Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

millennium bank pożyczka gotówkowa

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa

Pierwsza pożyczka

1000 - 150000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy 2 dni do 109 miesięcy 17 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

10,60%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Millenium Bank kredyt gotówkowy skierowany jest do klientów indywidualnych, którzy zainteresowani są pożyczką dostępną do kwoty nawet 150 000 zł. Potrzebujesz wysokiej kwoty gotówki na już? Zobacz co przygotował dla Ciebie Millennium Bank.
Zrzut strony Millennium Bank Pożyczka gotówkowa Podgląd strony.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa opinie

Pożyczka bankowa w Millennium Bank dostępna jest w wysokości od 1000 zł do 150 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 108 miesięcy. Szybka i wygodnie możemy uzyskać wysoką kwotę gotówki na nasze konto bankowe, bez konieczności stania w długich kolejkach. Kredyt gotówkowy Millennium Bank możemy zaciągnąć po zalogowaniu się na nasze konto klienta na stronie internetowej firmy. Instytucja posiada szeroki zakres produktów. Klient firmy Millennium Bank może założyć własne konto osobiste, zaciągnąć kredyt lub pożyczkę, stworzyć własną kartę płatniczą, czy otrzymać kredyt hipoteczny. Oferta banku skierowana jest zarówno dla osób chcących uzyskać niższą kwotę pożyczki, jak i dla tych osób, które potrzebują wysokiej kwoty gotówki. Oprocentowanie, jakie oferowane jest przy zaciągnięciu pożyczki, wynosi jedynie 10,60%. Jeżeli podpiszemy umowę z instytucją finansową, jaką jest Millennium Bank i w przeciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy znajdziemy tańszą ofertę dla takiej samej kwoty i okresu kredytowania, firma obniży nasze oprocentowanie i zwróci różnicę zapłaconych odsetek. Każda wnioskująca o pożyczkę osoba może sprawdzić koszty, jakie będą się kształtowały przy spłacie zobowiązania przed zaciągnięciem pożyczki i podpisaniem umowy z firmą bankową. Na stronie internetowej instytucji znajdziemy wirtualny kalkulator kosztów, na którym po wybraniu odpowiadających nam parametrów pożyczki, automatycznie zostaną wyliczone przybliżone koszty pożyczki gotówkowej.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa – o firmie

Millenium Bank kredyt gotówkowy opinie ma pozytywne. Firma posiada renomę wśród swoich byłych i obecnych klientów. Oferta banku skierowana jest do różnych segmentów rynku m.in. do klientów indywidualnych, czy przedsiębiorstw. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Stanisława Żaryna 2A. Millennium Bank pożyczka gotówkowa zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi finansowe. W skład banku wchodzą następujące instytucje: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. W Millennium Leasing możemy znaleźć usługi związane z leasingiem środków transportu, nieruchomości, czy maszyn. Millennium Dom Maklerski oferuje usługi maklerskie, które możemy uzyskać za pośrednictwem internetu. Ostatnią instytucją jest Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, w których znajdziemy produkty skierowane do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych m.in. fundusze inwestycyjne, czy plany oszczędnościowe. Jeżeli zainteresowała nas oferta Millennium Bank, możemy również uzyskać więcej informacji, dzwoniąc na numer kontaktowy do biura obsługi klienta. W Millennium Bank kontakt podany jest na stronie internetowej firmy.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: posiadających polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Klientem firmy mogą zostać osoby pełnoletnie, legitymujące się ważnym dowodem tożsamości. Wnioskujący o pożyczkę musi udokumentować swoje źródło dochodu. Dokumenty, jakie są akceptowane to umowa o pracę, zlecenie oraz umowa o dzieło.


Opinie o Millennium Bank Pożyczka gotówkowa znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Millennium Bank Pożyczka gotówkowa online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

W Millennium Bank kredyt, czy pożyczkę gotówkową możemy zaciągnąć za pośrednictwem internetu lub w najbliższej placówce banku. Wybierając opcję pierwszą, wystarczy, że odwiedzimy stronę banku i zapoznamy się z warunkami umowy pożyczki. Spełniasz wszystkie wymagania? Wystarczy, że wypełnisz wniosek o pożyczkę i otrzymasz pieniądze na wskazany przez Ciebie numer konta bankowego.

Jeżeli jesteśmy całkowicie nowymi klientami banku, jesteśmy zobowiązani do wypełnienia wniosku dostępnego na stronie firmy. Po kliknięciu “złóż wniosek” zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem, który musimy wypełnić poprawnymi danymi. We wniosku podajemy swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu komórkowego, na który konsultant firmy skontaktuje się z nami w sprawie omówienia szczegółów umowy pożyczki.

Kredyt Millennium Bank dostępny jest w wysokości od 1000 zł do 150 000 zł, z maksymalną spłatą do 9 lat. Osoby posiadające już rachunek bankowy w Millennium bank mają szansę na szybsze zaciągnięcie pożyczki w firmie. W tym celu powinny zalogować się na własne konto klienta i tam wypełnić szybki wniosek online.

Podpisanie dokumentów odbywa się w najbliższym oddziale banku, który wybieramy podczas rozmowy z konsultantem firmy. Po podpisaniu umowy, na nasze konto bankowe zostaną przelane pieniądze z pożyczki gotówkowej.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Każdy bank działający na terenie Polski wymaga od swoich klientów udokumentowania odpowiednich zaświadczeń, które będą m.in. miały duży wpływ na decyzję przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Akceptowane zaświadczenia, które mają na celu wykazanie naszego comiesięcznego źródła dochodu to: umowa o pracę, zlecenie i o dzieło. Możemy dołączyć np. PIT za ostatni rok, czy zaświadczenie o dochodzie i zatrudnieniu. W przypadku działalności gospodarczej możemy przedstawić następująco: książkę przychodów i rozchodów lub roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z ZUSu. Jesteś na emeryturze? Nic straconego. Pożyczki gotówkowe również dostępne są dla emerytów. Wystarczy przygotować np. ostatni odcinek emerytury lub wyciąg z rachunku bankowego, który potwierdzi nasze wpływy z emerytury za ostatni miesiąc.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa koszty

Pożyczkobiorca ma prawo do wcześniejszego zapoznania się z kosztami pożyczki gotówkowej w Millennium Bank. Firma umożliwia zaciągnięcie pożyczki od 1000 zł do 150 000 zł. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki gotówkowej w Millennium Bank:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,60%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 005,78 zł, całkowita kwota do zapłaty: 16 368,69 zł, oprocentowanie stałe 8,39%, całkowity koszt kredytu: 4 362,91 zł (w tym: prowizja 5,15% (618,30 zł) , odsetki 3 744,61 zł, usługi dodatkowe 0 zł, w tym: 0 zł – opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości 212,58 zł.

Millennium Bank Pożyczka gotówkowa opinie

Kredyt w Millennium Bank opinie znajdziemy na stronach internetowych oraz forach tematycznych. Przed zaciągnięciem pożyczki gotówkowej w firmie warto zapoznać się z opinią byłych klientów firmy. Firma oferuje szeroki zakres produktów finansowych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Millennium Bank opinie posiada dobre, ponieważ, że firma działa już na rynku od parunastu lat, posiada również renomę na rynku. Czy Millennium Bank Pożyczka gotówkowa jest bezpieczny? W tej kwestii najlepiej zaczerpnąć opinii ekspertów. Uważamy, że warto skorzystać z oferty firmy, ponieważ stawia sobie ona bezpieczeństwo klientów na pierwszym miejscu. Najłatwiej jest zaciągnąć pożyczkę osobom posiadającym już rachunek bankowy w Millennium Bank. Bez zbędnych formalności, klient ma szansę na uzyskanie bardzo wysokiej kwoty pożyczki w szybkim czasie.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania