Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
ofin

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 12, średnio: 2,25 z 5)
loadingLoading...

Ofin

Pierwsza pożyczka

100 - 2000 zł

Okres pożyczki

15 dni do 1 miesiąc

Wiek

21 - 70 lat

RRSO

0%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczkę otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności oraz bez uwzględniania historii kredytowej w BIK.

Ofin dzięki zawartej umowie z Grupą Ferratum , która jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz Internetu, oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 zł do 1500 zł na okres 15, 30 dni. Serwis oferuje mikropożyczki oraz produkty finansowe zbliżone do mikropożyczek. Usługi Ofin są dostępne dla osób, które ukończyły 21 lat.

Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 30 dni

Składając wniosek określasz: kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, nazwę Twojego banku.

Zrzut strony Ofin Podgląd strony.

Pożyczka przeznaczona dla osób: w wieku od 21 do 70 lat, posiadających dowód tożsamości oraz aktywny numer telefonu.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ofin?

Aby uzyskać pożyczkę w Ofin, należy odwiedzić stronę pożyczkodawcy i wypełnić odpowiednio prawdziwymi danymi wniosek o pożyczkę.

Po wypełnieniu wniosku wciśnij przycisk „Weź pożyczkę”. Otrzymasz SMS z kodem PIN do Twojego konta.

W celu potwierdzenia złożenia wniosku należy wpisać kod PIN i „Złożyć wniosek o pożyczkę”
W ciągu 15 minut otrzymasz informację o przyznaniu pożyczki.

Aby otrzymać pożyczkę należy potwierdzić dane osobowe oraz numer posiadanego rachunku bankowego. Wykonaj przelew 1 gr z własnego konta bankowego o podanym tytule: „PESEL + Akceptuję warunki przyznania pożyczki w Ferratum”.

Możesz wybrać jeden z poniższych rachunków bankowych:
Do wyboru masz: Bank Pekao SA, PKO BP, Kredyt Bank, Bank Zachodni WBK, BRE Bank, mBank, ING Bank, BPH, Plus Bank, Credit Agricole, Alior Bank lub inny bank.

Dla posiadaczy rachunków w powyższych bankach Ofin gwarantuje wypłatę pożyczki w przeciagu 1 godziny!

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego:

Polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank.

Jak tylko Ofin otrzyma Twój przelew, natychmiast przekaże pieniądze na Twój rachunek bankowy! W ciągu kolejnych dni otrzymasz pocztą fakturę, z informacją, jak dokonać spłaty pożyczki.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

15 dni – spłacasz więcej 0,00 % – RRSO: 0,00 %
30 dni – 0,00 % – RRSO: 0,00 %

stan na 11.03.2016

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Ferratum Bank Limited tel. 882 002 034 lub 795 571 300 Pn-Pt od 8.00 do 20.00 Sobota 8.00 - 16.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania