Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

pandamoney

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 67, średnio: 3,07 z 5)
loadingLoading...

Pandamoney

Pierwsza pożyczka

1500 - 10000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 2 lata

Wiek

od 18 lat >

Koszt

43% - 113%

Rata

pożyczając 4000 zł na 24 m-ce, rata 278,71 zł

RRSO

101%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu. Pożyczka dla osób w wieku od 18 lat bez ograniczeń.

Właścicielem marki Pandamoney jest Kreditech Polska Sp. z o. o. Obecnie firma Kreditech skupiła się wyłącznie na ofercie ratalnej i klientom którzy skorzystali z pożyczek krótkoterminowych w Pandamoney, oferowana jest pożyczka ratalna Monedo Now.

Zrzut strony Pandamoney Podgląd strony.

Pandamoney opinie

Pandamoney w swojej ofercie posiadała krótkoterminowe pożyczki pozabankowe.  To marka należąca do niemieckiej spółki Kreditech, która prężnie rozwija się na polskim rynku od 2012 roku. Jej pierwszy projektem było Kredito 24. Szata graficzna strony internetowej oraz logo Pandamoney – znakiem rozpoznawczym marki jest miś panda – są spójne wizualnie z nadrzędnym dla niej przedsiębiorstwem.

Aktualnie firma została włączona w usługi udzielane przez Monedo Now, a produkty zostały zmienione na pożyczki ratalne od 1500 do 10000 złotych w terminach spłaty od 6 do 24 miesięcy.

Opinie Pandamoney – o firmie

Jedną z cech wyróżniających Pandamoney wśród firm, które oferują pożyczki pozabankowe, jest dbanie o wygodę klienta poprzez wprowadzanie autorskich pomysłów na ułatwienie procesu wnioskowania. Po złożeniu wniosku większość pożyczkodawców wymaga od swoich klientów potwierdzenia tożsamości. Obecnie pojawiają się różne rozwiązania, które są odpowiedzią na niechęć wnioskodawców do przelewów weryfikacyjnych lub brak możliwości wykonania transakcji z powodu braku środków na koncie. Przykładem może być stworzona przez Pandamoney aplikacja KontoConnect. Program można zainstalować zarówno na tablecie czy telefonie, jak i komputerze. Dzięki temu nawet osoby posiadające ujemne saldo na rachunku osobistym mają możliwość skorzystania z pożyczki online, co jest niemożliwe w przypadku banków.

Opinie Pandamoney – pożyczki

Pandamoney oferuje swoim klientom pożyczki przez internet, gwarantując ekspresowy przebieg procesu wnioskowania. Firma ograniczyła formalności do minimum poprzez udostępnienie aplikacji do weryfikacji bez przelewu, zmniejszenie liczby pól w formularzach.  Pożyczkodawca zapewnia również jak najszybsze sprawdzenie wniosku, a następnie wysłanie informacji o jego przyjęciu lub odrzuceniu. Natomiast przelew wykonywany na etapie finalizacji umowy pożyczkowej – według informacji podawanych przez Pandamoney – ma zostać zrealizowany już w 15 minut.


Opinie o Pandamoney znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Pandamoney?

Po kliknięciu na naszej stronie banera „zgłoś wniosek” zostaniesz bezpiecznie przeniesiony  na stronę pożyczkodawcy.
Na stronie Monedo Now pożyczkodawca określa wartość pożyczki i przybliżoną ratę, jaką jest w stanie przeznaczyć na spłatę pożyczki.

Zmieniając parametry pożyczki, może zapoznać się z kwotą raty i czasem trwania pożyczki.
Klient uzyska również informacje o RRSO i kosztach kredytu, które składają się z opłat, odsetek i oprocentowania.
To znaczy, że przed złożeniem wniosku, masz możliwość zapoznać się z warunkami i kosztami pożyczki.

Aby złożyć wniosek, należy kliknąć na baner „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty”.

W pierwszym kroku pożyczkodawca zostanie poproszony o założenie konta użytkownika na platformie Kreditech.

Po utworzeniu konta możesz dokończyć wniosek o pożyczkę.
We wniosku podajesz podstawowe dane osobowe oraz informacje o dochodach.

Złożenie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut.

Wypełniając wniosek, czytaj uważnie każdą wskazówkę. Potwierdzenia będą docierać również poprzez wiadomość SMS i e-mail.

