Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

santander logo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Santander

Pierwsza pożyczka

5000 - 50000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 60 miesięcy 26 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

12,02%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kredyt Santander Idealny kredyt gotówkowy daje pełną gamę atrakcyjnych produktów. Bez wychodzenia z domu, kredytobiorcy mają możliwość uzyskania wysokiej kwoty kredytu. Wypełnienie formularza online zajmuje kilka minut, a weryfikacja użytkownika odbywa się na zasadzie zwrotnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego.
Zrzut strony Santander Podgląd strony.

Santander opinie

Santander kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Obecnie firma udostępnia wiele różnych produktów, jakie są dostępne do wyboru dla klientów firmy. Pierwszy z nich to Santander kredyt gotówkowy, który kredytobiorca może zawrzeć online lub w placówce firmy. Raty dopasowane są do możliwości i potrzeb klienta. Pożyczka bankowa w Santander umożliwia zaciągnięcie kredytu z niskim i stałym oprocentowaniem. Kolejnym produktem jest Mistrzowski kredyt gotówkowy, w którym wnioskujący ma możliwość uzyskania aż 50000 zł. Jeżeli jesteśmy nowymi klientami firmy, możemy starać się o zaciągnięcie do 35000 zł z oprocentowaniem kredytu od 3,99%. Kredytobiorcy mają możliwość również skorzystania z opcji Santander kredyt konsolidacyjny, kredytu bez konieczności wychodzenia z domu, lokat, ubezpieczeń, czy kredytu na zakup samochodu. To od Ciebie zależy, jaki produkt najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Santander – o firmie

Firma bankowa Santander należy do hiszpańskiej Grupy Santander, która obecna jest na rynku finansowym od 2001 roku. Sama marka pojawiła się w 2006 roku. Głównymi akcjonariuszami firmy są Santander oraz Santander Consumer Finance. Firma Santander obecnie zajmuje się udzielaniem indywidualnych kredytów konsumpcyjnych, produktów ubezpieczeniowych, jak i zarówno gromadzi depozyty. Firma Santander posiada aż 321 biur stacjonarnych na terenie całej Polski. Santander Idealny kredyt gotówkowy – kontakt do firmy znajdziemy na stronie głównej. Z konsultantami firmy możemy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając najbliższą placówkę firmy.

Santander opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: Kredytobiorca musi posiadać ważny dowód osobisty, paszport, zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE, udokumentowane zaświadczenie o dochodach (w tym umowa o pracę, emeryturę, rentę, własną działalność gospodarczą, gospodarstwo rolne, inne umowy cywilnoprawne).


Opinie o Santander kredyt gotówkowy znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Santander online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Zainteresowany zaciągnięciem kredytu w Santander? Kredyt gotówkowy Santander oferuje możliwość zaciągnięcia pieniędzy na kilka sposobów. Jednym z nich jest odwiedzenie najbliższej placówki banku. Obecnie na terenie Polski znajduje się aż 321 biur stacjonarnych. Inną możliwością jest wypełnienie formularza online, dostępnego na głównej stronie internetowej banku. Jeżeli wybieramy opcję zaciągnięcia kredytu online, wystarczy wejść na stronę firmy i wypełnić wniosek o kredyt. Inną opcją jest kontakt telefoniczny z konsultantem firmy.

Wypełniając formularz, podajemy następujące dane: kwotę kredytu, imię, nazwisko, PESEL, telefon oraz adres e-mail. Poniżej wniosku znajdują się zgody, z którymi wnioskujący zobowiązany jest zapoznać się i je zaakceptować. Po wysłaniu formularza konsultant firmy skontaktuje się z klientem w sprawie omówienia szczegółów zaciągnięcia kredytu. Przed rozmową z osobą z biura obsługi klienta, warto przygotować dowód osobisty, ponieważ możemy zostać poproszeni o podanie innych danych osobowych, znajdujących się właśnie na dowodzie tożsamości.

Nowi klienci firmy mają szansę na uzyskanie do 35000 zł. Wnioskujący o kredyt po raz kolejny mogą pozwolić sobie na dużo wyższą kwotę, rzędu 50000 zł. Obowiązujące oprocentowanie w przypadku nowych kredytobiorców wynosi 3,99%. Jeżeli wniosek o kredyt zostanie przyznany, pieniądze na koncie klienta powinny znaleźć się w przeciągu najpóźniej 24 godzin od momentu otrzymania pozytywnej decyzji od firmy bankowej Santander. Możemy również wybrać opcję otrzymania pieniędzy przekazem pocztowym.

Firma weryfikuje swoich klientów, prosząc o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego na konto bankowe firmy. Kwota ta jest zwracana wnioskującemu o pieniądze.

Kredyt w Santander bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy Santander to oferta skierowana dla osób pełnoletnich, posiadających odpowiednie zaświadczenia. Niestety na rynku finansowym w Polsce, odnośnie banków, nie znajdziemy firm, oferujących wysokie kwoty pieniężne w postaci kredytów, bez okazania odpowiednich zaświadczeń w celach weryfikacji kredytobiorców. Firma bankowa Santander Idealny kredyt gotówkowy wymaga od klienta wykazania udokumentowanego, comiesięcznego źródła dochodu z tytułu np. umowy o pracę, zlecenie, dzieło, działalności gospodarczej, renty, emerytury. W przypadku najbardziej popularnego źródła dochodu, a mianowicie umowy o pracę, firma będzie wymagała jednego dokumentu np. zaświadczenia o dochodzie, wyciągu bankowego, aktualnego paska płacowego, druku RMUA, czy PIT 11, 40, 37, 36.

Santander koszty

Na stronie kredytodawcy nie ma udostępnionego kalkulatora kosztów, jak to bywa w przypadku firm pozabankowych. Możemy znaleźć informację o opłatach dodatkowych w udostępnionej na stronie tabeli opłat i usług. Mistrzowski kredyt gotówkowy dostępny dla nowych klientów jest maksymalnie do kwoty 35000 zł. Oprocentowanie takiego kredytu wynosi 3,99%, natomiast RRSO wynosi 12,02%.

We wspomnianej tabeli opłat i usług możemy znaleźć informacje o kosztach dodatkowych.  

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu kredytu gotówkowego w Santander: stała stopa oprocentowania kredytu: 5,99%, całkowity koszt kredytu: 5 091,99 zł obejmuje: prowizję: 2 213,72 zł, odsetki: 2 870,17 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 8,10 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 12,02%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 25 459,12 zł; wysokość 47 miesięcznych rat 535,39 zł, wysokość ostatniej 48 raty 535,31 zł.

Santander opinie

Kredyt w Santander opinie wśród kredytobiorców ma dobre. Firma działa na Polskim rynku już od ponad kilkunastu lat świadcząc usługi finansowe dla swoich klientów. Santander Idealny kredyt gotówkowy opinie możemy znaleźć na stronach internetowych, na których eksperci oraz byli klienci banku wyrażają swoją zdanie na temat produktu. Istnieją również strony posiadające specjalistyczne fora tematyczne. Zainteresowała Cię oferta w banku Santander? Pewnie zastanawiasz się czy Santander Idealny kredyt gotówkowy jest bezpieczny? Z pewnością tak. Musimy uwzględnić fakt, że firma otrzymała do tej pory bardzo dużo wyróżnień i nagród m.in. w programie “Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, czy również może pochwalić się renomowanym certyfikatem “Firma Przyjazna Klientowi”, “Gwiazda Jakości Obsługi 2018”.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania