Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Chwilówki

netgotowka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 24, średnio: 3,17 z 5)
loadingLoading...

Netgotówka

Pierwsza pożyczka

600 - 1400 zł

Okres pożyczki

2 tygodnie do 42 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

847,05%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Z darmowej pożyczki mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które nie widnieją w rejestrach BIG i dochody otrzymują na konto bankowe.

Pierwsza pożyczka: do 1400 zł na 42 dni Na sam początek należy określić kwotę pożyczki i termin spłaty. Następnie zarejestruj się na stronie.

Przy rejestracji podajesz: Podstawowe dane  osobiste, Imię i Nazwisko, PESEL, adres zameldowania, nr rachunku bankowego, email i nr telefonu.

Zrzut strony Netgotówka Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w NetGotówka?

Do wniosku o pożyczkę należy dołączyć potwierdzenie otrzymania wynagrodzenia na konto bankowe nie starsze niż 1 miesiąc.

Aby zakończyć rejestrację, należy z podanego konta bankowego przesłać 1 gr na jedno z siedmiu kont pożyczkodawcy.

Dostępne konta:
Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP

Jeżeli konto osobiste posiadasz w wyżej wymienionych bankach, decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w ciągu 10 min.

Informację z pozytywną decyzją otrzymasz smsem oraz na podany adres e-mail.

Jeśli posiadasz konto w: Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP pożyczka powinna być na Twoim koncie w ciągu 10 minut. Do innych banków przelew dotrze w ciągu kilku godzin roboczych. Wypłacanie pożyczek realizowane jest w godzinach 8.00 – 19.00 od poniedziałku do piątku.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank.

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, skontaktuj się niezwłocznie i infolinią netgotówki.

Reprezentatywny przykład:
pożyczka 1.000 zł na 6 tyg., całkowity koszt pożyczki 296,16 zł, kwota do spłaty 1.296,16 zł. Stopa oprocentowania pożyczki w skali roku: 10%. Prowizja za udzielenie pożyczki: 25%, prowizja zależna od okresu trwania pożyczki: 30% w skali roku. RRSO: 847,05%
stan na 11 marca 2016r
(powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji)

Jak spłacić pożyczkę w NetGotówka?

Dane do spłaty pożyczki znajdziemy w wiadomości e-mail, który dostaniemy po podpisaniu umowy z pożyczkodawcą oraz po zalogowaniu się na konto klienta w sekcji „Twoje pożyczki”.

Jeżeli zapomnieliśmy o spłacie pożyczki w terminie, NetGotówka wysyła wiadomość e-mailową z przypomnieniem 1 dzień po terminie spłaty.

W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę, skontaktujmy się z biurem obsługi klienta. Konsultanci dostępni są pod numerem telefonu: +48 731 830 030.

Jakie są konsekwencje, gdy nie spłacimy pożyczki w terminie?

W przypadku nieterminowej spłaty zobowiązania firma może naliczyć dodatkowe koszty. W przypadku pożyczki, która zaciągnięta została na więcej niż 1 miesiąc, firma zgłasza sprawę do sądu.

Jeżeli będzie tyczyło się to przeterminowanej należności powyżej 60 dni, na kwotę powyżej 200 zł, firma może wpisać nasze dane do BIG, KRD, BIG.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Net Gotówka Infolinia: 731-830-030 w godz. 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku. Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania