Darmowe chwilówki

0%
ofin

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnio: 2,27 z 5)
Loading...

Ofin

Pierwsza pożyczka

300 - 1500 zł

Okres pożyczki

15 dni do 1 miesiąc

Wiek

21 - 70 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczkę otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności oraz bez uwzględniania historii kredytowej w BIK.

Ofin dzięki zawartej umowie z Grupą Ferratum , która jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz Internetu, oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 zł do 1500 zł na okres 15, 30 dni. Serwis oferuje mikropożyczki oraz produkty finansowe zbliżone do mikropożyczek. Usługi Ofin są dostępne dla osób, które ukończyły 21 lat.

Pierwsza pożyczka: do 1500 zł na 30 dni

Składając wniosek określasz: kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, nazwę Twojego banku.

Zrzut strony Ofin Podgląd strony.

Po wypełnieniu wniosku wciśnij przycisk “Weź pożyczkę”
Otrzymasz SMS z kodem PIN do Twojego konta
W celu potwierdzenia złożenia wniosku należy wpisać kod PIN i “Złożyć wniosek o pożyczkę”
W ciągu 15 minut otrzymasz informację o przyznaniu pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę należy potwierdzić dane osobowe oraz numer posiadanego rachunku bankowego. Wykonaj przelew 1 gr z własnego konta bankowego o podanym tytule: “PESEL + Akceptuję warunki przyznania pożyczki w Ferratum”

Możesz wybrać jeden z poniższych rachunków bankowych:
Do wyboru masz: Bank Pekao SA, PKO BP, Kredyt Bank, Bank Zachodni WBK, BRE Bank, mBank, ING Bank, BPH, Plus Bank, Credit Agricole, Alior Bank lub inny bank

Dla posiadaczy rachunków w powyższych bankach Ofin gwarantuje wypłatę pożyczki w przeciagu 1 godziny!

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Jak tylko Ofin otrzyma Twój przelew, natychmiast przekaże pieniądze na Twój rachunek bankowy! W ciągu kolejnych dni otrzymasz pocztą fakturę, z informacją, jak dokonać spłaty pożyczki.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

15 dni – spłacasz więcej 0,00 % – RRSO: 0,00 %
30 dni – 0,00 % – RRSO: 0,00 %

stan na 11.03.2016

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Ferratum Bank Limited tel. 882 002 034 lub 795 571 300 Pn-Pt od 8.00 do 20.00 Sobota 8.00 - 16.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.