Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
pozyczkomat

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 17, średnio: 2,94 z 5)
loadingLoading...

Pożyczkomat

Pierwsza pożyczka

200 - 1500 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 35 dni

Wiek

21 - 61 lat

Koszt

0% - 19,50%

RRSO

0,00% - 541%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozyczkomat.pl oferuje krótkoterminową pozabankową pożyczkę do 1500 zł z terminem spłaty do 35 dni. Wystarczy, że się zarejestrujesz i złożysz wniosek. Pożyczki są udzielane przez Internet w ciągu kilku minut, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto. Pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka:

Do 1500 zł za darmo!

Zrzut strony Pożyczkomat Podgląd strony.

Pożyczkomat opinie

Pożyczkomat działa na rynku pozabankowych usług finansowych. Należy do spółki Friendly Finance, która zajmuje się udzielaniem chwilówek przez internet na całym świecie, między innymi w Hiszpanii czy Słowacji. Natomiast w  Polsce funkcjonują od 2013 roku, od samego początku zdobywając zaufanie klientów. Serwis Pożyczkomat jest również członkiem Związku Firm Pożyczkowych sprawującego patronat akcji System Bezpieczny PESEL, co daje klientowi gwarancję bezpiecznej procedury wnioskowania oraz profesjonalnej obsługi.

Opinie Pożyczkomat – o firmie

Pożyczkomat stawia na pierwszym miejscu klienta. Najważniejsze jest jego zadowolenie i satysfakcja z oferowanych usług. Aby to zapewnić, pożyczkodawca stara się zapewnić swoim użytkownikom najwyższej jakości obsługę oraz swobodny dostęp do systemu pomocy w razie problemów. Pożyczkodawca udziela wsparcia finansowego na prostych i przejrzystych zasadach. Efektem działań firmy mających na celu wygodę użytkownika są opinie klientów, którzy chętnie polecają produkty Pożyczkomatu swoim bliskim. Dodatkowe projekty – takie jak Akademia Domowych Finansów – pomagają osobom mającym problem z płynnością finansową uporządkować i kontrolować swoje wydatki. Ponadto pożyczkodawca dba o swój dobry wizerunek, aktywnie uczestnicząc w działaniach charytatywnych.

Opinie Pożyczkomat – pożyczki

Pożyczkomat w swojej ofercie posiada krótkoterminowe szybkie pożyczki pozabankowe. Procedura wnioskowania o środki finansowe odbywa się w pełni online. Firma nie wymaga osobistego składania dokumentów w oddziale, tak jak niektóre instytucje. Ograniczenie formalności do minimum pozwoliło na szybszy przepływ informacji związanych z rozpatrzeniem wniosku oraz finalizacją umowy. Czas oczekiwania na podjęcie decyzji pożyczkodawcy to zazwyczaj 15 minut. W przypadku realizacji transakcji wszystko zależy od sesji rozliczeń w banku, gdzie został zarejestrowany rachunek bankowy klienta.

Serwis oferuje pożyczki online od 200 do nawet 7500 złotych. Najdłuższy możliwy okres spłaty zobowiązania wynosi 35 dni. Jednak w przypadku wnioskowania o pierwszą pożyczkę można ubiegać się o maksymalnie 1500 złotych. Takie ograniczenie jest spowodowane koniecznością budowania zaufania. W przypadku terminowych spłat możemy korzystać z wyższych kwot.

Ponadto firma gwarantuje swoim nowym pożyczkobiorcą pierwszą darmową pożyczkę na maksymalnie 35 dni. Koszty spłaty, czyli prowizja za udzielenie wsparcia finansowego, wynoszą 0 złotych, dzięki rabatowi udzielonemu przez Pożyczkomat. Kwota pierwszej pożyczki powinna mieścić się w przedziale od 200 do 1500 złotych. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest terminowa spłata zadłużenia.


Opinie o Pożyczkomat znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Procedura wnioskowania – Pożyczkomat

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wypełnić prosty wniosek rejestracyjny. Następnie należy potwierdzić rejestrację, przelewając jednorazową opłatę w wysokości 1 gr z osobistego konta bankowego.

Kwotę 1 gr można przelać na jedno z sześciu kont bankowych:

PEKAO SA, BZ WBK, Nordea Bank, BRE Bank, PKO Bank, Millennium Bank

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o potwierdzenie akceptacji warunków Umowy, które dostępne są na stronie internetowej pożyczkomatu, zostaną one również wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Twoja zgoda jest niezbędna do pomyślnego zakończenia procesu rejestracji. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na adres e-mail.

Następnie złóż wniosek o pożyczkę.

Skorzystaj z kalkulatora na stronie głównej i wybierz kwotę oraz preferowany termin spłaty. Kliknij w przycisk „Wyślij wniosek”. Potwierdzenie poprawnego złożenia wniosku otrzymasz drogą elektroniczną.

Jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony, w ciągu dziesięciu minut pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto.

Możesz również spodziewać się weryfikacji telefonicznej informacji podanych w formularzu.

Koszty Pożyczki – Opinie Pożyczkomat

Jak już zostało wspomniane, pierwsze środki finansowe w Pożyczkomat nie zostają obciążone żadnymi dodatkowymi kosztami. Pożyczkobiorca oddaje dokładnie tyle, ile dostał. Jeśli klient zainteresowany jest kwotą 1000 zł, wówczas RRSO oraz oprocentowanie stałe wynoszą 0%, a prowizja to 0 zł. To znaczy, że całkowity koszt spłaty jest równy 1000 zł.

Z kolei w przypadku kolejnego już wnioskowania do kwoty pożyczki zostają doliczane koszty spłaty. Kiedy pożyczkobiorca decyduje się na środki finansowe w wysokości 2500 zł na 31 dni przy RRSO 690,1%, to opłaty za udzielenie pożyczki wynoszą 479.75 zł.

Kwota pożyczki 1000 zł | Termin spłaty 30 dni | Całkowity koszt spłaty 1000.00 zł

Kwota pożyczki 2500 zł | Termin spłaty 31 dni | Całkowity koszt spłaty 2979.75 zł

Kwota pożyczki 6200 zł | Termin spłaty 35 dni | Całkowity koszt spłaty 7370.46 zł

Kwota pożyczki 7500 zł | Termin spłaty 35 dni | Całkowity koszt spłaty 8865.53 zł

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1655,2%, całkowita kwota pożyczki: 2.000 zł, całkowity koszt pożyczki 551,01 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 551,01 zł); oprocentowanie stałe w skali roku: 0 %, całkowita kwota do zapłaty: 2551,01 zł. Czas obowiązywania umowy: 31 dni. Kalkulacja na dzień: 17.04.2018 r. W przypadku osób wnioskujących o pożyczkę po raz pierwszy pobierana jest opłata weryfikacyjna w wysokości 0,01 zł.

Pożyczkomat Opinie pożyczki – kontakt

Pożyczkomat dbając o wygodę klientów, udostępnia możliwość kontaktowania się z konsultantami w trybie bez wychodzenia z domu. Pożyczkobiorca w celu zaczerpnięcia informacji może zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu infolinii lub napisać wiadomość na kontaktowy adres e-mail. Doradcy oferują swoją pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-21.00. Pożyczkomat pracuje również w weekendy! W soboty infolinia zostaje otwarta o godzinie 9.00, a zamknięta 18.00, zaś w niedzielę aktywacja następuje o 10.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Friendly Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 7/18, Infolinia 22 112 0 112 godziny pracy Pn - Pt 8:00 - 21:00 Sob 9:00 - 17:00 Niedz 11:00 - 15:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania