Darmowe chwilówki

0%
netcredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnio: 2,36 z 5)
Loading...

NetCredit

Pierwsza pożyczka

150 - 3000 zł

Okres pożyczki

2 tygodnie do 1 miesiąc

Wiek

20 - 70 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za darmo! pożyczka dla osób w wieku 20 - 65 lat i udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Net Credit działa na rynku polskim od grudnia 2011. Ponadto prowadzi działalność na terenie Łotwy, Rosji oraz Czech. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 150zł do 3000zł na okres od 1 do 30 dni. Klient otrzymuje pożyczkę na konto w ciągu 15 minut. Net Credit udziela szybkie pożyczki bez zabezpieczeń oraz dokumentów, osobom prywatnym mieszkającym na terenie Polski.

Pierwsza pożyczka: do 3000 zł na miesiąc.

Zgłoszenie pożyczki zajmuje kilka minut.

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, hasło do portalu i rodzaj Twojego zajęcia z nazwą zakładu pracy i Twoje zarobki netto.

Zrzut strony NetCredit Podgląd strony.

Aby otrzymać pożyczkę należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 zł na jedno z siedmiu kont bankowych:

PKO BP, Millennium, BZ WBK, BRE Bank (mBank), Alior Bank, ING Bank, Pekao Bank

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Czas otrzymania pożyczki zależy od miejsca Twojego konta bankowego.
Wypłaty pożyczki dla klientów ośmiu banków są dokonywane w ciągu kilku minut. Klienci innych banków otrzymają swoje przelewy z małym opóźnieniem.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

14 dni – spłacasz więcej 0,00 %
30 dni – 0,00 %

Pożyczki nie można przedłużyć.
Jeżeli masz problem ze spłatą pożyczki w terminie, skontaktuj się z infolinią Netcredit.

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
przykład pierwszej pożyczki: 1500 zł – kwota pożyczki, 1500 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 0,00% (stan na 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Net Credit Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 61 lok.10, 01-031 Warszawa. INFOLINIA (22) 1006010 godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:00 - 22:00 Weekend 07:00 - 21:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Otrzymałem 600 zł na miesiąc, czyli to co chciałem. Przed przyznaniem pożyczki przedzwoniła do mnie pani z centrali i prosiła o potwierdzenie danych. Po weryfikacji telefonicznej zaraz przyszła informacja o udzieleniu pożyczki. Pożyczka wpłyneła na następny dzień. Potem przyszła do mnie listem pocztowym umowa do podpisu i odesłania (na ich koszt). Dwa dni przed terminem spłaty otrzymałem przypomnienie na email i sms. Po spłacie pożyczki przyszła wiadomość: pożyczka została w całości spłacona. MP
2. info@polecampozyczke.pl
Dostałem bez problemu kwotę maksymalną (1200 zł), jednak były problemy z rejestracją, ponieważ skorzystałem na stronie profilu z przycisku "logowanie do banku" i wykonałem przelew przez stronę płatności co kosztowało mnie 1 zł, to nie mogli zaksięgować tej wpłaty nawet po kontakcie z infolinią i przesłania potwierdzenia przelewu. Musiałem dodatkowo przesłać 1 grosz z własnego konta

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.