Pożyczki chwilówki z prowizją

pandamoney

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnio: 3,00 z 5)
Loading...

Pandamoney

Pierwsza pożyczka

100 - 1800 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 1 miesiąc

Wiek

od 18 lat >

Koszt

7,70% - 28,20%

RRSO

1971%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu. Pożyczka dla osób w wieku od 18 lat bez ograniczeń.

Pierwsza pożyczka: do 1800 zł na 30 dni

We wniosku podajesz:

Dane personalne: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, numer telefonu na który otrzymasz sms z PINem, adres email Dane adresowe: adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli inny niż adres zameldowania) na końcu system potwierdza Twoją lokalizację. Zatrudnienie: Wpisujesz podstawowe informacje o dochodzie Numer Twojego konta bankowego

Zrzut strony Pandamoney Podgląd strony.

Aby potwierdzić konto bankowe można wybrać:

natychmiastową weryfikację konta na kontoConnect bez  konieczności wpłacania 1 grosza.
przelew 1 grosza  z Twojego konta bankowego.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

W międzyczasie otrzymasz sms z treścią:
Twój wniosek został zaakceptowany. Przelej 1 grosz, aby potwierdzić numer konta już teraz!

Uwaga!
Jeżeli zweryfikowałeś konto w opcji kontoConnect to nie wysyłaj 1 grosza.

Opcjonalnie jeżeli połączysz się z portalem społecznościowym, zwiększyć swoją wiarygodność i otrzymasz rabat 25 zł

Teraz możesz powrócić do swoich zajęć i czekać na przelew.
Następnie otrzymasz dwa kolejne emaile: Decyzje o przyznaniu pożyczki i informację że przelew został zrealizowany. Nie musisz potwierdzać emaili. Ostatnią informację otrzymasz również sms-em.

Przelew pożyczki realizowany jest za pośrednictwem partnera biznesowego oferującego ekspresowe przelewy międzybankowe.

Spłacić pożyczkę można poprzez szybki przelew, za pomocą platformy DotPay lub w sposób tradycyjny na konto PKO BP co może potrwać dłużej.

Biorąc pożyczkę 500 zł na:

7 dni – spłacasz 538,84 zł
14 dni – 577,67 zł
30 dni – 641,44 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1800 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 641,44 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 1783% (stan na 11.03.2016)

Spłatę pożyczki  można przedłużyć o 7 – 15 – 30  dni lub spłacić część z przedłużeniem pozostałej kwoty.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32. Infolinia (71) 8811070 godziny pracy: Pn - Pt 9:00 - 18:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.