Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Chwilówki

0%
Moneydot

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,67 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Moneydot

Pierwsza pożyczka

100 - 2000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 2 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

0% - 558%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Moneydot specjalizuje się w udzielaniu pożyczek online. Pożyczkobiorca może uzyskać od 100 zł do 12 000 zł, na okres do 24 miesięcy. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania tylko z darmowej pierwszej pożyczki, gdzie maksymalna wysokość zobowiązania wynosi do 2000 zł, na okres do 2 miesięcy. Jeśli potrzebujesz szybkiej pierwszej pożyczki na niedużą kwotę, zobacz ofertę firmy Moneydot. Dowiesz się jak krok po kroku zaciągnąć pożyczkę w tej firmie oraz co możesz zyskać, jeśli zostaniesz jej stałym klientem.
Zrzut strony Moneydot Podgląd strony.

Moneydot opinie

Moneydot to pozabankowa instytucja finansowa, w której możemy uzyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Jeśli skorzystamy z oferty pierwszej pożyczki, dostaniemy do 2000 zł, które musimy spłacić maksymalnie w ciągu 2 miesięcy. Pożyczka w Moneydot nie jest klasyczną pożyczką na raty. Całą kwotę spłacamy w jednej transzy. Dla stałych klientów, firma przygotowała szerszą ofertę, gdzie możemy ubiegać się o kwotę od 100 zł do 12 000 zł, którą powinniśmy zwrócić w ciągu od 2 do 24 miesięcy.

Opinie Moneydot – o firmie

Pożyczkodawcą jest LENDBUY sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na Alei Jana Pawła II 27.  Moneydot informuje, że jest jedną z najszybszych platform pożyczkowych na rynku. Z kolei wysoka przyznawalność pożyczek sprawia, że według danych zamieszczonych na stronie, aż 40% klientów powraca i korzystana ponownie z usług Moneydot. Firma stawia na przejrzyste warunki umowy, które mają zagwarantować klientom, że nie czekają na nich niemiłe niespodzianki.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możemy kontaktować się z firmą, za pośrednictwem wysłania wiadomości e-mail na adres: kontakt@lp.moneydot.pl. Jeśli potrzebujemy dodzwonić się na infolinię, musimy zostawić swój numer telefonu w formularzu kontaktowym, zamieszczonym na stronie głównej. Następnie przedstawiciel firmy skontaktuje się z nami. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Opinie – Moneydot pożyczki

O pożyczkę w Moneydot mogą ubiegać się tylko osoby pełnoletnie, będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Swoją tożsamość muszą potwierdzić odpowiednim dokumentem – dowodem osobistym lub paszportem. Dodatkowo osoby starające się o pożyczkę muszą mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać własny rachunek bankowy. Przy składaniu wniosku, będą potrzebne nam podstawowe dane do kontaktu, czyli numer telefonu oraz adres e-mail.

Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki w Moneydot, możemy:

  • wykazać stabilne dochody
  • udowodnić, że dotychczasowe zobowiązania spłacaliśmy w terminie
  • posiadać nieruchomość, która nie jest obciążona kredytem
  • prowadzić działalność gospodarczą

Nie otrzymamy pożyczki w Moneydot, jeżeli:

  • nie mamy żadnych dochodów
  • spóźniamy się ze spłatą pożyczek
  • widniejemy w bazach dłużników
  • podamy nieprawdziwe dane podczas rejestracji
  • nie posiadamy rachunku bankowego
  • nie posiadamy aktywnego numeru telefonu

Opinie o Moneydot znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Moneydot?

Aby zaciągnąć pożyczkę w Moneydot, potrzebujemy urządzenia z dostępem do Internetu. Cały proces związany z zaciągnięciem pożyczki w Moneydot, jest całkowicie online, co jest dużą wygodą dla klientów. Nie musimy odwiedzać punktu stacjonarnego, marnować czasu na dojazdy, czy stać w długich kolejkach.

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony firmy Moneydot i zaznaczenie na wirtualnym suwaku interesujących nas opcji. Jeśli wybierzemy zakładkę oferującą pierwszą pożyczkę dla nowych klientów, będziemy mieć do wyboru kwotę od 100 zł do 2000 zł na 2 miesiące. Jest to darmowa pożyczka, która jest zwolniona z dodatkowy opłat i prowizji, czyli oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Z kolei, jeśli już korzystaliśmy z usług firmy, będziemy mogli zaznaczyć drugą zakładkę “kolejna pożyczka”, dzięki czemu zakres kwotowy rozszerzy się aż do 12 000 zł, a okres spłaty do 24 miesięcy. Po zaznaczeniu odpowiednich opcji, na dołączonym kalkulatorze pożyczki, możemy zapoznać z najważniejszymi danymi i kosztami wybranego rozwiązania. Znajdziemy tam informacje, ile wynosi prowizja oraz RRSO, jaki jest termin spłaty i całkowita kwota do zapłaty.

Gdy dostosujemy parametry do naszych potrzeb, klikamy przycisk: “Złóż wniosek”, w wyniku czego zostaniemy przekierowani do strony, na której wypełniamy wniosek. Na tym etapie podajemy nasze dane osobowe (m.in. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu). W kolejnym kroku, będziemy poproszeni o bardziej szczegółowe informacje – numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego i inne. W tym momencie możemy zapoznać się ze zgodami, które musimy zaakceptować, aby przejść do dalszych kroków wypełniania wniosku.

Po sprawdzeniu poprawności wpisanych przez informacji, przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest weryfikacja naszych danych. Odbywa się ona poprzez przelanie opłaty rejestracyjnej, w wysokości 0,01 zł (1 grosza), która powinna zostać wykonana z naszego osobistego rachunku bankowego. Istotnym jest, żeby dane podane w przelewie bankowym z opłatą rejestracyjną zgadzały się z danymi, które zostały podane przez nas we wniosku.. W tytule przelewu wpisujemy: „Akceptuję warunki Ramowej Umowy Pożyczki lp.moneydot.pl z załącznikami”.

Po zaksięgowaniu przelewu, czekamy już tylko na decyzję pożyczkodawcy, która zostanie nam przekazana przez wiadomość SMS lub adres e-mail. Decyzja dotycząca naszej pożyczki zostanie nam przekazana w przeciągu kilku minut.

Jak spłacić pożyczkę w Moneydot ?

Pożyczkę online spłacamy wg harmonogramu wskazanego przez pożyczkodawcę. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy w Umowie Pożyczki, jaką otrzymamy na nasz adres e-mail w momencie udzielenia pożyczki.

Zaciągnięte zobowiązanie możemy spłacić za pośrednictwem przelewu internetowego, w filii banki lub placówce Poczty Polskiej. Nr rachunku do spłaty zobowiązania otrzymamy po wypłacie pożyczki na nasze konto bankowe.

Co powinniśmy zrobić, gdy nie możemy zwrócić naszej pożyczki w terminie? W razie jakichkolwiek problemów, Moneydot daje nam możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem powinny skontaktować się z działem obsługi klienta za pomocą poczty elektronicznej. Adres e-mail: kontakt@lp.moneydot.pl

Koszty w Moneydot

Pierwsza pożyczka w Moneydot do 2000 zł na okres 60 dni jest całkowicie darmowa, co oznacza, że RRSO wynosi 0% a cała pożyczka jest zwolniona z dodatkowych opłat i prowizji. Z kolei, jeśli będzie to nasza kolejna pożyczka w Moneydot, musimy przygotować się na większe koszty. Kalkulator dostępny na stronie internetowej umożliwia nam sprawdzenie kosztów pożyczki, zanim złożymy wniosek.

Przykładowe kwoty pożyczki dla stałych klientów wraz z całkowitą kwotą do zapłaty:

1000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 1850 zł

2000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 3700 zł

4000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 7400 zł

6000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 11100 zł

8000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 14800 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 18500 zł

12000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 22200 zł

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017.

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczki opinie Moneydot

Firma Moneydot podejmuje decyzje o przyznaniu pożyczki w oparciu o dane z: BIK, BIG, KRD, ERIF. Jeśli masz negatywną historię kredytową lub kiedykolwiek spóźniałeś się ze spłatą swoich zobowiązań, spodziewaj się, że twój wniosek zostanie odrzucony. Dodatkowo, firma sprawdza nasze dane za pomocą metody screenscrapingu, która pozwala na automatyczne pobranie naszych danych potrzebnych do ocenienia naszej zdolności kredytowej. W tym celu zostaniemy poproszeni o podanie loginu i hasła do naszego konta bankowego. Moneydot informuje, że jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne, a dzięki niemu w kilka chwil pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować historię naszego rachunku bankowego.

Strona internetowa jest przejrzysta i bez problemu możemy znaleźć na niej wszystkie niezbędne informacje na temat interesującej nas pożyczki, a w razie wątpliwości mamy możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Jeżeli masz już doświadczenie z firmą Moneydot, zachęcamy do podzielenia się opinią na jej temat. Dzięki temu pomożesz podjąć decyzję innym osobom, które szukają pomocy finansowej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest spółka LENDBUY sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, KRS: 0000644014,REGON: 365719955, NIP: 5272784136. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronie internetowej firmy Fimbo w dniu 04.12.2018

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania