Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

monedo now

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 4,00 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

Monedo Now

Pierwsza pożyczka

1500 - 20000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 4 lata

Wiek

od 18 lat <

RRSO

42,6% - 69,6%

Kiedy udzielana: 7 dni w tygodniu

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Monedo Now to uznana marka wśród firma pożyczkowych w Polsce, należąca do Kreditech. Oferuje szybkie pożyczki całkowicie przez Internet od 1500 zł do 20000 zł. Wielkim atutem pożyczki Monedo są elastyczne raty, których wysokość sami określamy we wniosku.
Zrzut strony Monedo Now Podgląd strony.

Monedo Now opinie

Monedo Now działa na rynku pozabankowych usług finansowych. Produktem oferowanym w serwisie są pożyczki ratalne. Firma należy do globalnej grupy Kreditech SSL GmbH, której siedziba mieści się w Hamburgu. Polski oddział spółki znajduje się w Warszawie przy ulicy Prostej 3.

Opinie Monedo Now – o firmie

Priorytetem Monedo Now jest oferowanie produktów, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom klientów. Firma prezentuje na swojej oficjalnej stronie internetowej cztery wartości. Jedną z nich jest wygoda. Pożyczkodawca gwarantuje możliwość uzyskania wsparcia finansowego w dowolnym miejscu i czasie, a cały proces wnioskowania odbywa się przez internet. Druga to bezpieczeństwo – wprowadzanie nowoczesnych zabezpieczeń i nowości technologicznych w systemie ochrony danych.

Niewątpliwą zaletą i wartością firmy jest dostępność. Niewiele firm na rynku pożyczkowym gwarantuje stały dostęp do biura obsługi klienta tak jak Monedo Now. Jako czwarta została wymieniona elastyczność, co wiąże się z wprowadzaniem zasad i warunków zaciągania pożyczki dostosowanych w taki sposób, aby każdy klient mógł otrzymać ofertę dopasowaną do jego potrzeb.

Cel i misja Monedo Now Opinie

Firma dąży do wprowadzenia zmian w bankowości, które sprawią, że wszelkie procedury będą łatwiejsze, przejrzyste, elastyczne, dające swobodę wyboru klientowi własnych parametrów. Dlatego Monedo Now stara się wprowadzać nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające skrócenie czasu oczekiwania na decyzję pożyczkodawcy oraz samego wnioskowania. Wprowadzony przez Kreditech system automatycznie dobiera indywidualną ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby wnioskodawcy oraz jego zdolność kredytową. To rozwiązanie pozwala zwiększyć satysfakcję i zadowolenie klientów z usług pożyczkodawcy.

Opinie Monedo Now pożyczki

Jak już zostało wspomniane Monedo Now oferuje pożyczki ratalne z długim okresem spłaty. Proces wnioskowania odbywa się całkowicie online poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej. Oferta zostaje dopasowana do możliwości pożyczkobiorcy, który sam może określić wysokość raty. Dzięki wirtualnemu kalkulatorowi wszystko przebiega łatwo i prosto, a warunki są jasne i etyczne. Monedo zapewnia brak ukrytych kosztów. Nasze środki finansowe zostaną przelane na konto bankowe niezwłocznie po akceptacji wniosku.

Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, to 20000 złotych, natomiast najniższa wynosi 1500 złotych. Raty możemy wybrać samodzielnie, określając ich wysokość za pomocą suwaka. Maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy, z kolei najkrótszy to 6 miesięcy.


Opinie o Monedo Now znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak ubiegać się pożyczkę w Monedo Now?

Cały proces aplikacyjny w Monedo Now jest łatwy, przebiega szybko i intuicyjnie. Wystarczy, że poniżej klikniesz przycisk „Złóż wniosek”. Następnie na stronie pożyczkodawcy określisz kwotę i wysokość miesięcznej raty, a później klikniesz w “Weź pożyczkę”. Poniżej deklarowanych danych widzisz automatyczny kalkulator, który przelicza dla ciebie koszty pożyczki. Następnie będziesz poproszony o wypełnienie formularza, tym samym rejestrujesz się w systemie Monedo, gdzie będziesz mógł korzystać z konta w panelu klienta. Gdy wypełnimy formularz otrzymamy kalkulację i ofertę od Monedo. Jest to oferta niezobowiązująca, z możliwością modyfikacji. Możemy też ją anulować, jeśli się rozmyślimy. Jeśli oferta spełnia nasze oczekiwania, podpisujemy ją online, a pieniądze zostaną szybko przelane na nasze konto. 

Weryfikacja w Monedo Now

W Monedo Now nie musimy przelewać grosza, aby zweryfikować swoje dane. Wystarczy skorzystać z aplikacji KontoConnect, które jest zaszyfrowanym narzędziem do sprawdzenia nasze wiarygodności. Mimo, że po zalogowaniu do banku KontoConnect odpytuje bank o nasze dane osobowe i finanse, numer konta, jest aplikacją w pełni bezpieczną. Korzysta z niej wiele firm pożyczkowych. Aplikacja odczytuje wyłącznie dane, nie musimy się obawiać, że np. zostaną ściągnięte jakieś sumy pieniędzy z naszego konta.

Monedo Now sprawdza naszą zdolność kredytową w bazach dłużników takich jak BIK – czyli Biuro Informacji Kredytowej, KRD – Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF, BIG Infomonitor – Biuro Informacji Gospodarczej. Jak więc widzimy Monedo jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą, chce się zabezpieczyć i pożyczać osobom z dobrym scoringiem. Trzeba pamiętać, że scoring może być łagodniejszy, a podejście do klienta dosyć indywidualne, jeśli więc mamy lekką zaległość w spłacie zobowiązania finansowego, i tak warto spróbować złożyć wniosek w Monedo Now. 

Przykładowe koszty pożyczki w Monedo Now

Koszty w Monedo Now nie są wygórowane, lecz całkiem porównywalne do innych firm pożyczkowych. Kalkulator kosztów dostępny na stronie Monedo wygląda standardowo. Za pomocą suwaków wybieramy interesujący nas okres spłaty oraz wysokość pożyczki. Jeżeli przykładowo zdecydujemy się na złożenie wniosku o 10 000 zł na 36 miesięcy, koszty będą wyglądały następująco:

  • RRSO 22,12%
  • Okres: 36 miesięcy
  • Miesięczna rata: 372,67 
  • kwota pożyczki: 10 000 
  • odsetki: 1 624,14 
  • prowizja: 1800,00 
  • w sumie: 13 424,14  

Oddajemy więc dodatkowo 3424,14 zł, a pożyczkę możemy spłacać aż 36 miesięcy. Jest to bardzo konkurencyjna oferta przy wybranych stawkach. Spójrzmy jeszcze na reprezentatywny przykład pożyczki, jakie podaje pożyczkodawca na swojej stronie internetowej na dzień 1 marca 2019 roku:

Przykład reprezentatywny pożyczki ratalnej w Monedo Now: 

Kwota pożyczki 3870 zł, odsetki: 419 zł, prowizja: 2709 zł, w sumie do spłaty: 6998 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 87.14 % (stan na 1 marca 2019), min okres: 6 miesięcy, maks okres: 48 miesięcy, min RRSO: 29.18%, max RRSO: 254.41%

W Monedo Now możesz ustawić płatności cykliczne. W panelu klienta jest specjalna opcja do aktywowania. Wtedy przelewy spłaty pożyczki będą realizowane automatycznie. Jest to pomocne w przypadku, gdy mamy dużo zobowiązań i obawiamy się, że możemy zapomnieć o spłacie którejś z rat.

Brak spłaty pożyczki opinie Monedo Now

Zdarzają się sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić ustalonej w umowie kwoty z różnych powodów. W takiej sytuacji należy skontaktować się z działem windykacji i spróbować znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jeśli tego nie zrobimy, Monedo Now będzie próbowało się z nami skontaktować pod danymi kontaktowymi podanymi w formularzu. Firma jako odpowiedzialny pożyczkodawca na pierwszym miejscu stawia znalezienie optymalnego rozwiązania dla obu stron. Nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Reprezentatywny przykład opłaty windykacyjnej  Kwota 1500 PLN przyznana na 7 rat i nie spłacona po 30 dniach przeterminowania od 1 raty- opłaty windykacyjne: do 1,15 % pozostałej kwoty należności kapitału.

Godziny pracy Monedo

Wnioski o pożyczkę w Monedo Now możesz składać przez siedem dni w tygodniu. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Czas przelewu kwoty zaciągniętej pożyczki zazwyczaj jest bardzo szybki. Trzeba jednak pamiętać, że przelew uzależniony jest o czasu pracy banków, dlatego czasami może się wydłużyć. 

Monedo Now Opinie pożyczki – kontakt

Monedo Now w sekcji pytania i odpowiedzi podaje swoje dane kontaktowe. Klienci mogą skorzystać z infolinii, aktywnej pod numerem wskazanym na stronie serwisu. Konsultanci pozostają do dyspozycji osób potrzebujących pomocy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. Natomiast drogą elektroniczną poprzez wysłanie adresu e-mail można się kontaktować cały czas, jednak odpowiedź otrzymamy w godzinach pracy pożyczkodawcy. W tym przypadku czas oczekiwania na informację zwrotną może być znacznie dłuższy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczek udziela Kreditech Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 32, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania