Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

mogo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,30 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Mogo

Pierwsza pożyczka

2500 - 45000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy

Wiek

od 21 lat

RRSO

89,05%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Mogo oferuje pożyczkę pod zastaw samochodu. Mogo należy do grupy Mogo AS, która działa na terenie międzynarodowym. Pożyczka w Mogo dostępna jest do kwoty 450000 zł. Okres spłaty zobowiązania może wynosić nawet 4 lata.
Zrzut strony Mogo Podgląd strony.

Pożyczka Mogo przeznaczona dla osób, które 21 lat, są właścicielami samochodu wskazanego pod zastaw. Pożyczkobiorca musi posiadać obywatelstwo polskie, ważny dowód osobisty oraz własny rachunek bankowy.

Mogo opinie

Mogo Polska należy do spółki Mogo Finance, która rozwija się również między innymi na terenie Rumunii, Łotwy czy Estonii. Firma zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych na jasnych zasadach. Zabezpieczeniem dla pożyczkodawcy są samochody wskazane przez klientów pod zastaw. Mogo Polska oferuje także wsparcie finansowe potrzebne pożyczkobiorcy do zakupu samochodu.

Opinie Mogo – o firmie

Mogo Polska zostało założone z myślą o osobach, które oczekują od pożyczkobiorcy jasnych warunków, szybkiego dostępu do środków finansowych oraz łatwego zwrotu należności. Celem firmy jest zdobycie najlepszych wyników wśród instytucji pożyczkowych  umożliwiających uzyskanie potrzebnych pieniędzy pod zastaw lub celem kupienia samochodu. Z produktów Mogo Polska skorzystało już ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów. Firma zdobyła zaufanie pożyczkobiorców, dzięki przejrzystym zasadom i warunkom udzielania pożyczek, a także szybkiej oraz bezproblemowej procedurze wnioskowania. Pożyczkodawca dbając o stabilność i bezpieczeństwo finansów wnioskodawców, skrupulatnie sprawdza wszystkie nadesłane formularze pod kątem zdolności spłaty wybranej sumy pieniędzy i możliwości pokrycia zadłużenia po oddaniu zastawionego samochodu. W razie problemów pożyczkobiorca może liczyć na profesjonalną pomoc ze strony pracowników.

Opinie Mogo – pożyczki

W ofercie firmy można znaleźć produkty skierowane do osób marzących o zakupie samochodu, jednak nie mają wystarczających środków na koncie oraz tych, którzy chcą przeznaczyć uzyskane pieniądze na dowolny cel. Pierwszą z możliwości jest wybór pożyczki na zakup samochodu. Aby móc się o nią ubiegać, należy mieć ukończone 21 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać ważny dowód osobisty. Minimalna kwota, którą może otrzymać wnioskodawca to 2 500 złotych. Natomiast maksymalna wynosi aż 45 000 złotych. Okres spłaty zaczyna się od 6 miesięcy, a jego górna granica to 48 miesięcy. Pozostałe parametry takie jak: wymagany wkład własny, minimalna wartość samochodu, miesięczna rata są od siebie zależne.

Drugi z dostępnych produktów to pożyczka zabezpieczona samochodem. Warunkami uzyskania tej formy wsparcia finansowego są: ukończone 21 lat, samochód na własność, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz aktywne konto w banku. Zarówno minimalna i maksymalna kwota, jak i możliwy okres spłaty należności pozostają takie same, jak w przypadku pożyczki na zakup samochodu. W tym przypadku możemy wybrać kwotę, jakiej potrzebujemy oraz miesięczne raty dostosowane do naszych możliwości finansowych.


Opinie o Mogo znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Proces wnioskowania – Mogo

Na stronie internetowej firmy znajduje się kalkulator, na którym wyznaczamy następujące parametry: cena samochodu, wkład własny oraz miesięczna rata.

Poniżej znajduje się tabela, dzięki której możemy zapoznać się z kosztami, jakie będą nas czekały, jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki w Mogo.

Jeśli po zapoznaniu się z wszystkimi kosztami, jesteśmy zdecydowani zaciągnąć pożyczkę, klikamy “złóż wniosek”.

Zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem. Musimy podać tam: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL oraz numer dowodu tożsamości. Poniżej również zobowiązani jesteśmy do określenia naszych dochodów.

Pod wnioskiem dostępne są zgody, które warto przeczytać przed całkowitym wysłaniem wniosku. Jeżeli zgadzamy się na wszystko, wysyłamy formularz do pożyczkodawcy.

Wypełnienie całego formularzu powinno zająć dosłownie parę minut.

Wysłanie wniosku jest jednoznaczne z utworzeniem indywidualnego konta klienta.

Jeżeli zdecydujemy się na przyjęcie oferty, podpisujemy umowę i czekamy na pieniądze od pożyczkodawcy.

