Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Rapida

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 4,25 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Rapida

Pierwsza pożyczka

2500 - 25000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 60 miesięcy 26 dni

Wiek

18 - 75 lat

RRSO

62.4

Kiedy udzielana: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Rapida Money to firma pożyczkowa, która powstała w Wielkiej Brytanii. Oferta pożyczki Rapida Money skierowana jest do osób zadłużonych, szukających pomocy w firmach pozabankowych. Możemy wnioskować o kwoty od 2 500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.
Zrzut strony Rapida Podgląd strony.

Rapida opinie

Rapida Money to firma pozabankowa udzielająca pożyczek dla osób mających problemy z zadłużeniem. Masz problemy finansowe i dodatkowo znasz kogoś, kto mógłby zostać Twoim Gwarantem? Osoba taka, będzie miała za zadanie uiścić spłaty pożyczki, jeżeli my tego nie będziemy mogli dokonać. Gwarant musi spełniać następujące warunki: mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pozytywną zdolność kredytową. Jeżeli interesuje Cię pożyczka dla osób zadłużonych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Rapida Money. Obecnie możemy uzyskać aż 25000 zł, na okres spłaty do 60 miesięcy.

Opinie Rapida – o firmie

Firma Rapida Money powstała już w 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie działa na terenie międzynarodowym, świadcząc usługi finansowe dla klientów indywidualnych. Na chwilę obecną Rapida udzieliła już ponad 5 miliardów złotych. Rapida jako jedna z nielicznych firm, udziela pożyczek ratalnych dla osób z problemami finansowymi. Jeżeli posiadamy jakiekolwiek zadłużenie, a będziemy mogli znaleźć osobę zaufaną, która zostanie naszym Gwarantem – złóżmy wniosek w Rapida. Firma niestety nie podaje bezpośredniego numeru telefonu do biura obsługi klienta, jedynie możemy znaleźć na stronie adres e-mail. Jeżeli mamy pytania do konsultantów firmy, musimy wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres, który znajdziemy na serwisie firmy w zakładce “kontakt”.

Opinie – Rapida pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: zamieszkujących terytorium Polski oraz posiadających ważny dowód osobisty. Ważne jest również to, aby pożyczkobiorcy mieścili się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat. Firma nie dyskryminuje osób, mających złą historię kredytową lub jej całkowity brak. Konieczne jest natomiast posiadanie poręczyciela.


Opinie o Rapida znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Rapida?

Pierwszym krokiem do złożenia wniosku w firmie pożyczkowej Rapida, jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie. Jak gwarantuje firma, musimy poświęcić na to jedynie 2 minuty. Podajemy termin spłaty pożyczki na raty w Rapida oraz kwotę, jaką chcemy zaciągnąć. Jesteśmy w stanie uzyskać od 2500 zł do 25000 zł. Spłata pożyczki waha się od 12 do 60 równych ratDodatkowo, musimy podać nasze dane osobowe, dlatego warto wcześniej przygotować dowód osobisty. Pożyczkodawca również prosi o podanie naszego adresu zameldowania oraz miesięcznych zarobków.

Żeby zaciągnąć pożyczkę online w Rapida, musimy mieć również gwaranta, czyli osobę, która zgodzi się na przejęcie naszego zobowiązania, w razie wystąpienia problemów ze spłatą pożyczki. Konieczne jest również, aby osoba ta była członkiem naszej rodziny. Jeżeli już znajdziemy żyranta, pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu potwierdzenia szczegółów pożyczki. Każda ze stron musi dobrze zapoznać się z treścią umowy. W momencie podpisania umowy zostaje nam jedynie czekać na pieniądze, które znajdą się na naszym koncie bankowym. Czas oczekiwania to około 24 godziny.

Przed wysłaniem zgłoszenia warto zapoznać się z informacją na temat firmy i ewentualnymi konsekwencjami, jeżeli nie zdołamy spłacić pożyczki na raty w Rapida Money.

Kiedy otrzymam pożyczkę Rapida?

Pożyczkę w Rapida Money powinniśmy uzyskać do 24 godzin od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Pamiętajmy o dokładnym prześledzeniu każdego z punktów umowy. Również osoba, która zadeklaruje się, że będzie naszym żyrantem, musi być świadoma konsekwencji, jakie mogą powstać, jeżeli nie spłacimy pożyczki w firmie Rapida Money.

Co może spowodować opóźnienie otrzymania pożyczki na raty w Rapida? Na pewno brak kontaktu z żyrantem i pożyczkobiorcą oraz złożenie wniosku w weekend, czy święta.

Jak spłacić zobowiązanie w Rapida?

Pożyczkę ratalną w Rapida możemy spłacić maksymalnie do 48 miesięcy. W zależności od tego, jaką datę ustalimy do comiesięcznej spłaty zobowiązania, będziemy musieli jej przestrzegać, aby uniknąć niepotrzebnych konsekwencji.

Możliwe jest skorzystanie z wcześniejszej spłaty pożyczki. Dzięki temu zostaną odjęte koszty, które obowiązywałyby podczas okresu, o jaki skrócono czas trwania umowy z pożyczkodawcą.

W przypadku braku spłaty należności, pożyczkodawca może rozpocząć czynności windykacyjne, za które koszty poniesie klient.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Klient może odstąpić od umowy pożyczki do 14 dni od momentu jej podpisania bez podania żadnej przyczyny.

Odstąpienie od umowy składamy w formie oświadczenia na piśmie i wysyłamy go na adres: czesc@rapidamoney.pl. Wzór znajdziemy w załączniku w umowie pożyczki.

Klient zobowiązany jest w tym wypadku zwrócić pieniądze, które uzyskał na konto od firmy. Termin zwrotu nie może przekraczać 30 dni od momentu złożenia oświadczenia w sprawie odstąpienia od umowy.

Za czynności związane z odstąpieniem od umowy, pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów.

Koszty w Rapida

Rapida Money nie posiada na stronie kalkulatora kosztów. Jedynie po przykładowym Reprezentatywnym przykładzie, możemy zapoznać się z kosztami pożyczki ratalnej w Rapida. W przypadku tej firmy wypełniamy wniosek dostępny na stronie i uzyskujemy odpowiedź ze strony pożyczkodawcy, w której będą uwzględnione wszystkie dodatkowe koszty pożyczki, o jaką się staramy. Maksymalnie możemy zaciągnąć do 25000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy.

62.41% RRSO (zmienna)
Pożyczasz 20000 zł na 48 miesięcy, płacąc 963.3zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 46237.91 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 20000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%

Pożyczki opinie Rapida

Rapida Money jako jedna z firm udzielających pożyczek w Polsce, ma w swojej ofercie pożyczki ratalne dla osób zadłużonych. Jednakże warunek uzyskania pożyczki w Rapida, jest posiadanie zaufanej osoby, która zostanie naszym Gwarantem. W razie, gdybyśmy nie dali rady spłacić naszego zobowiązania, zrobi to za nas. Pożyczkobiorcy cenią sobie firmę Rapida za dużą przyznawalność pożyczek. Proces zaciągnięcia pożyczki jest bardzo prosty, wystarczy wejść na stronę firmy i wypełnić formularz. Następnie ktoś z firmy skontaktuje się z nami w sprawie przedstawienia indywidualnie dopasowanej oferty do naszych potrzeb. Co ważne, nie musimy podawać celu, na jakie chcemy przeznaczyć zaciągnięte pieniądze. Wysoka kwota pożyczki, czyli 25000 zł, to również duża zaleta firmy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Właścicielem serwisu jest Rapida Sp. z o.o. ul. Piękna 24 / 26A 00-549 Warszawa, KRS: 0000647952, NIP: 5252684957, REGON: 365892926.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania