Darmowe chwilówki

0%
moneyman

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 4,29 z 5)
Loading...

new_releases

nowość

MoneyMan

Pierwsza pożyczka

100 - 1500 zł

Okres pożyczki

5 dni do 2 miesiące

Wiek

od 18 lat >

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Na start w moneyman otrzymasz do 1000 zł na 61 dni bez dodatkowych opłat pod warunkiem terminowej spłaty. Po spłacie pierwszej pożyczki, otrzymasz propozycje zaciągania pożyczek z wyższymi kwotami i na dłuższy okres. Maksymalna kwota wyniesie 5000 zł z rozłożeniem na 6 rat.

Aby otrzymać pożyczkę należy: Posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat Nie posiadać aktualnych wpisów o zaległościach w BIG Posiadać własne konto bankowe Posiadać aktywny numer telefonu komórkowego i adres email Wniosek o pożyczkę składa się wyłącznie przez internet.

Zrzut strony MoneyMan Podgląd strony.

We wniosku podajesz:
Kwotę i okres spłaty.
Dane kontaktowe, dane osobiste, adres i informacje o dochodach.
Wypełnienie wniosku i założenie konta klienta zajmie około 10 minut

Następnie należy potwierdzić dane osobowe poprzez przelew weryfikacyjny 1 grosza lub zalogowanie się do swojego rachunku bankowego bez konieczności przelewu.
Dzięki usłudze Zpay, przelew weryfikacyjny wykonasz ekspresowo z większości polskich banków.
W następnym kroku należy zaakceptować ofertę, wprowadzając kod otrzymany w sms.
Decyzję o zatwierdzeniu wniosku, otrzymasz w przeciągu kilku minut.
Przed decyzją o przyznaniu pożyczki może przedzwonić do Ciebie konsultant moneyman.
Decyzję otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej i wiadomości SMS

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, możesz wybrać jeden z trzech wariantów dostarczenia gotówki:
przelew na Twój rachunek bankowy (pieniądze można otrzymać w 15 minut)
dostarczenie pieniędzy przez listonosza
możesz odebrać gotówkę w placówce Poczty Polskiej

Pożyczając pierwszą pożyczkę w wysokości 1000 zł na 61 dni
spłacasz po 500 zł w dwóch ratach – koszt 0% – RRSO 0%

Dopiero przy kolejnej pożyczce doliczone zostaną dodatkowe koszty.
Moneyman stosuje program bonusów który obniża koszty pożyczek.

Jak spłacić pożyczkę?
Masz dwie możliwości:
Zaloguj się do swojego konta w MoneyMan i wyślij automatyczny przelew w usłudze Zpay
Możesz wysłać standardowy przelew bankowy na konto MoneyMan
(Szczegóły na stronie pożyczkodawcy moneyman.pl)

Pożyczkę spłać w ustalonym terminie, gdyż nie ma możliwości jej przedłużenia.
Po tym terminie zostaną naliczone karne odsetki, podjęte czynności upominawcze a w ostateczności egzekucyjne.
Jest możliwe przedłużenie terminu spłaty pożyczki ratalnej.

Powyższy opis został opracowany na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronie pożyczkodawcy w dniu 1.09.2016 r.
Reprezentatywny przykład dla pożyczki bez promocji: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; prowizja 27,5%; całkowita kwota do zapłaty 1912,5 zł; RRSO 1921,8% (stan na dzień 15.03.2016 r.). Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela ID Finance Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6A, 01-209 Warszawa. Infolinia 221-220-221 Pon – Pt od 9:00 do 19:00. - Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.