Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Ratkomat

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 9, średnio: 3,44 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

new_releases

nowość

Ratkomat

Pierwsza pożyczka

1100 - 1500 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy

Wiek

od 18 lat

RRSO

264%

Kiedy udzielana: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Ratkomat oferuje pożyczki online do 1500 zł. Firma pozwala zaciągnąć pożyczkę ratalną ze spłatą do 6 miesięcy.
Zrzut strony Ratkomat Podgląd strony.

Ratkomat opinie

Firma pozabankowa Ratkomat oferuje pożyczki długoterminowe w wysokości od 1100 zł do 1500 zł, ze spłatą w 6 równych ratach miesięcznych. Firmę Ratkomat charakteryzuje: minimum formalności, przejrzyste warunki oraz szybki czas przyznania pożyczki. Jeżeli jesteśmy zainteresowani długoterminową pożyczką o niskiej kwocie pożyczki, warto zaczerpnąć informacji na temat firmy pożyczkowej Ratkomat. Pożyczkę możemy zaciągnąć całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach w biurze stacjonarnym. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i założyć konto klienta. W serwisie również dostępny jest kalkulator kosztów, dzięki któremu możemy sprawdzić wszystkie koszty, jakie będą nas czekały przy spłacie zobowiązania. Złożenie wniosku zajmuje klientowi kilka minut. W czasie pracy biura obsługi klienta uzyskamy szybką odpowiedź odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku przez pożyczkodawcę.

Opinie Ratkomat – o firmie

Pożyczkodawcą, który udziela pożyczek za pośrednictwem Ratkomat, jest znana firma Provema Sp. z o.o.. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej pożyczka zostanie wypłacone w formie przelewu Elixir. Oczywiście cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, dlatego możliwy jest również odbiór pieniędzy na konto bankowe. Z pożyczkodawcą możemy kontaktować się za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Dane kontaktowe do firmy dostępne są na stronie firmy z zakładce “kontakt”.

Opinie – Ratkomat pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: w wieku od 18 roku życia, mieszkających na stałe w Polsce oraz otrzymujących stały udokumentowany dochód. Konieczne jest, aby klient posiadał własny rachunek bankowy oraz dobrą historię kredytową. Firma weryfikuje swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników BIG (Infomonitor, ERIF oraz KRD).


Opinie o Ratkomat  znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Ratkomat?

Ratkomat oferuje długoterminowe pożyczki na raty online. Dlatego, aby zaciągnąć pożyczkę w firmie Ratkomat wystarczy na dobry początek zorganizować sobie stałe łącze do internetu oraz komputer.

Wniosek o zaciągnięcie pożyczki znajdziemy na stronie firmy. Tam na wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki od 1100 do 1500 zł oraz czas jej spłaty wynoszący 6 miesięcy . Klikamy w “złóż wniosek”.

Zostaniemy przekierowani na formularz, który musimy odpowiednio uzupełnić. Pożyczkodawca poprosi nas o dane osobowe, które znajdziemy również na własnym dowodzie osobistym, dane adresowe, informacje o zatrudnieniu oraz adres zamieszkania.

Zapoznajemy się ze zgodami, które znajdziemy poniżej i akceptujemy je.

Decyzję o przyznaniu pożyczki na raty w Ratkomat uzyskamy już tego samego dnia, w którym wyślemy wniosek. Pod warunkiem, że został on złożony w godzinach pracy firmy. Konsultant zadzwoni do nas z informacją lub wyśle stosowną wiadomość e-mail.

Jeżeli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pozostaje nam jedynie zaakceptować warunki umowy. Następnie na wskazany numer rachunku zostanie przesłana pożyczka w formie przelewu Elixir. Czas zaksięgowania będzie zgodny z godzinami realizacji transakcji międzybankowych.

Kiedy otrzymam pożyczkę Ratkomat?

Zaciągniętą pożyczkę w Ratkomat otrzymamy po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, który wysłaliśmy do pożyczkodawcy.

Pieniądze uzyskamy na nasz rachunek bankowy w formie standardowego przelewu Elixir.

Przelew uzależniony jest od sesji rozrachunkowych banków. Warto zapoznać się wcześniej z sesją wychodzącą Elixir.

Jak spłacić zobowiązanie w Ratkomat?

Pożyczkobiorca po podpisaniu umowy otrzyma na adres e-mail oraz adres korespondencyjny wiadomość z harmonogramem spłat pożyczki.

W umowie znajdziemy numer rachunku bankowego, na który zobowiązani będziemy przelewać należności. Musimy trzymać się terminu spłaty pożyczki, aby uniknąć naliczenia dodatkowych kosztów.  

Pożyczkę ratalną w Ratkomat możemy spłacić przed uzgodnionym w umowie terminem. W takiej sytuacji konieczne jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Odstąpienie od umowy pożyczki w Ratkomat jest możliwe do 14 dni od momentu jej podpisania.

Wystarczy wysłać odpowiedni dokument, który znajdziemy w załączniku umowy. Wysyłamy go na adres korespondencyjny pożyczkodawcy i czekamy na jego rozpatrzenie.

W tym wypadku będziemy zobowiązani do oddania należności do 30 dni od momentu wysłania dokumentów z odstąpieniem o umowę.

Koszty w Ratkomat

Pożyczka w Ratkomat dostępna jest w kwocie od 1100 do 1500 zł. Spłata zobowiązania odbywa się w formie 6 równych rat miesięcznych. Firma udostępnia na stronie wirtualny kalkulator, na którym za pomocą suwaka przesuwamy kwotę pożyczki oraz okres spłaty, jaka nas interesuje. Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczki ratalnej w Ratkomat, poniżej znajdziemy rozpiskę wszystkich kosztów, jakie wchodzą w skład wybranej przez nas pożyczki.

 

Poniżej przedstawiamy koszty, jakie kształtują się przy zaciągnięciu pożyczki w Ratkomat:

1100 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Rata pożyczki wynosi 261 zł

1200 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Rata pożyczki wynosi 285 zł

1500 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Rata pożyczki wynosi 355 zł

 

Pożyczka jest udzielana na 6 miesięcy (6 rat). Maksymalne RRSO dla pożyczek wynosi 264% Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 11.03.2019: Całkowita kwota kredytu 1300,00 zł do spłaty w 6 ratach, całkowita kwota do spłaty 1854 zł, całkowity koszt kredytu 1854 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0,01 zł, prowizja: 517,32 zł, odsetki 10%:38,18 zł), 6 miesięcznych rat równych w wysokości 309 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 263%Pożyczki opinie Ratkomat

Zainteresowała Cię pożyczka w Ratkomat? Oferta skierowana jest dla osób chcących zaciągnąć wysoką kwotę pożyczki na długi okres kredytowania. Oferta firmy z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji. Opinie na temat firmy Ratkomat są pozytywne. Pożyczkobiorca, jak każda firma udzielająca pożyczek ratalnych i chwilówek online sprawdza swoich wnioskujących w bazach dłużników. Jeżeli posiadamy dobrą historię kredytową bez problemu uzyskamy pożyczkę ratalną w firmie Ratkomat.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Provema Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 33, 40-155 Katowice. NIP: 9542752698, Regon 360607192.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania