Darmowe chwilówki

0%
pozyczkomat

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 16, średnio: 3,00 z 5)
Loading...

Pożyczkomat

Pierwsza pożyczka

200 - 1500 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 35 dni

Wiek

21 - 61 lat

Koszt

0% - 19,50%

RRSO

0,00% - 541%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozyczkomat.pl oferuje krótkoterminową pozabankową pożyczkę do 1500 zł z terminem spłaty do 35 dni. Wystarczy się zarejestrować i złożyć wniosek o pożyczkę. Pożyczki są udzielane przez Internet w ciągu kilku minut, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto. Pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka:

Darmowa do 500 zł lub z prowizją do 1500 zł

Zrzut strony Pożyczkomat Podgląd strony.

Aby ubiegać się o pożyczkę należy wypełnić prosty wniosek rejestracyjny. Następnie należy potwierdzić rejestrację, przelewając jednorazową opłatę w wysokości 1 gr z osobistego konta bankowego.

kwotę 1 gr można przelać na jedno z sześciu kont bankowych:
PEKAO SA, BZ WBK, Nordea Bank, BRE Bank, PKO Bank, Millennium Bank

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o potwierdzenie akceptacji warunków Umowy, które dostępne są na stronie internetowej pożyczkomatu i które otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail. Twoja zgoda jest niezbędna do pomyślnego zakończenia procesu rejestracji. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na e-maila.

Następnie złóż wniosek o pożyczkę.

Skorzystaj z kalkulatora na stronie głównej i wybierz kwotę oraz preferowany termin spłaty. Kliknij w przycisk „Wyślij wniosek”. Potwierdzenie poprawnego złożenia wniosku otrzymasz drogą elektroniczną.
Jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony, w ciągu dziesięciu minut pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto.

W Pożyczkomat może być przeprowadzona weryfikacja telefoniczna.

Biorąc pierwszą pożyczkę 500 zł na:

7 dni – spłacasz więcej 0,00 % – oddajesz 500 zł
14 dni – 0,00 % – oddajesz 500 zł
35 dni – 0,00 % – oddajesz 500 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i zawierają okresowy rabat. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500 PLN; czas obowiązywania umowy 35 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 0,00 PLN; całkowita kwota do zapłaty 500,00 PLN; RRSO 0,00% (stan na dzień 18.12.2016 r.)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Friendly Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 7/18, Infolinia 22 112 0 112 godziny pracy Pn - Pt 8:00 - 21:00 Sob 9:00 - 17:00 Niedz 11:00 - 15:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.