Koszty pożyczki Mogo

Na stronie głównej pożyczkodawcy znajduje się wirtualny kalkulator. Po wybraniu odpowiedniego produktu możemy sprawdzić, jakie koszty wiążą się z danym zobowiązaniem. W przypadku pożyczki pod zastaw wystarczy wybrać wysokość pożyczki oraz jej miesięcznej raty. Natomiast kiedy interesuje nas pożyczka na samochód, musimy uzupełnić również informację na temat ceny auta oraz wkładu własnego. Poniżej kalkulatora otrzymujemy szczegółowe dane na temat pożyczki. Jedną z widocznych sekcji jest rata balonowa, czyli możliwość spłacania tylko odsetek i zwrócenia pozostałych kosztów pod koniec terminu wyznaczonego w umowie.

 

Pożyczka

W przypadku pożyczki o wartości 15000 złotych minimalna kwota miesięcznej spłaty – przy racie balonowej równej 50% –  wynosi 526 złotych. Kiedy zmniejszymy ratę balonową do 30%, wówczas rata wzrasta do sumy 581 złotych.

Kwota pożyczki 15000 zł | Liczba rat 18 | Całkowita kwota do spłaty 22 263.05 zł

Kwota pożyczki 15000 zł | Liczba rat 47 | Całkowita kwota do spłaty 32 181.44 zł


Kwota pożyczki 30000 zł | Liczba rat 18 | Całkowita kwota do spłaty 44 526.17 zł

Kwota pożyczki 30000 zł | Liczba rat 47 | Całkowita kwota do spłaty 64 355.65 zł

 

Pożyczka na samochód

Jeśli zakup wymarzonego samochodu wiąże się z kosztem 20000 złotych, minimalny wkład własny musi wynosić 2000 złotych, czyli 10% ceny auta. Możemy uzyskać pożyczkę w wysokości 18000 złotych na okres 47 miesięcy, a rata będzie wynosiła 630.71 złotych przy RRSO  43.10%.

Kwota pożyczki 18000 zł | Miesięczna rata 880.95 zł | Liczba rat 22 | Koszt 28 353.07 zł

Kwota pożyczki 18000 zł | Miesięczna rata 630.71 zł | Liczba rat 47 | Koszt 38 617.79 zł

 

Kwota pożyczki 27000 zł | Miesięczna rata 1321.44 zł | Liczba rat 22 | Koszt 42 529.67 zł

Kwota pożyczki 27000 zł | Miesięczna rata 2028.48 zł | Liczba rat 11 | Koszt 57 920.06 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 15000 zł, 18000 zł, 27000 zł i 30000 zł, nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Reprezentatywny przykład pożyczki na zakup samochodu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 56,28 %, całkowita kwota pożyczki 13 000 zł udzielona na okres 36 miesięcy, płatna w 36 ratach miesięcznych po 667,78 zł każda, zmienna stopa oprocentowania 7 % w skali roku, całkowity koszt pożyczki 11 021,58 zł, na który składają się: odsetki od pożyczki 1 432,14 zł, prowizja wstępna 975 zł, prowizja za obsługę pożyczki 8614,44 zł, koszt ujawnienia MOGO sp. z o.o. jako współwłaściciela w dowodzie rejestracyjnym pojazdu stanowiącego przedmiot zabezpieczenia 0 zł; opłata skarbowa od pełnomocnictwa 17 zł, całkowita kwota do zapłaty 24 021,58 zł. Kalkulacja na dzień 17.04.2018 r.. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy

Mogo Opinie pożyczki – spłata

Dla Mogo najważniejszy jest komfort klienta, zaoszczędzenie czasu oraz łatwy dostęp do potrzebnych informacji. W tym celu po podpisaniu umowy pożyczkowej klient będzie otrzymywał co miesiąc fakturę wysłaną na adres e-mail z wszystkimi niezbędnymi do dokonania płatności danymi. Ponadto każdy pożyczkobiorca otrzymuje indywidualny harmonogram spłat. Terminowe zwroty należności zapewni również comiesięczne przypomnienie o dacie i kwocie spłaty wysyłane wiadomością SMS lub e-mail.

Samochód pod zastaw – warunki Mogo

Zastawiony pojazd musi być własnością pożyczkobiorcy. Konieczne jest, aby posiadał wszystkie ważne badania techniczne i był dopuszczony oraz zdolny do ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że jeśli samochód stanie się zabezpieczeniem pożyczki, możemy nadal z niego korzystać. Zastaw auta ma zabezpieczyć pożyczkodawcę przed ewentualnym brakiem otrzymania środków pieniężnych od pożyczkobiorcy.

Pożyczki opinie Mogo – kontakt

Mogo stara się zagwarantować swoim klientom zadowolenia z oferowanych usług, dzięki profesjonalnej obsłudze klienta oraz sprawnej pomocy w rozwiązywaniu błędów. Kontakt z konsultantami można nawiązać drogą telefoniczną lub mailową. Wszystkie potrzebne dane są podane na stronie pożyczkodawcy. Doradcy pozostają do dyspozycji pożyczkobiorców od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest MOGO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 197, 02-180 Warszawa.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania