Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.



Pożyczki ratalne

PożyczkaGo pożyczka godna polecenia

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

PożyczkaGo

Pierwsza pożyczka

1000 - 5000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy 2 dni do 3 lata

Wiek

od 24 lat

RRSO

78,29% - 255,56%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

PożyczkaGo oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne. Kwota, jaką możemy zaciągnąć wynosi od 1000 do 5000 zł. Spłatę zobowiązania można rozłożyć maksymalnie na 36 miesięcy.
Zrzut strony PożyczkaGo Podgląd strony.

PożyczkaGo opinie

PożyczkaGo oferuje pożyczki długoterminowe, z możliwością rozłożenia spłaty zobowiązania na równe raty. Pożyczka ratalna możliwa jest w wysokości od 1000 zł do 5000 zł. Maksymalnie możemy uzyskać pożyczkę do 36 miesięcy. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, dlatego jest to wygodny sposób dla wielu osób. Możemy uzyskać szybko pieniądze, bez konieczności wychodzenia z domu. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo oraz zadowolenie pożyczkobiorców. Pożyczka dopasowana jest do potrzeb oraz możliwości klienta. Pieniądze z pożyczki możemy wydać na dowolny cel, firma nie oczekuje od wnioskujących podania powodu, na co chcą przeznaczyć pieniądze.

Opinie PożyczkaGo – o firmie

PożyczkaGo należy do spółki Affiliate Partners Sp z o.o. Natomiast pożyczkodawcą PożyczkaGo jest firma Vippo Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Solec 22. Jeżeli mamy jakieś pytania do pożyczkodawcy, możemy kontaktować się z konsultantami telefonicznie lub wysyłając zapytanie na adres e-mailowy podany na stronie internetowej firmy. Korzystanie z serwisu PożyczkaGo jest całkowicie bezpłatne. Również za rejestrację konta klienta, pożyczkobiorca nie uiszcza żadnej wpłaty. Warunki umowy pożyczki są przejrzyste, jak również koszty zaciągniętej pożyczki jest jasno przedstawione na stronie przy kalkulatorze kosztów oraz w umowie pożyczki, którą przed podpisaniem dostajemy do wglądu.

Opinie – PożyczkaGo pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: które ukończyły 24 lata, posiadają ważny dokument tożsamości, aktywny numer telefonu, jak również udokumentowany stałe źródło dochodu.


Opinie o PożyczkaGo  znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w PożyczkaGo?

Pożyczka ratalna w PożyczkaGo możliwa jest do zaciągnięcia w kwocie od 1000 do 5000 zł. Spłatę zobowiązania możemy podzielić na równe raty do 36 miesięcy. Co ważne, pożyczka, jest całkowicie dopasowana do potrzeb klienta.

Wniosek o pożyczkę znajdziemy na głównej stronie firmy. Tam za pomocą suwaka wybieramy odpowiadającą nam kwotę pożyczki. Jeżeli będziemy zdecydowani klikamy “weź pożyczkę”. Zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem, w którym wypełniamy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Poniżej wniosku, znajdują się zgody, z którymi musimy się zapoznać. Aby uzyskać pożyczkę, musimy zgodzić się na wszystkie zgody, które mają przy sobie gwiazdkę. Reszta zgód jest dobrowolna.

Jeżeli wyślemy wniosek, czekamy na telefon lub e-maila zwrotnego, czy pożyczka została przyznana. W przypadku otrzymania pozytywnej odpowiedzi od firmy, że uzyskaliśmy pieniądze, musimy wykonać jeszcze przelew weryfikacyjny. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, na naszym koncie pojawią się pieniądze od firmy PożyczkaGo.

Kiedy otrzymam pożyczkę w PożyczkaGo?

Pożyczkę otrzymamy po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi ze strony pożyczkodawcy. Wypłata nastąpi na numer rachunku bankowego wskazanego w umowie pożyczki.

Pieniądze z pożyczki zostaną przelane na nasze konto najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od momentu zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Jak spłacić zobowiązanie w PożyczkaGo?

Pożyczkę spłacamy na konto pożyczkodawcy, trzymając się daty spłaty zobowiązania zawartej na umowie. Pożyczkę możemy spłacić przed wyznaczonym terminem.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca jest w stanie odstąpić od umowy pożyczki w terminie do 14 dni od momentu jej zawarcia. Jeżeli jesteśmy zdecydowani na zerwanie umowy z pożyczkodawcą, musimy wysłać stosowne pismo na adres pożyczkodawcy.

W sytuacji gdy pożyczkodawca wyrazi zgodę na odstąpienie od umowy, jesteśmy zobowiązani odesłać pieniądze na konto bankowe firmy.

Koszty w PożyczkaGo

PożyczkaGo oferuje pożyczki rozłożone na raty do kwoty 5000 zł. Spłata zobowiązania waha się między 6 a 36 miesiącami. Pożyczka nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki ani żadnych dodatkowych benefitów dla swoich klientów. Poniżej przedstawiamy koszty, jakie czekają nas przy spłacie pożyczki w PożyczkaGo:

 

1000 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 238,23 zł | Całkowita kwota do spłaty 1429,37 zł

1000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 60,04 zł | Całkowita kwota do spłaty 2161,62 zł

2000 zł | Czas spłaty 6 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 476,46 zł | Całkowita kwota do spłaty 2858,74 zł

2000 zł | Czas spłaty 36 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 120,09 zł | Całkowita kwota do spłaty 4323,24 zł

3000 zł | Czas spłaty 6 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 714,68 zł | Całkowita kwota do spłaty 4288,11 zł

3000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 180,13 zł | Całkowita kwota do spłaty 6484,86 zł

4000 zł | Czas spłaty 6 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 952,91 zł | Całkowita kwota do spłaty 5717,47 zł

4000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 240,18 zł | Całkowita kwota do spłaty 8646,47 zł

5000 zł | Czas spłaty 6 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 11191,14 zł | Całkowita kwota do spłaty 7146,84 zł

5000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 300,22 zł | Całkowita kwota do spłaty 10808,09 zł

 

Reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej w PożyczkaGo: RRSO wynosi 112,30%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2581,37 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 1081,37 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 420,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 30,00 zł-łącznie 540 zł, odsetki 121,37 zł), 18 miesięcznych rat równych po 143,42 zł.

Pożyczki opinie PożyczkaGo

Koszty pożyczki ratalnej w PożyczkaGo są stosunkowo wysokie w porównaniu z konkurencją na rynku polskim. Niestety, firma nie przewiduje darmowej pierwszej pożyczki w swojej ofercie. Kwota maksymalna pożyczki jest również dość niska, jak na pożyczkę ratalną i wynosi 5000 zł. Zaletą jest natomiast długi okres kredytowania zobowiązania i wynosi aż 36 miesięcy. Warunki umowy są przejrzyste, a na stronie firmy znajdziemy kalkulator kosztów, dzięki któremu będziemy mogli zapoznać się z wszystkimi czekającymi na nas kosztami dodatkowymi. Brak również podanej górnej granicy wiekowej pożyczkobiorcy, co z pewnością jest sporym plusem dla niektórych osób.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Affiliatepartners Sp. z o.o., ul. Aleje Jerozolimskie 99/ 9 02-001 Warszawa

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania