Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

PKO Bank Polski

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

stars

polecane

PKO Bank Polski

Pierwsza pożyczka

1000 - 120000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 97 miesięcy 11 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

3,44% - 16,37%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

PKO Bank Polski w swojej ofercie posiada pożyczki gotówkowe w wysokości maksymalnie do 10 000 zł, w których RRSO wynosi jedyne 10,47%. Sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla Ciebie firma bankowa PKO Bank Polski.
Zrzut strony PKO Bank Polski Podgląd strony.

PKO Bank Polski opinie

PKO Bank Polski kredyt gotówkowy dostępny jest w wysokości od 1000 zł do 10 000 zł. Jeżeli jesteśmy klientami Banku Polskiego, możemy zaciągnąć pożyczkę po zalogowaniu się na strefę klienta. Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski klienci mogą zaciągnąć za pośrednictwem internetu. Wystarczy, że wypełnimy odpowiednio wniosek o pożyczkę i będziemy czekali na jego weryfikację. Maksymalny okres kredytowania wynosi 15 miesięcy od momentu podpisania umowy z instytucją finansową. Pożyczka bankowa w PKO Bank Polski umożliwia również zawieszenie spłaty kredytu nawet na 3 miesiące. Są to tzw. wakacje kredytowe, które znajdziemy w ofercie nielicznych firm pozabankowych i bankowych w Polsce. Dla stałych klientów bank przygotował specjalną ofertę, w której stali, lojalni kredytobiorcy mają szansę na zaciągnięcie aż 120 000 zł kredytu ze spłatą do 96 miesięcy. Kredyt w PKO Bank Polski opinie wśród pożyczkobiorców ma bardzo dobre. Firma jest renomowana, a jej logo zna każdy z nas. Jeżeli jesteśmy nowymi klientami i potrzebujemy więcej niż 10 000 zł, możemy wnioskować również o kwotę 120 000 zł, gdzie RRSO wynosi jedynie 3,44%. Okres kredytowania tak wysokiej kwoty, również jest dłuższy i wynosi od 1 do 96 miesięcy. Pożyczka gotówkowa jest dopasowana indywidualnie do potrzeb kredytobiorcy. Taką pożyczkę nowi klienci firmy mogą przeznaczyć na dowolny cel.

PKO Bank Polski – o firmie

PKO Bank Polski kredyt dostępny jest dla klientów firmy do kwoty aż 120 000 zł. Firma przez lata działalności zdążyła sobie zapracować na zaufanie i renomę. Instytucja jest wiarygodna i stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo środków uzyskanych przez kredytobiorców oraz przekazywanych przez nich danych osobowych. Firma PKO Bank Polski to jedna z firm, która jest innowacyjna i dba o interesy swoich klientów. Siedziba PKO Bank Polski znajduje się w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 15. Ponadto, placówki znajdują się na terenie całej Polski, gdzie tradycjonaliści mogą spokojnie podpisać umowę z firmą bankową. Jeżeli chcemy uzyskać szybką informację lub odpowiedź na pytanie, możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie. PKO Bank Polski kontakt znajduje się na stronie internetowej kredytodawcy. Możemy znaleźć numer telefonu na infolinię, serwis telefoniczny, czy centralę banku. Z konsultantami firmy możemy również skontaktować się za pośrednictwem wysłania wiadomości poprzez wypełnienie prostego formularza na stronie. W PKO Bank Polski infolinia czynna jest przez całą dobę, natomiast serwis telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Opłata za połączenie zgodna jest z taryfą operatora.

PKO Bank Polski opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających ważny dowód tożsamości oraz własne konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze z pożyczki.


Opinie o PKO Bank Polski znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


PKO Bank Polski online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Kredyt PKO Bank Polski możemy uzyskać na kilka sposobów. Jednym z nich jest odwiedzenie najbliższej placówki banku w mieście. Obecnie istnieje 1200 biur stacjonarnych w Polsce.

Innym sposobem jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej banku. Aby skorzystać z tej opcji, musimy odwiedzić oficjalną stronę pożyczkodawcy i tam na wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Dodatkowo możemy skorzystać z możliwości ubezpieczenia pożyczki, która będzie korzystna w przypadku, gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji np. ciężkiej chorobie.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza, w którym kredytodawca poprosi o wypełnienie kilku podstawowych danych osobowych jak np. informacji o stanie cywilnym, podanie adresu e-mail, czy aktywnego numeru telefonu. Poniżej wniosku znajdziemy oświadczenia, z którymi należy się zapoznać przed ich zaakceptowaniem.

Po analizie otrzymanego przez pożyczkobiorcę wypełnionego prawidłowo wniosku bank zaproponuje pożyczkę dopasowaną do potrzeb i możliwości klienta. W ostatnim kroku zostaniemy poproszeni o zapoznanie się z umową pożyczki i podpisaniem wszystkich potrzebnych dokumentów.

Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe.

PKO Bank Polski bez zaświadczeń

PKO Bank Polski, jak każda instytucja bankowa oczekuje od pożyczkobiorców wykazania odpowiednich dokumentów, w celu potwierdzenia jego zdolności kredytowej. Aby uzyskać wysoką kwotę pożyczki gotówkowej, bank wymaga udokumentowania od nowych klientów wyciągu z konta z minimum 3 ostatnich miesięcy, na który otrzymuje pensję. Pożyczkodawca może również poprosić o inne dokumenty, które będą ważyły o decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Wszystko będzie zależało od tego, jaki rodzaj pożyczki będziemy chcieli uzyskać od firmy bankowej.

PKO Bank Polski koszty

Pożyczki gotówkowe w Banku Polskim dostępne są do kwoty 120 000 zł. Poniżej podajemy przykładowe wyliczenia, które dostępne były na stronie kredytodawcy. Na stronie internetowej banku znajdziemy również kalkulator kosztów, na których możemy sami wybrać odpowiadającą nam kwotę pożyczki oraz czas jej kredytowania i przed wysłaniem wniosku zobaczyć, jak będą kształtowały się koszty pożyczki, jaka nas interesuje.

 

Reprezentatywny przykład pożyczki do 10 000 zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 805,50 zł oprocentowanie zmienne 9,99% całkowity koszt kredytu 305,50 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 305,50 zł), 15 miesięcznych rat równych po 320,37 zł.

 

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki gotówkowej dla stałych klientów, w której maksymalnie można zaciągnąć aż 120 000 zł!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,37%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 661,80 zł, całkowita kwota do zapłaty 24 010,90 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8 349,10zł (w tym: prowizja 2 338,20 zł; odsetki 6 010,90 zł), 72 miesięczne raty równe po 333,37 zł.

 

Istnieje jeszcze jedna oferta, która jest bardzo korzystna dla całkowicie nowych klientów firmy lub osób przenoszących swoje kredyty do banku PKO. RRSO wynosi jedynie 3,44%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 970,30 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 012,36 zł, oprocentowanie zmienne 0,99%, całkowity koszt kredytu 42,06 zł (w tym: prowizja 29,70 zł, odsetki 12,36 zł), 9 miesięcznych rat równych po 334,71 zł.

PKO Bank Polski opinie

PKO Bank Polski kredyt gotówkowy opinie ma bardzo dobre. Firma działa na rynku od ponad stu lat. Bank daje również możliwość skorzystania z konsolidacji pożyczki. W przypadku zdecydowania się na konsolidację zadłużenia, klient ma szansę na uzyskanie dodatkowych 25% wartości pożyczki. Pożyczkę gotówkową w banku PKO możemy przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności podawania przyczyny firmie bankowej. Co więcej, firma dodatkowo w swojej ofercie posiada ubezpieczenie kredytu, które jest dobrowolne. Ubezpieczenie może być przydatne w trudnej sytuacji życiowej jak np. w trakcie choroby, wypadku, czy śmierci. Sporą zaletą pożyczkodawcy jest uzyskanie szybkiej decyzji kredytowej. Pieniądze na koncie użytkownika mogą znaleźć się w ten sam dzień, w którym otrzymał on pozytywną odpowiedź odnośnie przyznania pożyczki. Niestety, jeżeli potrzebujemy pieniędzy w weekend, będziemy musieli poczekać na dzień roboczy, w trakcie, którego nasz wniosek zostanie zweryfikowany. Najlepsza oferta skierowana jest dla nowych klientów banku, w którym znajdziemy kredyt z dużo niższym oprocentowaniem.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania