Pożyczki chwilówki z prowizją

pandamoney

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 46, średnio: 2,93 z 5)
Loading...

Pandamoney

Pierwsza pożyczka

1500 - 10000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 2 lata

Wiek

od 18 lat >

Koszt

43% - 113%

Rata

pożyczając 4000 zł na 24 m-ce, rata 278,71 zł

RRSO

101%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu. Pożyczka dla osób w wieku od 18 lat bez ograniczeń.

Właścicielem marki Pandamoney jest Kreditech Polska Sp. z o. o. Obecnie firma Kreditech skupiła się wyłącznie na ofercie ratalnej i klientom którzy skorzystali z pożyczek krótkoterminowych w Pandamoney, oferowana jest pożyczka ratalna Monedo Now.

Zrzut strony Pandamoney Podgląd strony.

Krótki opis pożyczki Monedo Now

Dostępna kwota pożyczki:
od 1500 do 10 000 zł

Pożyczka może być udzielona na okres:
od 6 do 24 miesięcy

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?
Na naszej stronie kliknij w baner „zgłoś wniosek”. Zostaniesz bezpiecznie przeniesiony/na na stronę pożyczkodawcy.

Na stronie Monedo Now określasz wartość pożyczki i przybliżoną ratę jaką jesteś w stanie przeznaczyć na spłatę pożyczki.
Zmieniając parametry pożyczki, możesz zapoznać się z kwotą raty i czasem trwania pożyczki.
Uzyskasz również informacje o RRSO i kosztach kredytu (opłaty, odsetki i oprocentowanie).
Czyli przed złożeniem wniosku, masz możliwość zaznajomić się warunkami i kosztami pożyczki.

Aby złożyć wniosek, należy kliknąć w baner „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty”
W pierwszym kroku poproszony/na zostaniesz o założenie konta użytkownika na platformie kreditech.
Po utworzeniu konta, możesz dokończyć wniosek o pożyczkę.
We wniosku podajesz podstawowe dane osobowe oraz informacje o dochodach.
Złożenie wniosku zajmie kilka minut.
Wypełniając wniosek, czytaj uważnie każdą wskazówkę. Potwierdzenia będą docierać również w wiadomościach sms i email.

Przykładowe wyliczenia pożyczki:
Pożyczając 2 000 zł i przy racie 139,35 zł, okres spłaty wyniesie 24 miesiące.
Przy racie 294,04 zł – 9 miesięcy.
Pożyczając 5 000 zł i przy racie 348,39 zł, okres spłaty wyniesie 24 miesiące.
Podnosząc ratę do 696,77 zł, można ubiegać się o 10 000 zł ze spłatą rozłożoną na 24 miesiące.

Porównując z podobnymi ofertami pozabankowymi, oferta Monedo Now jest konkurencyjna i warta rozważenia. Lecz jeżeli potrzebujesz pożyczki krótkoterminowej, to zapraszamy na stronę główną www.polecampozyczke.pl

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32. Infolinia (71) 8811070 godziny pracy: Pn - Pt 9:00 - 18:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.