Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

pozyczkaplus

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 13, średnio: 2,62 z 5)
loadingLoading...

PożyczkaPlus

Pierwsza pożyczka

200 - 8000 zł

Okres pożyczki

15 dni do 45 dni

Wiek

21 - 73 lat

RRSO

0% - 735.7%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Najnowsza pożyczka online bez BIK. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu Uwaga! W najnowszej promocji - prowizja za udzielenie pierwszej pożyczki wyniesie tylko 10 zł

Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 30 dni.

Firma PożyczkaPlus stosuje troszkę odmienny sposób ubiegania się o pożyczkę.

Zrzut strony PożyczkaPlus Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w PożyczkaPlus?

Na sam początek należy zarejestrować się na portalu:
Podać Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL,serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, numer Twojego konta bankowego.

Następnie otrzymasz na podany email kod rejestracyjny. Po poprawnym zarejestrowaniu się, należy potwierdzić numer rachunku bankowego przelewając 1 gr z konta osobistego.

W tytule przelewu należy zawrzeć treść:
”Potwierdzam kod rejestracji ….(proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy”

kwotę 1 gr można przelać na jedno z pięciu kont bankowych:

BZ WBK, Alior Bank, PKO Bank, Millennium Bank, PEKAO Bank

Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej przez bank, system wysyła SMS-em ID użytkownika i na podany przez Klienta email tymczasowe hasło, które trzeba wprowadzić na stronie internetowej. Po zalogowaniu się na swoją strefę użytkownika PP, należy zmienić tymczasowe hasło na własne hasło i wypełnić wniosek, wybierając kwotę i okres pożyczki.

Następnie należy potwierdzić wybrany wariant pożyczki. Wprowadzić swoje hasło do wskazanego okienka i kliknąć na przycisk – Potwierdzić
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczka zostanie wysłana w 15 minut na podane konto bankowe.

Biorąc pożyczkę 1000 zł na:

15 dni – do zwrotu 1010,00 zł
30 dni – do zwrotu 1010,00 zł

Spłatę pożyczki  można przedłużyć o 30 dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 510 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres kredytowania, RRSO – 12,87% (stan na 11.03.2016)

Co w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania w terminie w PożyczkaPlus?

Pożyczkę możemy spłacić przed wyznaczonym terminem.

W przypadku braku spłaty zobowiązania, pożyczkobiorca może skorzystać z przedłużenia spłaty pożyczki o kolejne 30 dni. Opcja ta jest płatna dla klienta.

Stali klienci mogą skorzystać z refinansowania pożyczki. Refinansowanie zostanie przedłużone o okres, na jaki została zaciągnięta pożyczka w Pożyczka Plus.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela MAŁA POŻYCZKA Sp. z o.o. ul. Składowa 12, 15-399 Białystok, Infolinia: +48 8710049 Godziny pracy: Pon - Pt 8.00 - 21.00 Sob- Niedz 9.00 -17.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania