Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

optima

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

Optima

Pierwsza pożyczka

500 - 20000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 2 lata

Wiek

od 18 do 75 lat

RRSO

265,81%.

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Z pożyczkodawcą Optima masz gwarancję szybkiego złożenia wniosku i otrzymania decyzji już w ciągu kilku minut.
Zrzut strony Optima Podgląd strony.

Optima Opinie

Optima sp. z o.o. działa na rynku pozabankowych usług finansowych. Istnieje od 1999 roku i została założona w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej. Firma jest jednym z założycieli oraz członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która ma na celu stworzenie profesjonalnego środowiska dla sektora instytucji finansowych oraz zadbanie o zasady etycznych praktyk i wzajemny szacunek.

Niestety, w 2017 roku firma Optima zawiesiła swoją działalność.

Opinie Optima – o firmie

Firma dba o swoje relacje z klientami i partnerami, posiada wykwalifikowaną kadrę, która pozostaje do dyspozycji wnioskodawcy. Podstawą działań wprowadzanych przez pożyczkodawcę Optima jest dokument “Zasady Dobrych Praktyk”, który wskazuje i naprowadza przedsiębiorców na etyczne i zgodne z prawem zachowania. Firma kieruje się czterema wartościami.

Po pierwsze szybko, dzięki wprowadzonym rozwiązaniom technologicznym oraz przeniesieniu procedury wnioskowania do internetu firma skraca czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku, a pieniądze otrzymujemy niedługo po akceptacji prośby. Bezpiecznie, firma dba o ochronę wszystkich danych, które zostają jej przekazywane przez klientów. Wygodnie, proces ubiegania się o pożyczkę online pozwala na wysłanie formularza w dogodnym dla nas momencie przy użyciu nawet telefonu komórkowego. Ostatnia z wartości to efektywność.

Opinie Optima pożyczki

Wsparcie finansowe udzielane przez firmę Optima to pożyczki gotówkowe. Aby firma mogła udzielić wnioskowanych środków finansowych, musi mieścić się w przedziale od 500 do 20000 złotych. Maksymalny okres pożyczki może wynosić 24 miesiące, natomiast najkrótszy to 6. Koszt pożyczki jest uzależniony od wielu parametrów, dlatego pożyczkodawca udostępnia na stronie internetowej wirtualny kalkulator. To narzędzie pomoże w ustaleniu kosztów zobowiązania oraz wysokości comiesięcznych spłat. Pożyczkodawca udziela wsparcia finansowego mimo wpisów w bazie BIK. Można posiadać kredyt w innej placówce. Jednak niemożliwe jest pobranie dwóch pożyczek przez jedną osobę.


Opinie o Optima znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Optima?

Aby móc złożyć wniosek do firmy Optima, należy znajdować się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat, posiadać dowód osobisty oraz osobisty rachunek bankowy.

Wnioskodawca ma trzy możliwości złożenia wniosku. Jedna z nich to wypełnienie wniosku online, a następnie oczekiwanie na informację zwrotną od pożyczkodawcy. Drugą jest rozmowa telefoniczna z doradcą klienta, dzięki której dowiemy się, czy możemy dostać pożyczkę na interesujących nas warunkach oraz umówienie na spotkanie. Mamy również możliwość rozmowy z konsultantem w jednej z oddziałów firmy Optima. Największą zaletą pożyczkodawcy jest również możliwość obsługi klienta w domu.

Bogata oferta, z której każdy może wybrać dogodną dla siebie opcję ma na celu zadbanie o komfort klienta oraz zapewnienie mu satysfakcji i zadowolenia z oferowanych usług.

Nasz wniosek zostanie zaakceptowany, jeśli przejdziemy pozytywnie weryfikację naszej zdolności kredytowej, która oceniania jest na podstawie baz danych Biura Informacji Gospodarczych oraz Biura Informacji Kredytowej.

Koszty w Optima

Na stronie pożyczkodawcy umieszczony jest wirtualny kalkulator, dzięki któremu możemy oszacować koszty określonej przez nas pożyczki, a także jej ratę i całkowitą sumę do zwrócenia. Przykładowo pożyczając 1000 złotych na 6 miesięcy, nasza rata wyniesie 238,72 złotych.


Kwota pożyczki   1000 zł | Termin spłaty 6 miesięcy   | Rata 238.72 zł

Kwota pożyczki   5000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Rata  671.04 zł

Kwota pożyczki 10000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Rata 410.05 zł


Reprezentatywny przykład:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 157,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 16 077,36 zł płatna w 12 miesięcznych ratach równych w wysokości 1339,78 zł, całkowity koszt kredytu 6 077,36 zł; (w tym: suma miesięcznych prowizji 4 999,92 zł, opłata przygotowawcza 500 zł, odsetki 577,44 zł). Opłata weryfikacyjna 1 zł podlega zwrotowi.

Kalkulacja została dokonana na dzień 14.11.2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Spłata pożyczki opinie optima

Jeśli pożyczkobiorca nie ma możliwości terminowej spłaty raty, powinien niezwłocznie skontaktować się z działem obsługi klienta pod numerem wskazanym w danych kontaktowych na stronie internetowej firmy. Istnieje możliwość znalezienia rozwiązania optymalnego dla pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy. Natomiast jeśli chodzi o wcześniejszą spłatę zobowiązania, pożyczkodawca akceptuje takie sytuacje. W tym przypadku również należy skontaktować się z konsultantem, aby ustalić ostateczną kwotę pozostałą do spłaty.

Pożyczki Opinie Optima – kontakt

Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom dane kontaktowe na swojej oficjalnej stronie internetowej. Mamy możliwość skontaktowania się z przedstawicielami firmy poprzez numer telefonu do Biura obsługi klienta lub adres poczty elektronicznej. Jednak w przypadku wymiany wiadomości e-mail należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Optima spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, telefon +48 58 554 80 80, adres e-mail optima@optima.pl, NIP: 583-310-10-93, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydz. VII Gospodarczy KRS pod nr 0000355315. Wysokość kapitału zakładowego 605.000 zł.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania