Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

ReCredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 19, średnio: 3,05 z 5)
loadingLoading...

ReCredit

Pierwsza pożyczka

100 - 5000 zł

Okres pożyczki

5 miesięcy 2 dni

Wiek

od 20 do 78 lat

RRSO

285%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

ReCredit gwarantuje komfortową spłatę zobowiązań wobec innych pożyczkobiorców, dzięki pożyczce refinansowej. Minimalna kwota to 100 złotych, zaś maksymalna wynosi 5000 złotych. Spłaty zobowiązania dokonuje się w terminie 5 miesięcy.
Zrzut strony ReCredit Podgląd strony.

ReCredit opinie

Firma zajmuje się udzielaniem pozabankowych usług finansowych. Pożyczkodawca udziela wsparcia finansowego osobom, które mają problem ze spłatą innych zobowiązań. Produktem przedsiębiorstwa jest pożyczka refinansowa. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Rodziny Hiszpańskich 8. Nawiązała współpracę również z firmą Vivus, dzięki czemu ReCredit ma dostęp do danych pożyczkobiorców Vivus, co skutkuje uproszczeniem procedury wnioskowania.

Opinie ReCredit – o firmie

Spółka istnieje na rynku pozabankowych usług finansowych od 2015 roku. Firma odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy nie są w stanie spłacić w terminie zobowiązań wobec innych pożyczkodawców. Usługa ReCredit pozwala na rozłożenie płatności na mniejsze kwoty, dzięki czemu klient dostaje gwarancję komfortowej i dostosowanej do jego możliwości spłaty długu. Automatycznie zostanie również przedłużony termin zwrotu należności.

Firma ułatwia swoim klientom uregulowanie płatności w formie dostosowanej do ich finansów, przez co cieszy się pozytywną opinią. Środki finansowe otrzymane w wyniku zawarcia umowy można przeznaczyć jedynie na spłatę innego zobowiązania. Jednak jeśli wnioskodawca posiada pożyczki i dochody o wartości pozwalającej zaciągnięcie większej kwoty, wówczas pozostałą część pożyczki refinansowej można przeznaczyć na dowolny cel.

Opinie ReCredit pożyczki

ReCredit oferuje swoim klientom wsparcie finansowe o maksymalnej wartości 5000 złotych. Natomiast minimalna kwota, o jaką można się ubiegać, wynosi 100 złotych. Zwrot należności następuje w pięciu miesięcznych ratach. Pierwsze cztery mają możliwie jak najmniejszą wysokość, co pomaga klientowi zebrać potrzebne na spłatę środki. Natomiast ostatnia, czyli piąta rata, stanowi uzupełnienie brakującej kwoty. ReCredit umożliwia wpłatę większej sumy w ciągu pierwszych czterech miesięcy. Zebrana nadwyżka zostanie zaksięgowana na rzecz ostatecznej spłaty. To znaczy, że pożyczkodawca odliczy kwotę pozostałą na koncie po opłaceniu niższych rat od wartości tej ostatniej.


Opinie o ReCredit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


ReCredit Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Produkt ReCredit jest pożyczką online, dlatego w pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową firmy. Następnie za pomocą suwaków określamy kwotę wsparcia finansowego, jakie jest nam potrzebne.  Pod wirtualnym kalkulatorem znajduje się krótki formularz, który trzeba wypełnić prawdziwymi danymi. Pola należy uzupełnić takimi informacjami, jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz ilość aktualnych pożyczek. Ten etap można również zrealizować poprzez rozmowę telefoniczną z przedstawicielem firmy lub kontakt drogą elektroniczną w formie wiadomości e-mail.  

Po wszystkim wysyłamy formularz, a następnie dostarczamy pożyczkodawcy wszystkie potrzebne dokumenty na adres e-mail: dokumenty@recredit.pl. W treści wiadomości niezbędne jest również podanie podstawowych informacji na temat zaciągniętych zobowiązań. Należy udostępnić umowę pożyczki, swój PESEL, dane adresowe pożyczkodawcy oraz numer osobistego konta bankowego.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pożyczkodawca dostarczy nam wniosek, formularz informacyjny oraz umowę za pośrednictwem kuriera. Po otrzymaniu dokumentów składamy w wymaganych miejscach swój podpis oraz odsyłamy umowę. Środki finansowe zostaną przelane niemal natychmiast po dostarczeniu umowy z powrotem do pożyczkodawcy.

Warunki pożyczki ReCredit

O pożyczkę mogą się starać osoby, które mieszczą się w przedziale wiekowym od 20 do 78 lat. Niezbędne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz aktualnego dowodu osobistego. Dokument ma potwierdzić prawdziwość danych podanych we wniosku. Wnioskodawca nie może mieć również problemów z terminową spłatą zobowiązań wobec ReCredit.

Pożyczki opinie ReCredit – kontakt

W przypadku problemów do naszej dyspozycji pozostają doradcy klienta. Można się z nimi kontaktować za pośrednictwem infolinii lub poczty elektronicznej. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie pożyczkodawcy. Biuro Obsługi Klienta otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
ReCredit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ulicy Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa, NIP: 5213714714, REGON: 363175675, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000590382, kapitał zakładowy w wysokości 200.000 złotych.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania