Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

provema

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnio: 4,50 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Provema Credit

Pierwsza pożyczka

1100 - 1500 zł

Okres pożyczki

2 miesiące do 6 miesięcy

Wiek

od 18 lat <

Rata

Pożyczając 1500 zł na 6 miesięcy, rata = 362

RRSO

323%

Kiedy udzielana: 7 dni w tygodniu

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka Provema Credit dostępna jest do kwoty 2000 zł, ze spłatą maksymalnie do 6 miesięcy. Pierwsza pożyczka możliwa jest od kwoty 1100 zł do 1500 zł.
Zrzut strony Provema Credit Podgląd strony.

Provema Credit opinie

Provema Credit to polska firma udzielająca szybkich pożyczek online na raty. Z Provema Credit pożyczkobiorca ma możliwość zaciągnięcia niewysokiej kwoty od 1100 zł do 1500 zł. Suma niewielka, ale za to z opcją rozłożenia spłaty na 6 równych rat spłacanych co miesiąc. Taka oferta wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiej gotówki na podstawowe wydatki. Ze względu na racjonalny czas spłaty do pół roku , koszty pożyczki nie będą zanadto obciążać domowego budżetu.  

Opinie Provema Credit – o firmie

Provema Credit jest polską firmą udzielającą szybkich pożyczek online. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 33. Serwis procemacredit.pl działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Złożenie wniosku o pożyczkę przez internet w godzinach pracy biura tj. od 8.00 do 18.00 procentuje szybką procedurą przyznania pożyczki. Zazwyczaj pieniądze lądują na koncie klienta do 15 minut. Ograniczać mogą nas jedynie godziny pracy banków. Jeśli złożymy wniosek w weekend lub w innych godzinach niż wskazane, procedura przyznania pożyczki online wydłuży się. Jeżeli mamy pytanie do firmy Provema, możemy skorzystać z obsługi online, pisząc wiadomość e-mail do firmy lub kontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 32 700 77 11.

Opinie – Provema Credit pożyczki

Pożyczka w Provema Credit dostępna jest dla wszystkich osób, które osiągnęły pełnoletność. Provema Credit wyróżnia się na rynku nie wysoką kwotą pożyczki przy równocześnie długim okresem spłaty. To produkt pośredni między szybką chwilówką a długoterminową pożyczką ratalną. Zazwyczaj kwoty rzędu 1500 oferowane są na 30 dni. Z kolei pożyczki ratalne pozwalają na rozłożenie spłaty np. na 6 rat i więcej. W przypadku Provema Credit mamy do czynienia z produktem finansowym, który minimalnie oferowany jest na 61 dni a maksymalnie na 6 miesięcznych rat. Jaki wniosek można wysnuć, analizując warunki Provema Credit? Na pewno jest to pożyczka bezpieczna, ogranicza popadanie w długi dzięki niskiej kwocie zobowiązania. Miesięczne raty pozwalają na swobodne zaplanowanie domowych wydatków w taki sposób, aby spłacić całe zobowiązanie w terminie wskazanym w umowie.


Opinie o Provema Credit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Provema Credit?

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki w firmie pozabankowej Provema Credit jest wizyta na stronie pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wirtualny kalkulator. Do naszej dyspozycji oddano kwotę od 1100 do 1500, którą określamy za pomocą suwaka. Zmieniając wartości, możemy przyjrzeć się kosztom i wysokości raty. Klikając w “Zobacz cały harmonogram” możemy przyjrzeć się dokładnym terminom spłaty zobowiązania. Jeśli zaciągniemy pożyczkę np. 10 dnia miesiąca, pierwsza rata spłaty musi nastąpić do 10 dnia kolejnego miesiąca. Dokładne koszty i zasady spłaty pożyczki możemy poznać po przeczytaniu Formularza informacyjnego dostępnego na stronie głównej serwisu należącego do pożyczkodawcy.

Gdy już wystarczająco zapoznamy się z warunkami oferowanymi przez Provema Credit od otrzymania pieniędzy dzielą nas w zasadzie trzy kroki. W uproszczeniu wyglądają następująco:

  • Wybieramy kwotę pożyczki
  • Wypełniamy formularz online
  • Potwierdzamy swoje dane przelewem jednego grosza na wskazane konto pożyczkodawcy.

Po wybraniu kwoty przede wszystkim musimy wypełnić formularz aplikacyjny, który pełni również rolę formularza rejestracyjnego. Po złożeniu wniosku, otrzymamy własne konto klienta, z poziomu którego będziemy mogli obsługiwać nasze zobowiązanie.

W formularzu wypełniamy obowiązkowe pola takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu, PESEL, seria i nr dowodu osobistego, ulica i nr domu, miejscowość, kod pocztowy, kod autoryzacyjny SMS, stan cywilny, nazwę firmy, w której pracujemy oraz nasze miesięczne dochody. Określamy również nasze szacunkowe miesięczne wydatki. Wskazane pola w formularzu są obowiązkowe, więc jak nietrudno się domyślić, Provema Credit udziela pożyczek online osobom, które mogą wykazać się dochodami oraz zatrudnieniem.

Jak spłacić pożyczkę w Provema Credit?

Pożyczkę online w Provema Credit spłacamy w równych ratach na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy. Przykładowo, jeśli uzyskamy pożyczkę 10 września, terminy spłaty zobowiązania będą prezentować się następująco: 10 października, 10 listopada, 10 grudnia, 10 stycznia, 10 lutego, 10 marca. Jest to standardowy przykład spłaty pożyczki do 6 miesięcy.

Na nasze konto pocztowe otrzymamy maila od firmy z numerem konta bankowego do spłaty i informacją o wysokości kwoty do spłaty. Te same dane znajdziemy również w panelu klienta. Warto zaznaczyć, że firma kilka dni przed spłatą pożyczki wysyła do nas SMS-a oraz wiadomość email o zbliżającym się terminie uiszczenia opłaty. To praktyka godna pochwały, ponieważ dzięki temu nie zapomnimy o terminowej spłacie pożyczki.

Oczywiście spłatę całości zobowiązania w Provema Credit możemy wcześniej, przed terminem. Niestety nie przedłużymy terminu spłaty. Jeśli mamy problem ze spłatą pożyczki w terminie, warto skontaktować się z konsultantem firmy.

Koszty w Provema Credit

Przyjrzyjmy się kosztom pożyczki Provema Credit, które nie są wygórowane. Pożyczka zawiera opłatę przygotowawczą o wartości 0,01 zł i prowizję zależną od wysokości zobowiązania. Maksymalne RRSO wynosi 323%, co w rzeczywistości przekłada się na następujące koszty:

1100 zł | Czas spłaty 6 miesięcy | Całkowita kwota do spłaty pożyczki 1590 zł.

1300 zł | Czas spłaty 6 miesięcy | Całkowita kwota do spłaty pożyczki 1884 zł.

1500 zł | Czas spłaty 6 miesięcy | Całkowita kwota do spłaty pożyczki 2172 zł.

Pożyczki opinie Provema Credit

Provema Credit posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Cechuje się przejrzystymi zasadami pożyczania i nie ukrywa żadnych kosztów. Od początku wszystko dla pożyczkobiorcy jest jasne. Trzeba jednak wiedzieć, że firma Provema Credit weryfikuje naszą zdolność kredytową, sprawdzając bazy dłużników takie jak: Biuro Informacji Kredytowej S.A. BIK, Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. ERIF Biuro informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej KBIG.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawca: Provema Sp. z o.o., NIP 9542752698, KRS 0000540323 Adres: ul. Konduktorska 33, 40-155 Katowice Numer telefonu: Biuro obsługi klienta: +48 32 610 00 00 Adres poczty elektronicznej: biuro@provemacredit.pl

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania