Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

money guru

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Money Guru

Pierwsza pożyczka

100 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące 1 dzień do 2 lata

Wiek

od 18 do 80 lat

Koszt

0% - 1971%

RRSO

510,4%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Money Guru gwarantuje swoim klientom dostęp do wielu ofert, które dzięki specjalnemu algorytmowi poddaje selekcji. Jej efektem jest najtańsza oraz najlepiej dopasowana do naszych wymagań oferta pożyczki. Możesz otrzymać nawet do 10 000 zł na 24 miesiące. Sprawdź, jakie warunki należy spełniać! Skorzystanie z usługi MoneyGuru jest całkowicie bezpłatne.
Zrzut strony Money Guru Podgląd strony.

Money Guru opinie

Money Guru to firma zajmująca się pośrednictwem finansowym. Nie jest firmą pożyczkową, a jedynie udostępnia nam możliwość skorzystania z usługi, która polega na znalezieniu idealnie dopasowanej do naszych wymagań pożyczki. Będzie to możliwe dzięki współpracy MoneyGuru z licznymi pożyczkodawcami.

Opinie Money Guru o firmie

Jak już wspomnieliśmy, MoneyGuru jest pośrednikiem finansowym. Platforma należy do spółki Monevo Limited, za którą stoi doświadczenie oraz wielokrotnie nagradzana działalność. Dzięki temu możliwe jest udostępnienie konsumentom najnowszych rozwiązań, które znacznie przyspieszają proces wnioskowania. Aktualnie możemy otrzymać decyzję kredytową nawet w ciągu 15 minut. Warto również zaznaczyć, że firma gwarantuje swoim konsumentom bezpieczeństwo wszystkich danych podawanych we wniosku.  Jeżeli zależy nam na oszczędności czasu oraz pieniędzy, z pewnością warto skorzystać z tego rozwiązania. Na czym dokładnie polega działanie pożyczki Money Guru?

Opinie Money Guru pożyczki

Niewątpliwą zaletą platformy Money Guru jest połączenie w jednym miejscu zarówno ofert chwilówek, jak i pożyczek ratalnych. W ten sposób każdy konsument otrzymuje możliwość znalezienia czegoś odpowiedniego w ofercie pożyczkodawcy. Kwoty, o jakie możemy się ubiegać zaczynają się już od 100 zł do 10 000 zł. Natomiast dostępny okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy. Tak więc istnieje szansa na otrzymanie niskiej kwoty charakterystycznej dla 30-dniowych chwilówek w systemie spłaty ratalnej. Dzięki tak różnorodnej ofercie 94,32% konsumentów, którzy wzięli pożyczkę za pośrednictwem MoneyGuru, jest zadowolonych z usług firmy.


Opinie o MoneyGuru znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


MoneyGuru pożyczki

MoneyGuru jako pośrednik, współpracuje z wieloma firmami, które są jednymi z najlepszych na pozabankowym rynku finansowym. Potwierdzeniem tego może być chociażby przedział możliwych RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), która minimalnie może wynosić nawet 0%. Oznacza to, że w takiej sytuacji nie poniesiemy żadnych kosztów pożyczki. Jeżeli pożyczymy 1000 zł, oddamy dokładnie taką samą kwotę. Jednak nie mamy gwarancji, że po analizie naszego wniosku otrzymamy możliwość skorzystania z promocji pożyczki za darmo. Wszystko zależy od naszych wymagań przedstawionych we wniosku oraz tego, czy spełniamy wszystkie niezbędne warunki, aby móc z niej skorzystać. Jednocześnie pamiętajmy, że specjalny algorytm dopasuje pożyczkę do naszych wymagań w taki sposób, aby była ona tą najlepszą i najtańszą.

Z jakimi firmami współpracuje pośrednik MoneyGuru? Wśród nich znajdziemy takie pożyczki, jak między innymi: Net Credit,  Aasa, Profi Credit, Smart Pożyczka, Ekassa, Creddissimo, Miloan, Fellow Finance. Średnia kwota pożyczki otrzymywanej za pośrednictwem MoneyGuru wynosi około 4000 zł.

Pożyczki opinie Money Guru – warunki

Biorąc pod uwagę, liczbę firm współpracujących z MoneyGuru trudno przewidzieć, jakie dokładnie zostaną nam postawione warunki. Jednak można określić kilka podstawowych kryteriów, których spełnienie będzie niezbędne w każdym przypadku. Jakie warunki przedstawia MoneyGuru?

  • pożyczki online dostępne w MoneyGuru udzielane są wyłącznie osobom posiadającym obywatelstwo RP,
  • niezbędne jest również ukończenie co najmniej 18 lat oraz nieprzekroczenie 80 roku życia,
  • potwierdzeniem powyższych informacji będzie ważny dowód osobisty, który posłuży również weryfikacji naszej tożsamości i sprawnemu przejściu przez proces wnioskowania,
  • konieczne będzie również osiąganie dochodu pozwalającego na spłatę pożyczki w terminie,
  • musimy posiadać indywidualne konto bankowe, na które otrzymamy pieniądze, o które wnioskowaliśmy,
  • zostaniemy również poproszeni o podanie aktywnego numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu usprawnienia kontaktu między pożyczkodawcą a konsumentem,
  • ostatnim z wymienionych na stronie Money Guru warunków jest uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Money Guru Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Money Guru to platforma, która gwarantuje nam nie tyle dostęp do wielu ofert w jednym miejscu, a skraca czas poświęcony zarówno poszukiwaniom odpowiedniego produktu finansowego, jak i wnioskowaniu. Jak to możliwe? Wystarczy że wypełnimy jeden wniosek na stronie MoneyGuru, a do naszych wymagań zostanie dopasowana najtańsza i najbardziej odpowiednia pożyczka.

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest przejście na stronę pożyczkodawcy. Możemy to zrobić za pośrednictwem przycisku “Zgłoś wniosek” widocznego na naszej stronie. Następnie musimy określić interesującą nas kwotę i kliknąć “Weź pożyczkę”. Kolejnym etapem będzie wybranie okresu kredytowania, który może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Kolejnym etapem będzie wypełnienie odpowiedniego wniosku. Musimy udostępnić następujące informacje:

  • dane osobowe: imię, nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, nazwę banku i numer konta, wykształcenie, kraj urodzenia,
  • dane adresowe: adres zameldowania, okres zamieszkania pod wskazanym adresem oraz status zamieszkania,
  • dane finansowe: termin wypłaty, dochód, wydatki oraz źródło dochodu.

Po uzupełnieniu tych informacji i sprawdzeniu, czy są one prawidłowe, zaznaczamy wszystkie zgody. Jeżeli jesteśmy pewni, że dane we wniosku odpowiadają rzeczywistości, możemy kliknąć “Złóż wniosek”. W tym momencie zostaniemy poproszeni o chwilę cierpliwości, kiedy to specjalny algorytm przeanalizuje nasz wniosek i dopasuje do naszych wymagań odpowiednią ofertę. Jeżeli się na nią zgadzamy, należy zweryfikować swoją tożsamość i postępować według wskazówek konkretnego pożyczkodawcy.

Money Guru jako pośrednik gwarantuje nam otrzymanie pożyczki nawet w ciągu 15 minut. Jednak jej zadanie ogranicza się do znalezienia nam oferty. Pozostałe etapy i czas ich trwania zależy od działań konkretnego pożyczkodawcy. Natomiast to, kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, zależy od sesji elixir oraz tego, czy dana firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań, takich jak system przelewów ekspresowych. Warto również wspomnieć, że złożenie wniosku na stronie MoneyGuru nie wiąże się z weryfikacją  w bazach dłużników. Nastąpi to dopiero po zaakceptowaniu propozycji pożyczki i złożeniu wniosku w konkretnej firmie pożyczkowej.

Koszty pożyczki Money Guru

Jak już wspominaliśmy kilkakrotnie, Money Guru to pośrednik, a korzystanie z jego usług nic nie kosztuje. Platforma i złożenie wniosku na jej stronie jest zupełnie darmowe. Wszelkie koszty, jakie poniesiemy, są związane z zaciągniętą pożyczką i idą na konto pożyczkodawcy.  Według danych udostępnionych na stronie Money Guru dowiadujemy się, że maksymalne RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 1971%. Z kolei minimalne może zostać obniżone nawet do 0%. Na stronie znajdziemy również reprezentatywny przykład pożyczki:

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł), czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Opinie MoneyGuru kontakt

Jeżeli chodzi o kontakt do MoneyGuru, na stronie internetowej otrzymujemy jedynie do maila: info@moneyguru.pl. W zakładce “Kontakt” nie znajdziemy numeru telefonu. Jeśli nie chcemy korzystać z poczty elektronicznej, możemy wypełnić krótki formularz kontaktowy na stronie Money Guru. Będą nam do tego potrzebne tylko: imię oraz adres e-mail, na który otrzymamy odpowiedź.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
MoneyGuru jest znakiem handlowym Monevo Ltd, spółki operującej jako zatwierdzony przedstawiciel Quint Group Limited, która jest wpisana do rejestru usług finansowych (Financial Services Register) pod numerem referencyjnym 723672. Quint Group Limited jest spółką autoryzowaną i regulowaną przez brytyjski Urząd Regulacji Rynku Finansowego (Financial Conduct Authority) wpisaną do rejestru usług finansowych (Financial Services Register) pod numerem 669450

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania