Darmowe chwilówki

0%
pożyczkodaj logo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 31, średnio: 2,61 z 5)
Loading...

Pożyczkodaj

Pierwsza pożyczka

100 - 1000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc

Wiek

28 - 84 lat

Koszt

0,00%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwszą pożyczkę na 30 dni otrzymasz z rabatem do 0 zł, warunkiem jest terminowa spłata. Uwaga! Pożyczka dla osób w wieku od 28 do 84 lat.
Zrzut strony Pożyczkodaj Podgląd strony.

Co musisz zrobić aby otrzymać pożyczkę?
Kliknij w nasz baner „Zgłoś wniosek”
Po przekierowaniu, na stronie głównej pozyczkodaj.pl określ kwotę i kliknij „Weź pożyczkę”.
Następnie wypełnij wniosek, podaj swoje dane i potwierdź otrzymanym kodem sms.
Pożyczkodawca może poprosić Cię o przesłanie drogą elektroniczną zaświadczenia o dochodach.
Po wypełnieniu wniosku założony zostanie Twój profil. Wtedy poproszony zostaniesz o symboliczny przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego (1 grosz). Przelew jest potrzebny do weryfikacji Twojej tożsamości. Natomiast nie będzie już wymagany przy kolejnych pożyczkach.
Po zaksięgowaniu przelewu, Twój wniosek zostanie zweryfikowany i otrzymasz informację o przyznaniu lub odmowie pożyczki.
Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję, zapoznaj się z umową i dokonaj akceptacji.
Pieniądze zostaną przelane nawet w przeciągu 5 minut. Jednak zależy to od dnia i godziny wysłania pieniędzy i w jakich godzinach Twój bank realizuje szybkie przelewy.
Do przelewu masz do wyboru banki:
Alior, Getin, ING, Millenium, Pekao, PKOBP, mBank, Credit Agricole, BZWBK.

Pożyczając 1000 zł na 30 dni, otrzymasz rabat i zwracasz 1000 zł
RRSO: 0,00%
Pamiętaj jedynie o terminowej spłacie (ważna jest data zaksięgowania przelewu na koncie pozyczkodaj.pl)

pożyczkę można przedłużyć o kolejne 30 dni
koszt przedłużenia wyniesie 28,50%
czyli koszt przedłużenia 500 zł wyjdzie 143,74 zł
Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie!

W momencie braku terminowej spłaty. Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt państwowych) w godzinach od 8.00 do 18.00
telefon: 801013003, lub 41/2605051

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej w terminie spłaty wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków w którym Finansec Sp. z o.o. posiada swoje konto). Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500.00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 10%, prowizja 137.50 zł, całkowita kwota do zapłaty 642.74 zł, RRSO 2023.06% (w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej terminowo suma wszystkich kosztów wynosi 0 zł tzn. całkowita kwota do zapłaty wynosi: 500.00 zł, stan na dzień 21.06.2017 r.). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczki udziela: Finansec Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.