Pandamoney opinie – pożyczki

Dostępna kwota pożyczki:
od 1500 do 10 000 zł

Pożyczka może być udzielona na okres:
od 6 do 24 miesięcy

Koszty pożyczki

Po przyłączeniu firmy Pandamoney do Monedo Now można przedstawić koszty pożyczki obowiązujące tam aktualnie. Klient może ustalić kwotę pożyczki oraz rat za pomocą suwaków w wirtualnym kalkulatorze. Poniżej suwaków można zobaczyć wówczas informacje na temat terminu spłaty zobowiązania, wszelkich opłat, wysokości rat oraz łącznej kwoty spłaty. Pożyczając 2 000 zł przy racie 140 zł, okres spłaty wynosi 19 miesięcy, a dodatkowe opłaty to w sumie 649 zł. Natomiast zwiększając ratę do 309 zł, okres spłaty zmienia się 8 miesięcy, a dodatkowe opłaty to w sumie 461 zł. Przy większej kwocie pożyczki, na przykład 5 000 zł, kiedy rata wynosi 349 zł, okres spłaty wynosi 19 miesięcy, a dodatkowe opłaty to 1622 zł. Podnosząc ratę do 590 zł, można ubiegać się o maksymalną kwotę pożyczki 10 000 zł ze spłatą rozłożoną na 24 miesiące, a dodatkowe opłaty to 4340 zł.

Kwota pożyczki 2000 zł   | Termin spłaty 8 miesięcy   | Łączny koszt spłaty 2461 zł

Kwota pożyczki 2000 zł   | Termin spłaty 19 miesięcy | Łączny koszt spłaty 2649 zł

Kwota pożyczki 5000 zł   | Termin spłaty 19 miesięcy | Łączny koszt spłaty 6622 zł

Kwota pożyczki 10000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Łączny koszt spłaty 14340 zł

Porównując z podobnymi ofertami pozabankowymi, oferta Monedo Now jest konkurencyjna i warta rozważenia. Lecz jeżeli potrzebujesz pożyczki krótkoterminowej, to zapraszamy na stronę główną www.polecampozyczke.pl

Pandamoney Opinie pożyczki – warunki

Jest to oferta stworzona z myślą o osobach, które z jakiegoś powodu niemal natychmiast potrzebują dostępu do brakujących im środków finansowych lub tych, którzy nie spełniają warunków obowiązujących w bankach. Aby móc ubiegać się o pożyczkę internetową w Pandamoney, potencjalny pożyczkobiorca musi być przede wszystkim pełnoletnim obywatelem Polski. Należy również posiadać ważny dowód osobisty, aktywny numer telefonu oraz konto osobiste w banku. Firma zaznacza, że nie ma prawa udzielać chwilówek osobom mieszkającym poza granicami, co oznacza konieczność podania miejsca zamieszkania na terenie naszego kraju.

Pożyczki opinie Pandamoney – spłata pożyczki

Pandamoney zastrzega sobie prawo do weryfikacji potencjalnego klienta w dostępnych bazach. Firma korzysta między innymi z danych widniejących w systemie Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Dłużników. Jednak firma informuje, że wynik kontroli, czyli wiadomość o pozytywnej lub negatywnej historii kredytowej, nie przesądza o ostatecznej decyzji. Przedstawiciele Pandamoney biorą pod uwagę wiele czynników.

W przypadku wystąpienia opóźnień w spłacie pożyczki firma wysyła odpłatne wezwania do zapłaty drogą elektroniczną oraz pocztową. Pożyczkobiorca może uniknąć takich sytuacji, jeśli wcześniej zgłosi ten fakt doradcy klienta. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni wniosek o przedłużenie terminu spłaty zobowiązania.

Pożyczki online Pandamoney

Cały proces ubiegania się o pożyczkę w Pandamoney odbywa się w 100% przez internet. Dzięki czemu klient może załatwić wszelkie formalności bez wychodzenia z domu. Firma oferuje również rabat dla osób, które zalogują się przez Facebooku, a następnie polubią profil pożyczkodawcy. Zadbano również o intuicyjny, dostosowany do odbiorcy interfejs strony internetowej, aby zapewnić pożyczkobiorcy łatwość i szybkość w jej obsłudze oraz złożeniu potrzebnych wniosków. Niestety klient ma możliwość uzyskania pożyczki oraz kontakt z konsultantem jedynie w dni robocze w godzinach 10.00-18.00. Ponadto niektóre osoby korzystające z usług firmy informują o brakach w informacjach dostępnych na stronie internetowej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32. Infolinia (71) 8811070 godziny pracy: Pn - Pt 9:00 - 18:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania