Darmowe chwilówki

pozyczkaplus

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,60 z 5)
Loading...

PożyczkaPlus

Pierwsza pożyczka

200 - 2000 zł

Okres pożyczki

15 dni do 1 miesiąc

Wiek

21 - 70 lat

Koszt

10 zł

RRSO

12,87%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Najnowsza pożyczka online bez BIK. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu Uwaga! W najnowszej promocji - prowizja za udzielenie pierwszej pożyczki wyniesie tylko 10 zł

Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 30 dni.

Firma PożyczkaPlus stosuje troszkę odmienny sposób ubiegania się o pożyczkę.

Na sam początek należy zarejestrować się na portalu: Podać Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL,serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, numer Twojego konta bankowego.

Zrzut strony PożyczkaPlus Podgląd strony.

Następnie otrzymasz na podany email kod rejestracyjny. Po poprawnym zarejestrowaniu się, należy potwierdzić numer rachunku bankowego przelewając 1 gr z konta osobistego.

W tytule przelewu należy zawrzeć treść:
”Potwierdzam kod rejestracji ….(proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy”

kwotę 1 gr można przelać na jedno z pięciu kont bankowych:

BZ WBK, Alior Bank, PKO Bank, Millennium Bank, PEKAO Bank

Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej przez bank, system wysyła SMS-em ID użytkownika i na podany przez Klienta email tymczasowe hasło, które trzeba wprowadzić na stronie internetowej. Po zalogowaniu się na swoją strefę użytkownika PP, należy zmienić tymczasowe hasło na własne hasło i wypełnić wniosek, wybierając kwotę i okres pożyczki.

Następnie należy potwierdzić wybrany wariant pożyczki. Wprowadzić swoje hasło do wskazanego okienka i kliknąć na przycisk – Potwierdzić
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczka zostanie wysłana w 15 minut na podane konto bankowe.

Biorąc pożyczkę 1000 zł na:

15 dni – do zwrotu 1010,00 zł
30 dni – do zwrotu 1010,00 zł

Spłatę pożyczki  można przedłużyć o 30 dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 510 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 12,87% (stan na 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela MAŁA POŻYCZKA Sp. z o.o. ul. Składowa 12, 15-399 Białystok, Infolinia: +48 8710049 Godziny pracy: Pon - Pt 8.00 - 21.00 Sob- Niedz 9.00 -17.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.