Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Ratkomat

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 3,57 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

new_releases

nowość

Ratkomat

Pierwsza pożyczka

2000 - 10000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 2 lata

Wiek

od 20 - 80 lat

RRSO

81,07% - 247,64%

Kiedy udzielana: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Ratkomat oferuje pożyczki online do 10000 zł. Firma pozwala zaciągnąć pożyczkę ratalną ze spłatą do 24 miesięcy.
Zrzut strony Ratkomat Podgląd strony.

Ratkomat opinie

Firma pozabankowa Ratkomat oferuje pożyczki długoterminowe w wysokości od 2000 zł do 10000 zł, ze spłatą maksymalnie do 24 miesięcy. Firmę Ratkomat charakteryzuje: minimum formalności, przejrzyste warunki oraz szybki czas przyznania pożyczki. Jeżeli jesteśmy zainteresowani długoterminową pożyczką o wysokiej kwocie pożyczki, warto zaczerpnąć informacji na temat firmy pożyczkowej Ratkomat. Pożyczkę możemy zaciągnąć całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach w biurze stacjonarnym. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i założyć konto klienta. W serwisie również dostępny jest kalkulator kosztów, dzięki któremu możemy sprawdzić wszystkie koszty, jakie będą nas czekały przy spłacie zobowiązania. Złożenie wniosku zajmuje klientowi kilka minut. W czasie pracy biura obsługi klienta uzyskamy szybką odpowiedź odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku przez pożyczkodawcę.

Opinie Ratkomat – o firmie

Pożyczkodawcą, który udziela pożyczek za pośrednictwem Ratkomat, jest znana firma Aasa Polska. Siedziba firmy znajduje się w Rybniku przy ulicy Raciborska 35 A. Firma umożliwia wypłacanie czeków GIRO, co również jest sporym ułatwieniem dla niektórych osób. Oczywiście cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, dlatego możliwy jest również odbiór pieniędzy na konto bankowe. Z pożyczkodawcą możemy kontaktować się za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Dane kontaktowe do firmy dostępne są na stronie firmy z zakładce “kontakt”.

Opinie – Ratkomat pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: w wieku od 20 do 80 lat, mieszkających na stałe w Polsce oraz otrzymujących stały udokumentowany dochód. Konieczne jest, aby klient posiadał własny rachunek bankowy oraz dobrą historię kredytową. Firma weryfikuje swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników.


Opinie o Ratkomat  znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Ratkomat?

Ratkomat oferuje długoterminowe pożyczki na raty online. Dlatego, aby zaciągnąć pożyczkę w firmie Ratkomat wystarczy na dobry początek zorganizować sobie stałe łącze do internetu oraz komputer.

Wniosek o zaciągnięcie pożyczki znajdziemy na stronie firmy. Tam na wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Klikamy w “złóż wniosek”.

Zostaniemy przekierowani na formularz, który musimy odpowiednio uzupełnić. Pożyczkodawca poprosi nas o dane osobowe, które znajdziemy również na własnym dowodzie osobistym.

Zapoznajemy się ze zgodami, które znajdziemy poniżej i akceptujemy je.

Decyzję o przyznaniu pożyczki na raty w Ratkomat uzyskamy już tego samego dnia, w którym wyślemy wniosek. Konsultant zadzwoni do nas z informacją lub wyśle stosowną wiadomość e-mail.

Jeżeli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pozostaje nam jedynie czekać na umowę, którą otrzymamy na wskazany przez nas adres zamieszkania. Do naszego domu zawita kurier z umową, którą zobowiązani będziemy podpisać, jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki ratalnej w Ratkomat.

Po otrzymaniu umowy, pożyczkodawca wykona przelew pożyczki na wskazany numer rachunku bankowego. Jeżeli życzymy sobie otrzymać pieniądze za pośrednictwem czeku GIRO, musimy o tym wspomnieć konsultantowi. W takiej sytuacji odbierzemy należności w wybranej placówce pocztowej.

Kiedy otrzymam pożyczkę Ratkomat?

Zaciągniętą pożyczkę w Ratkomat otrzymamy po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, który wysłaliśmy do pożyczkodawcy.

Pieniądze uzyskamy na nasz rachunek bankowy lub czekiem GIRO w wybranej placówce pocztowej. To od nas zależy, którą opcję wybierzemy.

Przelew uzależniony jest od sesji rozrachunkowych banków. Warto zapoznać się wcześniej z sesją wychodzącą Elixir.

Jak spłacić zobowiązanie w Ratkomat?

Pożyczkobiorca po podpisaniu umowy otrzyma na adres e-mail oraz adres korespondencyjny wiadomość z harmonogramem spłat pożyczki.

W umowie znajdziemy numer rachunku bankowego, na który zobowiązani będziemy przelewać należności. Musimy trzymać się terminu spłaty pożyczki, aby uniknąć naliczenia dodatkowych kosztów.  

Pożyczkę ratalną w Ratkomat możemy spłacić przed uzgodnionym w umowie terminem. W takiej sytuacji konieczne jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Odstąpienie od umowy pożyczki w Ratkomat jest możliwe do 14 dni od momentu jej podpisania.

Wystarczy wysłać odpowiedni dokument, który znajdziemy w załączniku umowy. Wysyłamy go na adres korespondencyjny pożyczkodawcy i czekamy na jego rozpatrzenie.

W tym wypadku będziemy zobowiązani do oddania należności do 30 dni od momentu wysłania dokumentów z odstąpieniem o umowę.

Koszty w Ratkomat

Pożyczka w Ratkomat dostępna jest w kwocie od 2000 do 10000 zł. Spłata zobowiązania wynosi maksymalnie 24 miesiące. Firma udostępnia na stronie wirtualny kalkulator, na którym za pomocą suwaka przesuwamy kwotę pożyczki oraz okres spłaty, jaka nas interesuje. Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczki ratalnej w Ratkomat, poniżej znajdziemy rozpiskę wszystkich kosztów, jakie wchodzą w skład wybranej przez nas pożyczki.

 

Poniżej przedstawiamy koszty, jakie kształtują się przy zaciągnięciu pożyczki w Ratkomat:

2000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 154,62 zł

3000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 225,68 zł

4000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 296,75 zł

5000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 367,80 zł

6000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 438,87 zł

7000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 509,93 zł

8000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 580,99 zł

9000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 652,05 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 723,12 zł  

 

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).

Pożyczki opinie Ratkomat

Zainteresowała Cię pożyczka w Ratkomat? Oferta skierowana jest dla osób chcących zaciągnąć wysoką kwotę pożyczki na długi okres kredytowania. Oferta firmy z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji. Opinie na temat firmy Ratkomat są pozytywne. Pożyczkobiorca, jak każda firma udzielająca pożyczek ratalnych i chwilówek online sprawdza swoich wnioskujących w bazach dłużników. Jeżeli posiadamy dobrą historię kredytową bez problemu uzyskamy pożyczkę ratalną w firmie Ratkomat.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania