Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

pozyczkaplus

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 16, średnio: 2,44 z 5)
loadingLoading...

PożyczkaPlus

Pierwsza pożyczka

200 - 10000 zł

Okres pożyczki

15 dni do 45 dni

Wiek

21 - 73 lat

RRSO

0% - 735.7%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Najnowsza pożyczka online bez BIK. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu Uwaga! W najnowszej promocji – prowizja za udzielenie pierwszej pożyczki wyniesie tylko 10 zł.

Pierwsza pożyczka: do 3000 zł na 30 dni.

Zrzut strony PożyczkaPlus Podgląd strony.

PożyczkaPlus opinie

PożyczkaPlus to platforma internetowa umożliwiająca skorzystanie z pozabankowych usług finansowych. Serwis określa się jako jedna z czołowych, prężnie rozwijających się marek w sektorze pożyczek pozabankowych. Jest częścią spółki Aventus Group, której siedziba znajduję się w Białymstoku. Grupa prowadzi swoją działalność na terenie krajów europejskich. Istnieje od 2012 roku.

Opinie PożyczkaPlus – o firmie

Dla firmy PożyczkaPlus priorytetem jest zadowolenie klienta z oferowanych usług. Dbanie o komfort i bezpieczeństwo klientów zostało nagrodzone wieloma wyróżnieniami, między innymi Medal Polskiej Przedsiębiorczości – Pożyczka Roku 2016 w kategoriach: Lider Szybkiej Pożyczki, e-Pożyczka czy Profesjonalna Obsługa. Potwierdza to, że sposób działania firmy jest zgodny z jej zasadami i wartościami. Profesjonalizm – firma zapewnia klientowi satysfakcję z usług, dzięki wykwalifikowanej kadrze i wciąż rozwijającego się systemu obsługi klienta. Elastyczność – możliwość zaciągnięcia zarówno wysokich, jak i niskich kwot pożyczek. Wnioskodawca może dopasować termin spłaty do swoich możliwości i potrzeb finansowych.

Szybkość – pożyczkodawca wyśle informację o decyzji w sprawie przyznania pożyczki w formie wiadomości SMS, a następnie niemal natychmiast przekaże wnioskowane środki pieniężne na podany we wniosku numer konta. Uczciwość i Przejrzystość – brak ukrytych opłat, wszystkie zasady oraz wzory dokumentów pozostają do dyspozycji klienta na oficjalnej stronie internetowej pożyczkodawcy. Bezpieczeństwo – PożyczkaPlus znajduje się w Rejestrze Firm Pożyczkowych, co gwarantuje zachowanie zachowanie zasad bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Opinie PożyczkaPlus – pożyczki

PożyczkaPlus oferuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe na okres od 5 do 45 dni. Maksymalna dostępna kwota, o jaką można się ubiegać to 10000 złotych. Natomiast minimalne wsparcie finansowe może wynosić 200 złotych. Pożyczkodawca ogranicza dostęp do konkretnych sum oraz okresów zwrotu należności, zachowując je dla lojalnych wnioskodawców. Nowi klienci otrzymują gwarancję darmowej pierwszej pożyczki. Promocja obejmuje wartości od 200 do 3000 złotych przy spłacie do 30 dni. Więcej czasu na uregulowanie zobowiązania można otrzymać dopiero przy trzeciej pożyczce.


Opinie o PożyczkaPlus znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Pożyczki opinie PożyczkaPlus

Pożyczki udzielane przez firmę PożyczkPlus mają przejrzyste i proste zasady. Wnioskodawca zostaje poinformowany o wszystkich kosztach przed podpisaniem umowy. Nie ma dodatkowych ukrytych opłat czy zapisów “drobnym druczkiem”. Cały proces pożyczkowania odbywa się przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego podpiętego do internetu. Wszystkie formalności są ograniczone do minimum, dzięki wypełnianiu formularza online. Dane wpisywane podczas wnioskowania są objęte ochroną danych osobowych.

Jak zaciągnąć pożyczkę w PożyczkaPlus?

Na samym początku należy zarejestrować się na portalu, podając swoje Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serię i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, numer konta bankowego.

Następnie otrzymasz na podany adres e-mail kod rejestracyjny. Po poprawnym zarejestrowaniu się, należy potwierdzić numer rachunku bankowego, przelewając 1 gr z konta osobistego.

W tytule przelewu należy zawrzeć treść:
”Potwierdzam kod rejestracji … (proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy”

Kwotę 1 gr można przelać na jedno z pięciu kont bankowych:

BZ WBK, Alior Bank, PKO Bank, Millennium Bank, PEKAO Bank

Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej przez bank, system wysyła SMS-em ID użytkownika i na podany przez Klienta email tymczasowe hasło, które trzeba wprowadzić na stronie internetowej. Po zalogowaniu się na swoją strefę użytkownika PP, należy zmienić tymczasowe hasło na własne hasło i wypełnić wniosek, wybierając kwotę i okres pożyczki.

Następnie należy potwierdzić wybrany wariant pożyczki. Wprowadzić swoje hasło do wskazanego okienka i kliknąć w przycisk – Potwierdzić
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczka zostanie wysłana w 15 minut na podane konto bankowe.

Koszty spłaty w PożyczkaPlus

Na stronie pożyczkodawcy dostępny jest wirtualny kalkulator, który umożliwia sprawdzenie wartości kosztów spłaty zobowiązania. Za pomocą suwaków można dopasować kwotę oraz termin spłaty według swoich potrzeb oraz możliwości. Przykładowo kiedy wybierzemy 4000 zł na 30 dni, wówczas koszt pożyczki wynosi 1130.88 zł przy RRSO 1968.26%.

Kwota pożyczki 3000 zł | Termin spłaty 30 dni | Całkowity koszt pożyczki   3335.37 zł

Kwota pożyczki 5000 zł | Termin spłaty 30 dni | Całkowity koszt pożyczki   6414.10 zł

Kwota pożyczki 8000 zł | Termin spłaty 30 dni | Całkowity koszt pożyczki 10262.75 zł

Kwota pożyczki 10000 zł | Termin spłaty 45 dni | Całkowity koszt pożyczki 12992.29 zł

Spłatę pożyczki  można przedłużyć o 30 dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 2600 zł, 5000 zł, 8000 zł, 10 000 zł  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Reprezentatywne przykłady pożyczek zostały opracowane na dzień 01.06.2018r.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 0% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Czas obowiązywania umowy 30 dni.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Co w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania w terminie w PożyczkaPlus?

Pożyczkę możemy spłacić przed wyznaczonym terminem.

W przypadku braku spłaty zobowiązania, pożyczkobiorca może skorzystać z przedłużenia spłaty pożyczki o kolejne 30 dni. Opcja ta jest płatna dla klienta.

Stali klienci mogą skorzystać z refinansowania pożyczki. Refinansowanie zostanie przedłużone o okres, na jaki została zaciągnięta pożyczka w Pożyczka Plus.

PożyczkaPlus Opinie pożyczki – kontakt

PożyczkaPlus umożliwia nawiązanie kontaktu z konsultantami poprzez czat dostępny po wejściu na stronę główną pożyczkodawcy. Kolejnym rozwiązaniem jest udostępnienie krótkiego formularza kontaktowego, który trzeba wypełnić niezbędnymi danymi pozwalającymi na przesłanie informacji zwrotnej lub kontakt mailowy pod wskazanym na stronie adresem e-mail. Problemy użytkowników wiążą się między innymi ze spłatą pożyczki, rejestracją, przedłużeniem okresu pożyczki, dane potrzebne do zalogowania oraz opóźnienia w spłacie. Natomiast infolinia zostaje podzielona na ogólną oraz dla osób zalegających z płatnościami. Konsultanci pozostają do dyspozycji pożyczkobiorców od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-21.00, a także w weekendy od 9.00 do 17.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela MAŁA POŻYCZKA Sp. z o.o. ul. Składowa 12, 15-399 Białystok, Infolinia: +48 8710049 Godziny pracy: Pon - Pt 8.00 - 21.00 Sob- Niedz 9.00 -17.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania