Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Pożyczka Profi Credit - Twoje pieniądze

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,20 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Profi Credit

Pierwsza pożyczka

1000 - 25000 zł

Okres pożyczki

3 lata

Wiek

od 18 - 80 lat

RRSO

89,93%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Profi Credit to szybka pożyczka dostępna w wysokości nawet do 25000 zł. Pożyczkę  uzyskujemy online – za pośrednictwem komputera. Kwota pożyczki, jaką możemy zaciągnąć, będzie zależała w dużej mierze od naszej zdolności kredytowej. Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska S.A., z siedzibą przy ul. Browarna 2, 43-300 w Bielsku Białej.
Zrzut strony Profi Credit Podgląd strony.

Pożyczka Profi Credit przeznaczona dla osób w wieku między 18 a 80 rokiem życia. Najwyższą kwotę pożyczki, o jaką można się ubiegać to 25000 zł, mogą uzyskać jedynie osoby, które ukończyły 30 rok życia.

Profi Credit opinie

Profi Credit to jedna z największych firm pozabankowych w Polsce. Na polskim rynku funkcjonuje od 2004 roku, wciąż prężnie się rozwijając. W ofercie można znaleźć długoterminowe pożyczki online przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Jest to alternatywa do kredytów bankowych. Profi Credit tworzą fachowcy, którzy dostosowują oferty pożyczkowe do sytuacji rynkowej oraz potrzeb klienta.

Opinie Profi Credit – o firmie

Główną wartością, tworzącą misję firmy jest pomoc. Oferując szybkie pożyczki, Profi Credit zapewnia wsparcie pieniężne osobom, które dotknął nagły kryzys finansowy czy pojawiły się niespodziewane wydatki. Każdy pożyczkobiorca traktowany jest indywidualnie, a konsultanci dostosowują harmonogram spłaty zobowiązań do jego potrzeb i możliwości. Dla osób niekorzystających z internetu zostało otwartych 130 placówek na terenie całego kraju.

Ponadto Profi Credit zajmuje się działalnością charytatywną, wspierając od 2015 roku stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Profi Credit stworzył również własny program “Dziecięcy uśmiech z PROFI CREDIT”,  wspierający dzieci, które najbardziej potrzebują opieki. Prowadzi również regionalną działalność dobroczynną w postaci wyprawek szkolnych dla bielskich domów dziecka.

Opinie Profi Credit – pożyczki

Profi Credit oferuje pożyczki pozabankowe osobom, które nie mają możliwości uzyskania zgody na kredyt w banku. Maksymalna kwota dostępna dla klientów indywidualnych to 25000 złotych na najdłuższy możliwy okres spłaty 36 miesięcy.  Dokładne informacje zostaną udzielone pożyczkobiorcy podczas rozmowy telefonicznej z doradcą. Natomiast drugą możliwością jest pożyczka dla firm od 500 do 6000 złotych, a termin spłaty mieści się w przedziale od 12 do 24 miesięcy. W przypadku dłuższej działalności Profi Credit może zaoferować wyższą kwotę. Całkowity koszt spłaty składa się z kwoty pożyczki, oprocentowania, opłaty przygotowawczej oraz prowizji. Jeśli klient zdecyduje się na wykupienie “Twojego pakietu”, wówczas do tej sumy doliczana jest również jego cena.

W razie problemów można skontaktować się z przedstawicielem firmy drogą telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Drugim rozwiązaniem jest kontakt mailowy, jednak w tej sytuacji należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania odpowiedź. Dodatkowe udogodnienie proponowane przez Profi Credit to pozostawienie numeru telefonu lub zamówienie rozmowy z doradcą.


Opinie o Profi Credit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Profi Credit?

Złożenie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste i bezpieczne dla wnioskującego. Możemy pożyczyć pieniądze na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie pożyczkodawcy. Jeżeli natomiast nie chcemy lub nie mamy możliwości wysłania wniosku przez internet, możemy zadzwonić do konsultanta i zaciągnąć pożyczkę przez telefon.

Kwota, jaką możemy uzyskać, wynosi od 1000 do 25000 zł. Pożyczkę mogą zaciągnąć osoby pełnoletnie. Górna granica wieku osoby wnioskującej nie może przekraczać 80 lat. Najwyższa kwota, jaką można otrzymać to 25000 zł, przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 30 lat.

Pieniądze z Profi Credit możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Aby złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej, wystarczy podać dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Po kilku minutach powinien zadzwonić konsultant z Profi Credit, który przeprowadzi wstępny proces weryfikacji zdolności kredytowej wnioskującego.

Po akceptacji wniosku przez pożyczkodawcę, jeden z terenowych doradców finansowych umówi się z nami na spotkanie, aby sfinalizować umowę o pożyczkę.

Kiedy otrzymam pożyczkę w Profi Credit?

Decyzję o przyznaniu pożyczki oraz maksymalnej kwoty, jaką jest w stanie zaoferować nam firma, uzyskamy po pierwszej rozmowie telefonicznej. Kwota, jaką otrzymamy, będzie głównie zależeć od naszej zdolności kredytowej.

Po rozmowie telefonicznej uzyskamy informację, czy pożyczka zostanie nam przyznana, czy też wniosek został odrzucony.

Profi Credit wypłaca pieniądze na rachunek bankowy klienta.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

Jak spłacić zobowiązanie w Profi Credit?

Pożyczkę spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy. Wszystkie dane uzyskamy na umowie pożyczki. Konsultant Profi Credit poinformuje nas o długości spłaty zobowiązania.

Masz problemy ze spłatą pożyczki? Koniecznie skontaktuj się z pożyczkodawcą i postaraj się rozwiązać tę sprawę.

Firma przygotowała dla swoich klientów ofertę “Twój Pakiet”. Jest to możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50 %, tak zwane “wakacje kredytowe”.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca może wysłać stosowne pismo do firmy, w którym zawarte będzie rozwiązanie umowy. Wzór wniosku znajdować będzie się w umowie pożyczki.

Taka możliwość jest dostępna maksymalnie do 14 dni od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą.

Jeżeli firma przychyli się do naszego wniosku, będziemy zobowiązani oddać pieniądze na konto bankowe pożyczkodawcy.

Pożyczki opinie Profi Credit – program lojalnościowy

Profi Credit docenia terminową spłatę pierwszej pożyczki online poprzez umożliwienie otrzymania kolejnych środków finansowych na dowód osobisty. Pożyczkobiorca może również dołączyć do Klubu Dobrego Klienta, otrzymując dodatkowe korzyści. Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić pod wskazany na stronie firmy numer. Rejestracji można dokonać już po 6 miesiącach terminowej spłaty. W ramach członkostwa Profi Credit zapewnia szybszą wypłatę środków, ograniczenie formalności podczas procedury wnioskowania, a także dostęp do dedykowanej infolinii.

Opinie o Profi Credit

Opinie osób korzystających z usług firmy dostępne są na stronie internetowej, a także na wielu forach internetowych oraz portalach. Według nich pożyczkodawca wykazuje dużą elastyczność, proponując w przypadku problemów z opłatami szereg wyżej wymienionych rozwiązań. Poza tym szczegółowe warunki umowy ustalane są podczas rozmowy telefonicznej. Dzięki temu pożyczkobiorca może uzyskać na przykład zindywidualizowany i dostosowany do jego potrzeb harmonogram spłat. Zaletą firmy jest również otrzymanie wstępnej decyzji już po pierwszym kontakcie telefonicznym z doradcą. Cała procedura wnioskowania przebiega sprawnie i bezproblemowo, ograniczając formalności do minimum.

Profi Credit – program partnerski

Podpisując umowę z Profi Credit, pożyczkobiorca otrzymuje kupony dla znajomych. Warunkiem jest minimalna kwota pożyczki więcej niż 2000 złotych netto oraz okres spłaty wynoszący co najmniej 18 miesięcy. Nie ma ograniczeń, co do ilości osób, którym wręczymy kupon. Jednak w każdym okresie rozliczeniowym pożyczkodawca zezwala na maksymalnie dwie nagrody, które wręczane są po spłacie pierwszej raty przez znajomego. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie programu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania