Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
moneyman

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 16, średnio: 3,88 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

MoneyMan

Pierwsza pożyczka

100 - 7000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 1 rok

Wiek

od 18 lat

RRSO

0%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Na start w MoneyMan otrzymasz do 1500 zł na 2 miesiące bez dodatkowych opłat pod warunkiem terminowej spłaty.

Po spłacie pierwszej pożyczki otrzymasz propozycje zaciągania pożyczek z wyższymi kwotami i na dłuższy okres. Maksymalna kwota wyniesie 7000 zł z rozłożeniem na 12 rat.

Zrzut strony MoneyMan Podgląd strony.

MoneyMan opinie

MoneyMan funkcjonuje w sektorze pozabankowych usług finansowych. Międzynarodowa firma należąca do ID Finance prowadzi swoją działalność w ośmiu krajach, a od 2016 roku rozwija się prężnie również w Polsce. W swojej ofercie posiada zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Siedziba MoneyMan znajduje się w Warszawie.

Opinie MoneyMan – o firmie

Dla MoneyMan priorytetem jest zaufanie klientów oraz ułatwienie mu dokonania niezbędnych formalności. Firma określa swoją misję jako dążenie do uczynienia procedury wnioskowania o pożyczkę online prostszą, przystępną dla każdego oraz przejrzystą. Zasady akceptacji lub odrzucenia wniosku mają być konkretne i zrozumiałe. Formularze przesyłane przez potencjalnych klientów analizowane są indywidualnie. Dzięki odpowiedniej automatyzacji specjalnego programu decyzja o przyznaniu pożyczki pojawia się bardzo szybko. System na podstawie konkretnych zmiennych podaje pożyczkobiorcy najlepsze rozwiązanie, uwzględniając jego potrzeby i możliwości finansowe.

Ponadto firma reprezentuje cztery inne wartości. Pierwsza z nich to szybkość – MoneyMan gwarantuje dostarczenie środków na konto najpóźniej 24 godziny od zatwierdzenia formularza. Kolejna to prostota – wszystkie czynności niezbędne do uzyskania pożyczki klient wykonuje online. Dostępność – wniosek o pożyczkę możesz złożyć drogą elektroniczną w dowolnym miejscu i czasie. Odpowiedzialność – jasne zasady, brak ukrytych kosztów umożliwiają otrzymanie bezpiecznej pożyczki.

Opinie MoneyMan – pożyczki

MoneyMan oferuje możliwość ubiegania się o środki finansowe w wysokości od 100 do 7000 złotych. Warto zaznaczyć, że każdą z tych kwot pożyczkobiorca może otrzymać jako krótkoterminową pożyczkę online w terminie spłaty od 30-61 dni. Natomiast od 1600 złotych można wnioskować o dłuższy czas zwrócenia zobowiązań, wskutek czego produkt może stać się pożyczką ratalną. Warto jednak zaznaczyć, że niestandardowe sumy – na przykład 1660 zł – dostępne są jedynie dla stałych klientów. To samo tyczy się kwot powyżej 1400 zł.


Opinie o MoneyMan znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Potrzebne informacje – wniosek MoneyMan

Kwotę i okres spłaty.
Dane adresowe, dane osobowe, a także informacje o dochodach.

Wypełnienie wniosku oraz założenie konta klienta zajmie około 10 minut.
Następnie należy potwierdzić dane osobowe. Jedną z możliwości jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr. Dzięki usłudze Zpay wykonasz to ekspresowo z rachunku w większości polskich bankach.  Drugim rozwiązaniem jest zalogowanie się do swojego konta bankowego bez konieczności transakcji.

W następnym kroku należy zaakceptować ofertę, wprowadzając kod otrzymany w wiadomości SMS.

Decyzja o zatwierdzeniu wniosku pojawi się w przeciągu kilku minut.
Przed przyznaniem środków finansowych do pożyczkobiorcy może zadzwonić konsultant w celu potwierdzenia informacji.

Decyzję otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz wiadomości SMS

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Koszty spłaty

Na stronie internetowej MoneyMan do dyspozycji klienta został udostępniony wirtualny kalkulator, umożliwiający sprawdzenie kosztów pożyczki za pomocą suwaków. Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na kwotę 1500 zł, wówczas koszty spłaty wynoszą 0 zł, a maksymalny termin to 2 miesiące. Natomiast w przypadku pożyczki 2000 zł koszty spłaty wynoszą 874.98 zł, a najdłuższy możliwy okres spłaty zmienia się na 6 miesięcy. Przy pożyczce w wysokości 5000 zł, koszty to 2487.52 zł, a termin spłaty to już maksymalnie 8 miesięcy. Przy 6000 zł pożyczkobiorca ma możliwość wyboru maksymalnego okresu spłaty 12 miesięcy przy kosztach 3609.02 zł.

Kwota pożyczki 1500 zł | Czas spłaty 2 miesiące   | Łączny koszt 1500 zł
Kwota pożyczki 2000 zł| Czas spłaty 6 miesięcy   | Łączny koszt 2874.98 zł
Kwota pożyczki 5000 zł| Czas spłaty 8 miesięcy   | Łączny koszt 7487.52 zł
Kwota pożyczki 6000 zł| Czas spłaty 12 miesięcy | Łączny koszt 9609.02 zł

Powyższy opis został opracowany na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronie pożyczkodawcy w dniu 16.07.2018 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 741,96% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1950,04 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 450,04 zł, w tym: prowizja 450,04 zł, odsetki 0 zł; okres 2 miesiące, 2 miesięczne równe raty o wysokości po 975,02 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczkobiorca ma do wyboru dwa sposoby spłaty pożyczki. Pierwsza z nich to zalogowanie się do swojego konta w MoneyMan i wysłanie automatycznego przelewu w usłudze Zpay. Natomiast druga to standardowy przelew bankowy na konto MoneyMan.

Pożyczkę należy spłacić w ustalonym terminie. W innym przypadku należy liczyć się z konsekwencjami, którymi są naliczone karne odsetki, podjęte czynności upominawcze, a w ostateczności egzekucyjne.

MoneyMan – poziomy pożyczek

MoneyMan proponuje cztery poziomy pożyczek. Podstawowa oferta dla nowych klientów to Start, czyli darmowa pierwsza pożyczka od 100 do 1500 zł w terminie 1-2 miesiące. Warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązania. Drugi poziom to Super Start, w ramach którego pożyczkobiorca może starać się o kwotę 1600-4000 złotych z dłuższym okresem spłaty do 6 miesięcy. Następnie firma proponuje Turbo. Na tym etapie pożyczkobiorca może pożyczyć od 4100 do 5000 złotych w terminie 1-8 miesięcy. Po przejściu na ostatni poziom Super Turbo możemy wnioskować już o kwotę do 7000 złotych przy nawet rocznym okresie spłaty.

MoneyMan Opinie pożyczki – warunki

Aby móc wnioskować o pożyczkę MoneyMan, należy być pełnoletnim obywatelem Polski. Pożyczkobiorca musi posiadać aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz osobisty rachunek bankowy. W innym przypadku finalizacja umowy w postaci przelewu będzie niemożliwa. Warto również pamiętać, że pożyczkodawca MoneyMan weryfikuje historię kredytową w BIG.

Dostarczenie pożyczki – opinie MoneyMan

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę przez internet klient ma możliwość wyboru metody dostarczenia środków finansowych spośród trzech wariantów. Pierwszy z nich to standardowy przelew na osobisty rachunek bankowy, co zajmuje około 15 minut. Kolejne dwa rozwiązania zostały stworzone głównie z myślą o osobach, które nie posiadają konta bankowego. Może być to dostarczenie gotówki przez listonosza lub odebranie należności u pracownika w placówce Poczty Polskiej.

MoneyMan – program bonusowy

Program bonusowy MoneyMan umożliwia klientom dostęp do rabatów obniżających koszty spłaty pożyczki online. Punkty bonusowe można otrzymać, dzięki terminowej spłacie zobowiązania lub skorzystaniu znajomych z oferty firmy za pośrednictwem zaproszenia pożyczkobiorcy. Zebrane punkty klienci zamieniają na zniżki lub przeniesienie się na wyższy poziom produktu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela ID Finance Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6A, 01-209 Warszawa. Infolinia 221-220-221 Pon – Pt od 9:00 do 19:00. - Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania