domu. Zaletą może być również fakt, że po kolejne raty według wcześniej ustalonego harmonogramu do domu pożyczkobiorcy będzie  przyjeżdżał agent Skarabeusz Pożyczki. Firma prowadzi swoją działalność na terenie kilku województw, między innymi Małopolski, Wielkopolski, Śląska oraz Podkarpacia. W konsekwencji obsługi domowej wprowadzone zostały wysokie opłaty za tę możliwość.

Opinie Skarabeusz Pożyczki – pożyczki

Na stronie internetowej pożyczkodawcy możemy znaleźć informacje na temat udzielanej pożyczki, jednak nie są one pełne. Skarabeusz Pożyczki podaje, że minimalna kwota, o jaką można wnioskować, wynosi 300 złotych. Maksymalna suma oferowana przez pożyczkodawcę sięga nawet 5000 złotych. Wartość wsparcia finansowego ustalana jest indywidualnie z doradcą klienta. Według informacji podanych na serwisach branżowych maksymalny okres spłaty wynosi 52 tygodnie. Z kolei dane na temat minimalnego czasu kredytowania nie została podana, jednak z reprezentatywnego przykładu pożyczki można wnioskować, że jest to 26 tygodni.

Reprezentatywny przykład pożyczki: zaciągnięta kwota 500 zł; czas spłaty 26 tygodni; koszty ubezpieczenia 47,50 zł; RRSO 16%; opłata przygotowawcza 26,75 zł; usługa w domu 229,50 zł; kwota do spłaty 827,84 zł. Dodatkowo naliczane są koszty za brak spłaty zobowiązania w terminie.


Opinie o Skarabeusz Pożyczki znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Skarabeusz Pożyczki Opinie pożyczki – warunki

Skarabeusz Pożyczki kieruje swoją ofertę do osób, które są pełnoletnimi obywatelami Polski oraz posiadają adres zamieszkania na terenie naszego kraju. Potwierdzeniem tych informacji jest dowód osobisty. Firma akceptuje różne formy dochodu. Uwzględnia stałe źródła utrzymania, takie jak umowa o pracę, renta czy emerytura oraz nieregularne, którymi mogą być umowa o dzieło lub umowa zlecenie. Pożyczkodawca informuje swoich użytkowników o możliwości zaciągnięcia zobowiązania nawet w sytuacji, kiedy wnioskodawca posiada zapisy na temat zaległości w bazach dłużników Biura Informacji Kredytowej czy też Biura Informacji Gospodarczej. Spłata pożyczki następuje w ratach cotygodniowych. W terminach wyznaczonych przez harmonogram do naszego domu zawita agent firmy Skarabeusz Pożyczki w celu odebrania należności.

Pożyczki opinie Skarabeusz Pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Na początku należy skontaktować się za pośrednictwem infolinii z konsultantem w celu umówienia konkretnej daty spotkania. Następnie do miejsca zamieszkania wnioskodawcy przyjedzie przedstawiciel firmy, który przedstawi potencjalnemu klientowi wszystkie warunki umowy oraz szczegóły pożyczki. Ta usługa związana z obsługą domową będzie nas kosztować 229.50 złotych. Podczas spotkania należy podjąć decyzję o akceptacji lub odrzuceniu warunków zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy, otrzymamy interesującą nas kwotę “do ręki”.

Skarabeusz Pożyczki – spłata pożyczki

Spłata pożyczki następuje w cotygodniowych ratach wyznaczonych podczas podpisania umowy w odpowiednim harmonogramie. W przypadku problemów z terminowym zwrotem należności zostaną naliczone dodatkowe odsetki. Dodatkowo pożyczkodawca może wprowadzić opłaty związane z monitami czy też kosztami windykacji. Wszystkie te wartości uwzględniane są w umowie.

Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca umożliwia przedterminową spłatę zobowiązania.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Skarabeusz Pożyczki Sp. z o.o., Al. Aleje Jerozolimskie 214, Warszawa 02-486. REGON: 360323879 NIP: 5252604289 KRS: 0000534981

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania