Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

pożyczka-ratalna.pl

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnio: 5,00 z 5)
loadingLoading...

Pożyczka-ratalna.pl

Pierwsza pożyczka

2000 - 10000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 2 lata

Wiek

od 20 do 80 lat

RRSO

od 79.36%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka-ratalna.pl pozwala swoim klientom na dopasowanie pożyczki do ich potrzeb i możliwości. Maksymalna kwota wsparcia finansowego wynosi 10 000 zł, zaś minimalna to 2000 zł. Czas kredytowania wynosi od 12 do 24 miesięcy.
Zrzut strony Pożyczka-ratalna.pl Podgląd strony.

Pożyczka-ratalna.pl opinie

Pożyczka-ratalna.pl umożliwia swoim klientom uzyskanie pożyczki ratalnej na pokrycie dowolnych wydatków. Pożyczkodawca zapewnia, że proces wnioskowania przebiega szybko i skutecznie. Dodatkowo dzięki udostępnieniu formularza na stronie internetowej mamy możliwość ubiegania się o pożyczkę przez całą dobę.  W swojej ofercie posiada pożyczki od 2000 do 10 000 złotych. Natomiast maksymalny okres pożyczki wynosi 24 miesiące, zaś minimalny to 12 miesięcy.

Pożyczka-ratalna – o firmie

Pożyczka-ratalna.pl to pożyczkodawca, dla którego najwyższą wartością jest dobro klienta. Dlatego też prowadzi działania zgodne z regulacjami prawnymi oraz założeniami Europejskiej Koalicji na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ERC), mające na celu odpowiedzialne pożyczanie i zadowolenie klienta. Pożyczkodawca daje klientowi możliwość samodzielnego wyboru. Możemy dopasować kwotę pożyczki oraz liczbę rat miesięcznych do swoich możliwości i potrzeb finansowych.

Pożyczkobiorca ma również prawo wybrać, jaką formę dostarczenia pieniędzy preferuje. Dostępne rozwiązania to przelew wykonany na konto bankowe wpisane w formularzu lub czek GIRO. Dzięki wnioskowaniu przez internet możemy ominąć konieczność długiego oczekiwania w kolejkach na wizytę u konsultanta lub załatwiania zbędnych formalności. Kierując się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, zostały nam udostępnione wszystkie niezbędne dokumenty: wzór umowy oraz formularz informacyjny.


Opinie o Pożyczka-ratalna.pl znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Koszt pożyczki – opinie Pożyczka-ratalna.pl 

Po dokonaniu wszystkich formalności i pozytywnej decyzji pożyczkodawcy na adres korespondencyjny oraz mailowy otrzymamy harmonogram spłaty. W określone dni będziemy zobowiązani do przelewania na podane w umowie konto odpowiedniej kwoty pieniędzy ustalonej podczas wnioskowania. Istnieje możliwość przedterminowej spłaty zobowiązania, jednak przed dokonaniem takiej wpłaty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Jeśli będziemy mieli problem ze spłatą zobowiązania, wówczas powinniśmy niezwłocznie skontaktować z konsultantami, aby znaleźć odpowiednie dla wszystkich rozwiązanie. W innym przypadku zostaną wyciągnięte konsekwencje, takie jak między innymi odsetki za zwłokę.

Kalkulator dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy umożliwia sprawdzenie kosztów pożyczki. Przykładowe koszty prezentują się następująco:

Kwota pożyczki   2 500 zł | Okres spłaty 24 miesiące | Rata miesięczna: 190.31 zł

Kwota pożyczki   5 000 zł | Okres spłaty 24 miesiące | Rata miesięczna: 368.13 zł

Kwota pożyczki   7 500 zł | Okres spłaty 24 miesiące | Rata miesięczna: 545.94 zł

Kwota pożyczki 10 000 zł | Okres spłaty 24 miesiące | Rata miesięczna: 723.76 zł

Reprezentatywny przykład pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).

Pożyczka-ratalna.pl Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Aby otrzymać szybką pożyczkę ratalną na oświadczenie, wystarczy wykonać trzy standardowe kroki. Pierwszy z nich to wybranie odpowiedniej dla nas kwoty oraz okresu pożyczki. Zanim jednak to zrobimy, powinniśmy przeanalizować swój budżet domowy i sprawdzić, czy terminowa spłata wnioskowanej sumy będzie pokrywała się z naszymi możliwościami finansowymi.

Jeśli wszystko się zgadza i zdecydujemy się na zaciągnięcie danej pożyczki, możemy rozpocząć wypełnianie formularza online. Będą nam potrzebne dane osobowe, identyfikacyjne dowód osobisty, kontaktowe, adresowe oraz numer konta bankowego. Dodatkowo będziemy poproszeni o wybranie z rozwijanej listy celu pożyczki, odpowiedzenie na pytanie o inne niespłacone pożyczki, stan cywilny, wykształcenie oraz formę płatności za telefon.

W trzecim kroku pozostaje nam oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Odpowiedź otrzymamy drogą telefoniczną lub mailową jeszcze tego samego dni. Następnie zostanie do nas wysłana wiadomość e-mail z umową oraz harmonogramem spłat. Ostatnim etapem będzie podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera oraz oczekiwanie na przelew pożyczki.

Warunki – Opinie Pożyczka-ratalna.pl pożyczki

Bez względu na to, czy wnioskujemy o pożyczkę po raz pierwszy czy jesteśmy stałymi klientami, dostępność kwot nie zostaje niczym ograniczona. Minimalna wartość wsparcia finansowego wynosi 2000 zł, zaś maksymalna 10 000 zł.  

Aby móc otrzymać pozytywną decyzję w sprawie pożyczki, należy znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat. Ponadto do złożenia wniosku niezbędny będzie numer PESEL. Dodatkowo w trakcie weryfikacji oraz ewentualnego dostarczenia pożyczki przelewem należy podać swój numer konta bankowego. W celu sprawnego skontaktowania się pożyczkodawcy z potencjalnym pożyczkobiorcom należy podać również swój aktywny numer telefonu komórkowego. Niezbędne będzie również posiadanie stałego źródła dochodu, co pozwoli na zminimalizowanie ryzyka nieterminowego zwrotu należności.

Pożyczki Pożyczka-ratalna.pl – kontakt

Pożyczkodawca daje nam możliwość skontaktowania się z konsultantami na dwa sposoby. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Numer na infolinię został podany na stronie internetowej pożyczkodawcy. Drugie rozwiązanie to napisanie wiadomości e-mail pod wskazany na stronie internetowej adres poczty elektronicznej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania