Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Motopożyczka Szybka pożyczka pod zastaw samochodu

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnio: 3,17 z 5)
loadingLoading...

Motopożyczka

Pierwsza pożyczka

3000 - 50000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy 2 dni do 60 miesięcy 26 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

78%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Moto Pożyczka to firma udzielająca pożyczek pod zastaw samochodu. Możemy zaciągnąć nawet 50000 zł, ze spłatą od 6 do 60 miesięcy.
Zrzut strony Motopożyczka Podgląd strony.

Motopożyczka opinie

Motopożyczka daje możliwość zaciągnięcia pożyczki w wysokości maksymalnie do 50 000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się pomiędzy 6 a 60 miesiącami. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy do 24 godzin od momentu wysłania wniosku o pożyczkę. Aby zaciągnąć pożyczkę w Motopożyczka wystarczy przygotować dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu oraz polisę OC. Proces zaciągnięcia pożyczki zachodzi całkowicie online. Wypełniamy formularz dostępny na stronie firmy i czekamy na odpowiedź i propozycję oferty przez pożyczkodawcę. Po wysłaniu zgłoszenia, konsultant firmy zadzwoni do nas na numer komórkowy, który podaliśmy w formularzu.

Opinie Motopożyczka – o firmie

Moto Pożyczka działa w obrębie grupy MBR Finance. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Solny 16. Kontakt z pożyczkodawcą dostępny jest na stronie firmy. Jeżeli nie chcemy zadzwonić do konsultanta, wystarczy wysłać odpowiednią wiadomość za pośrednictwem formularza dostępnego na głównej stronie serwisu Motopożyczka. Pożyczkodawca wyróżnia się znacząco między innymi firmami pożyczkowymi, ponieważ udzielane pieniądze są na zakup nowego samochodu lub pod zastaw już posiadanego.

Opinie – Motopożyczka pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości. Osoby zainteresowane pożyczką muszą również posiadać samochód.


Opinie o Motopożyczka  znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Motopożyczka?

Klientami firmy Motpożyczka są osoby zainteresowane wzięciem pożyczki pod zastaw.

Możliwy okres kredytowania wynosi od 6 do 60 miesięcy. Maksymalną kwotę, jaką możemy uzyskać to 50000 zł.

Jesteś zainteresowany pożyczką w Motopożyczka? Wejdź na stronę firmy i wybierz na kalkulatorze odpowiednie parametry pożyczki.

Kolejno wypełniamy wniosek, który również dostępny jest na stronie Motopożyczka. Firma zapewnia o tym, że wszystkie dane są odpowiednio zabezpieczone.

Po wypełnieniu formularzu i wysłaniu do firmy konsultant odezwie się w sprawie przedstawienia konkretnej oferty.

Agent firmy odezwie się do nas do 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Jeżeli zdecydujemy się zaciągnąć pożyczkę w Motopożyczka pozostanie nam tylko zapoznać się z umową i podpisać ją. Pieniądze na koncie pojawią się po sformalizowaniu umowy.

Jakie są rodzaje pożyczek w Motopożyczka?

Pierwszą ofertą, jaką posiada firma Motopożyczka jest pożyczka na zakup samochodu.

Pożyczka ta, dopasowana jest indywidualnie do potrzeb klienta, który zdecydowany jest na zakup pojazdu.

Wymogiem w tym wypadku, jest to, że samochód, który chcemy zakupić, nie może być starszy niż 20 lat.

Kwota, jaką możemy pożyczyć, wynosi maksymalnie 85% od sumy wartości auta.

Drugą ofertą, jest pożyczka pod zastaw samochodu.

Samochód, który dajemy pod zastaw, ma charakter pewnego rodzaju zabezpieczenia dla firmy. Jeżeli nie spłacimy pożyczki, pojazd może zostać przekazany do rąk firmy, która udzieliła pożyczki.

W tym wypadku, auto również nie może być starsze niż 20 lat. Musi również posiadać ważne OC.

Jakie warunki musi spełnić auto, które damy pod zastaw?

Samochód, który decydujemy się dać pod zastaw, musi spełniać odpowiednie wymagania.

Pojazd musi być zarejestrowany całkowicie na wnioskującego, nie może mieć więcej niż 20 lat oraz powinien posiadać ważne OC. Firma również patrzy, czy jest wykupione AC.

Stan pojazdu musi być bardzo dobry.

Koszty w Motopożyczka

Motopożyczka to oferta, w której wysokość maksymalnej kwoty pożyczki, jaką możemy otrzymać, wynosi aż 50 000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić na okres 6 do 60 miesięcy. Firma Motopożyczka daje nam możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania na dogodne, miesięczne i równe raty.  Poniżej przedstawiamy koszty, jakie kształtują się przy zaciągnięciu pożyczki w Motopożyczka:

 

3000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 613,07 zł

3000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Rata pożyczki wynosi 110,02 zł

5000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 901,58 zł

5000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Rata pożyczki wynosi 180,32 zł

10000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 1803,15 zł

10000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Rata pożyczki wynosi 360,63 zł

15000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 2704,73 zł

15000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Rata pożyczki wynosi 533,73 zł

20000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 3606,30 zł

20000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Rata pożyczki wynosi 710,44 zł

Pożyczki opinie Motopożyczka

Dużą zaletą firmy Motopożyczka jest jej wysoka kwota zobowiązania. Możemy uzyskać aż 50 000 zł. Musimy pamiętać, że jest to inna oferta w porównaniu do reszty pożyczkodawców działających na rynku finansowym w Polsce. Motopożyczka udziela pożyczek na samochód lub pod zastaw auta. Jeżeli decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki w Motopożyczka, musimy pamiętać o regularnej spłacie zobowiązania. Jeżeli będziemy zalegali z płatnościami, możemy doczekać się nieprzyjemnych konsekwencji. W przypadku braku spłaty pożyczki, Motopożyczka może zabrać nasz samochód, który w pełni świadomie zdecydowaliśmy się dać pod zastaw. Jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę w Motopożyczka wymagana będzie przez nas wizyta w Urzędzie Komunikacji, w celu dopełnienia wszystkich formalności.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Moto Pożyczka działa w obrębie grupy MBR Finance.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania